Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6834) Milestone2 válasza rootkiller (#6833) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nekem meg csak egy bajom volt a gyárival, hiába tettem bele 16GB SD-t, ettől még ugyanúgy naponta hozta oda a lányom, hogy nem tudok SMS-t fogadni, a memória megtelt (nem volt benne 1 db SMS sem!), nem tudok már játékot telepíteni....sorolhatnám.

Mióta felraktam ezt a MIUI-t, minden ami kislányomnak kell megy rajta és nincsenek másodpercenként hibaüzenetek, gond nélkül használja az SD ext4 részét is. Neki meg pont így megfelelő.

Egyben egyet értek veled. Akinek megfelel használja az eredeti gyári ROM-ot, mert annál jobb biztosan nincs, hiszen erre a HW-ra gyártott SW...de ha kinőtted a kereteidet, vagy már nem megfelelő amit a gyári lehetőségek adnak, akkor vagy vegyél új-szebb-jobb-profibb telefont (esetemben nem engedhetem meg magamnak) vagy próbáld megtalálni a neked legmegfelelőbb szoftvert a kis GIO-hoz...mivel a gyári szoftveren többszöri kisérlet ellenér sem tudtam elérni, hogy normálisan használja a 16Gb SD-t, így a főzött ROM mellett döntöttem...nekem (lányomnak) megfelel.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.