Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1642) tzoli986


tzoli986
tag

köszi a választ!
be fogom állítani.
gps-el kapcsolatbn nem sok tapasztalatom van eddig.egy programot próbáltam a marketről ami pár napig működik csak mert fizetős.sygic a neve.telepítés után letöltheted a térképet a telora.egy magyarország térképet töltöttem le így durván 450MB helyet foglalt.ezután offline működik tökéletesen.szerintem sokkal jobb mint pl IGO és társai viszont amit különösnek találtam,hogy álltam bent a szobában a fal mellett.redőny lehúzva a program indítása után 1 percen belül kaptam a pozíciómat. az adott utcában 7és fél számra rakott a szoba a 9 szám alatt van viszont fal túloldala már a 7 szám,úgyhogy szerintem pontosnak mondható mivel kb 1,5m-re álltam a telekhatártól.a települések lakott terület táblái és a sebesség korlátozó táblák is hasonlóan pontosan vannak benne.lényeg a lényeg ezzel a programmal nekem nagyon gyorsan adott pontosnak mondható pozíciót szobán belül,míg google maps-al kint a szabad g alatt 5 perc alatt sem talál műholdat.tovább nem vártam elindultam,de 20km megtétele után sem lett pozícióm.nem értem mi köze van a programnak a gps antennához,de a fizetőssel hibátlanul működik és szerintem az akkumulátor használata is elfogadható.
ja próbltam még egy waze nevű programot ami jó elképzelésnek tünt,de az sem működött nálam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.