Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) bigsee válasza taranis (#150) üzenetére


bigsee
addikt

Androidcentral-on is írtak, hogy meg-megszakad. Nekem is megszakad, főleg a P.mobil (többinél nem vettem észre, ennél viszont a Huawei is akadozott) alatt, ha meg merül - értsd hallgatom egy fél órát - akkor sűrűbb az akadozás... Farmerzsebben, ing zsebben (bal oldaliban) ha van a telefon, akkor akad, ha jobbra nézek... :D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#152) nbukta77


nbukta77
addikt

Hi. En airpodsot csereltem erre. Eddig elegedett vagyok mind a zene mind a beszed minoseggel.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#153) Valkűr


Valkűr
őstag

Aki esetleg nem kaphat Buds, annak itt egy olcsobb alternativa. Nem tudom milyen, de az ára azert barátibb mint egy Buds.

[link]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#154) taranis válasza Valkűr (#153) üzenetére


taranis
addikt

Mondjuk itt nem bíznék az értékelésekben, valószínűleg csak marketing.

colorizer.net

(#155) Valkűr válasza taranis (#154) üzenetére


Valkűr
őstag

Mivel neten rendeled, jogodban áll a 14 napos penzvisszafizetest igenybe venni. Igazàbol nincs vesztenivalo benne. Persze cssk egy tipp volt, aki nem akar 45-60 ezret vezeteknelkuli fülesre kifizetni.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#156) taranis válasza Valkűr (#155) üzenetére


taranis
addikt

Ja semmi baj a tippel, csak átolvastam az értékeléseket és nem tűnt igazinak :)

colorizer.net

(#157) hhenry válasza Valkűr (#153) üzenetére


hhenry
őstag

Használtan már van 30 ért úgyhogy kezd elérhető áron lenni

(#158) taranis válasza hhenry (#157) üzenetére


taranis
addikt

Én 2db újat vettem, bontatlant, mindegyik 30 volt, itt a hardverapron.

colorizer.net

(#159) vicze válasza Valkűr (#153) üzenetére


vicze
félisten

Random márkátlan kínaival Dunát lehet rekeszteni. Az meg, hogy a 20-30$-os cuccok 16e-ért vannak árulva meg egy vicc.

(#160) vicze válasza LurkerSheik (#20) üzenetére


vicze
félisten

A Lenovo TWS is egy random OEM termék logó rászitázva és gyártói felár rárakva.
Jó pár néven megtalálod. pl, pl

(#161) hhenry válasza taranis (#158) üzenetére


hhenry
őstag

:D

(#162) ollie válasza Valkűr (#153) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Felejtések el ezt az üzletet. Nincs impresszum és ha jól látom garancia sem a termékekre a 14 napon kívül (ezt írják).

Ez a Soundix meg egy teljesen ismeretlen márka, sehol nem találni infót róla az interneten, azt meg pláne nem lehet venni. A google 1 darab találatot hoz, az ez a shop, amit belinkeltél. Nem is értem hogyan lehet ilyen terméket ajánlani bárkinek.

***

(#163) Valkűr válasza ollie (#162) üzenetére


Valkűr
őstag

Ismeretlenben kar itelkezni. Valamikor ez volt mikor a Huawei betort a piacra, mindenki azt irta xar Kinai. Meg lehet nezni hol tart, es nem ő az egyetlen. Ma már név nem garancia a minosegre.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#164) vicze válasza Valkűr (#163) üzenetére


vicze
félisten

Ha a saját nevedet szeretnéd ezen a terméken, akkor kikeresem neked az Alibabán a gyártót és 1000db-tól bármit rászitáznak neked...

(#165) exelsior1 válasza VIBO (#24) üzenetére


exelsior1
senior tag

Hi, a kuka tényleg erős túlzás, de az is érződik, hogy ezen a részen van mit fejleszteni. Normál körülmények között korrekt, de pl amikor kondiban vagyok és hívnak, mindig inkább telóról veszem fel, zene, emberek stb a háttérben, ezzel szegény füles nem tud mit kezdeni már. Viszont kényelmes, a hangja korrekt (legalábbis Samsunggal, Dolby Atmost bekapcsolva, anélkül kevesbé erélyes, ill az üzemidő eddig remek. Szigorúan nem ér 50 ezret (ez sem, a többi sem), de aki el tud egyet csípni 20-25-be, annyiért bőven jó cucc és tényleg hatalmas kényelmet ad bármilyen egyéb bluetoothos megoldáshoz képest.

Galaxy S10

(#166) VIBO válasza exelsior1 (#165) üzenetére


VIBO
őstag

:R

Köszi ;)
Régi volt már az a hsz. AZóta már megkaptam az ajándék Budsomat.
Nagyo kellemes csalódás volt minden téren :R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#167) nbukta77


nbukta77
addikt

En az air pods utan is elegedett vagyok. Most neztem egy ket oras filmet. 10%- ot merult.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#168) kiszu


kiszu
senior tag

Sziasztok. Mennyi ido alatt tolt a tok a fulesbe 1—2 oranyi szuflát? Mondjuk, futok 8-10 oras ultramaratont es a felenel lemerul.

(#169) Terraxx000


Terraxx000
csendes tag

Sziasztok!
Jött frissítés.
Végre jó lett a szám váltás.
Tapipadrol lehet állítani fixre az ambient soundot.

(#170) VIBO válasza Terraxx000 (#169) üzenetére


VIBO
őstag

Mi a környezet hangjai és a quick ambient sound között a különbség?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#171) Terraxx000


Terraxx000
csendes tag

Ugyan az csak a Quick az addig engedi be a környezet hangjait még nyomva tartod.

(#172) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Igy pár het hasznalat utan elegedettek vagytok vele? Vagy lehetne jobb is?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#173) glspeter1 válasza mSchumi87 (#172) üzenetére


glspeter1
őstag

Szerintem nagyon jó! :K

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#174) Valkűr


Valkűr
őstag

Én imadom a Buds...Akkor se adnám el, ha a gyari árat adnák erte. Az én fülemhez találták ki, számomra nagyon bevált. Tálán picit tobb, kozép es magas elkelt volna es egy picit több részletesség, de amúgy teljesen használható darab.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#175) taranis


taranis
addikt

Én kettőt vettem, egyet asszonynak, egyet nekem. Feleségem telóval használja, imádja, nem cserélné le. Én viszont a kipróbálás után úgy döntöttem, hogy inkább megválok tőle, a közepes gumigyűrűvel az én fülemben alig van basszus, a naggyal minden oké, de akkor meg a lépteim dübögését is hallom. Valamint én watch-al használnám, és ott nem olyan stabil a BT kapcsolat, mint a telónál, így néha szakad a zene, illetve ott nincs equalizer, ami eléggé hasznos ennél a fülesnél. Mindazonáltal aki telóval használná, és van olyan gumigyűrű ami pont passzentos a füléhez, annak tökéletes választás, főleg a sajátomat ajánlom :) Azt érdemes amúgy tudni, hogy a Samsung nem árul utólag ehhez gumikat, így ha valaki elhagyná/elszakítaná, akkor a szervizeknél érdemes kuncsorogni, vagy megvárni, amíg lesznek 3rd party gumik.

colorizer.net

(#176) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

A basszusok jo benne? Mar mint alap bealitasnal. A S10 gyari AKG fuleshez kepest hova tudnatok tenni? Jobb, rosszab, ugyan olyan? Ja es nem tul nagy?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#177) guriga1234 válasza mSchumi87 (#176) üzenetére


guriga1234
addikt

Nem nagy. A telefonhoz kapott vezetékest nem használom, mert mint a többi hasonló is, kiesik a fülemből. A Buds viszont teljesen stabilan van a fülemben.

(#178) mSchumi87 válasza guriga1234 (#177) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Aha mert en nekek pl a gyari nem a legjobb azert kerdem a Buds milyen mivel nagyob a gyarinal.

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#179) Kyller


Kyller
senior tag

Én mától használtam aktívabban, Iphone 7-tel (tesóm odaadta az S10-hez kapottat...). Hangzásra jó, ha Spotify-ban belövöd az EQ-t. A magasak kicsit élesek, de nem vészes. Kinyitom a dobozát és már párosodtak is a telóval, ez tök jó!
Ami nem jó: Utcán, zsebre vágott telóval néha szakadozik a BT kapcsolat, pláne ha balra fordítom a fejem. Ennyire rossz lenne a radio range-je?? Valaki tapasztalt már ilyet a buds-al?

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#180) ollie válasza Kyller (#179) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hátsó vagy első zseb? Amúgy sokkal jobb lenne, ha BT5-ös telefonnal használnád. A testünk zavarja a BT-t, mert vízen nem tud áthatolni. Nálam első zsebben sose szakad, még BT4-es telefonnal sem.

[ Szerkesztve ]

***

(#181) Kyller válasza ollie (#180) üzenetére


Kyller
senior tag

Első, jobb oldali zseb. Ez a telóm van, nem cserélném semmire. Semmilyen más bt füles nem csinálta ezt...

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#182) taranis válasza Kyller (#179) üzenetére


taranis
addikt

Hát én emiatt adtam el, mert BT 4.2-es órával szakadozott futás közben. BT5-ös telóval viszont nem volt gond eddig.

colorizer.net

(#183) Sanraith válasza Kyller (#181) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Ha ugyanabban a zsebemben van a teló, ami mellé az okosórás kezemet is teszem, akkor nálam is előfordul néha. (Főleg forgalomirányító lámpánál várakozva) Nekem is 4.2 BT a telefon, és ilyen helyzetekben az összes eddigi fülesemen szakadozott a hang.

(#184) adamsauvage válasza Sanraith (#183) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

szinten, pedig 4.2es okosora es 5.0as telefon, altalaban nekem akkor szakadozik amikor felsovezetek kozeleben vagyok es az oras kezem lent van a zsebem mellett
Telo: Huawei Mate 20 Pro
Ora: Huawei Watch GT
remeljuk jon majd valami update ami helyreteszi a dolgokat

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#185) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Egy youtube videoba lattam hogy az a aktiv vevo amelyik buds elsokent teszed a fuledbe. Tehat ha a jobb oldalit rakod be akkor ha jobb oldalra teszed zsebre a telot akkor jo de ha ball oldaliba akkor mar szakadozik. Kitudna ezt valaki probalni igaz e? Hogy tenyleg ettol fug? Koszi

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#186) bigsee válasza mSchumi87 (#185) üzenetére


bigsee
addikt

Nálam mostanában nincs szakadozás... fülesből mindig a jobb oldali kerül be elsőnek, a teló meg mindig bal oldalt van... Holnap kipróbálom forditva!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#187) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Aki tudna az csinalna kepet buds-al a fulbe hogy mekkora es hogy mennyire log ki? Vagy a gyari S10 AKG hoz kepest mennyire nagyob vagy kisseb. Koszi

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#188) hhenry válasza mSchumi87 (#187) üzenetére


hhenry
őstag

Neten van fenn egy jó pár kép

[ Szerkesztve ]

(#189) mSchumi87 válasza hhenry (#188) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Koszi igy oldalrol eleg nagynak tunik. Szembol esetleg nincs?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#190) hhenry válasza mSchumi87 (#189) üzenetére


hhenry
őstag

Itt vannak képek:[link]

(#191) mSchumi87 válasza hhenry (#190) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Ugy latom ez is embertol fug kinek milyen fule van. Te hogy vagy vele megelegedve ilyen teren? Nem tul nagy?

Fulhalgatoknal nem tudom lehetseges e kiprobalni es ha nem jon be akkor vissza kuldeni 14 napon belul?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#192) hhenry válasza mSchumi87 (#191) üzenetére


hhenry
őstag

Szerintem higéniai okok miatt nem lehet vissza küldeni

(#193) mSchumi87 válasza hhenry (#192) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Igy gondolom en is ezert is probalok utana jarni mindennek ami erdekel mert azert nem olcsosag

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#194) guriga1234 válasza mSchumi87 (#193) üzenetére


guriga1234
addikt

Ha előrendelted volna, mint pl. én is, akkor ajándékként megkaptad volna.

(#195) taranis válasza guriga1234 (#194) üzenetére


taranis
addikt

Erre szokták mondani, hogy ha nagyanyámnak töke volna, nagyapámnak hívtuk volna.

colorizer.net

(#196) guriga1234 válasza taranis (#195) üzenetére


guriga1234
addikt

A mondás valóban így szól. Viszont az illetőnek S10+ van az aláírása szerint, és ha Buds-ot is akar, akkor praktikusan elő kellett volna rendelnie.
Egyébként meg egy csomóan állítólag eladták, akik ajándékként kapták, ráadásul bontatlanul, vagyis még csak ki sem próbálták, és jó áron hozzá lehetett jutni. Hogy most mi a helyzet, azt nem tudom, mert nekem van Buds-om, ezért nem nézelődtem utána. Meg egyébként sem vásárolok hw apróról.

(#197) mSchumi87 válasza guriga1234 (#196) üzenetére


mSchumi87
senior tag

En akkor meg nem tudtam hogy kell e nekem S10 vartam a teszteket stb hogy milyen nem vart hibak jonnek elo es semmikepen nem akartam elorendelni meg akkor se ha tudom 14napi vissza kuldhettem a masik hogy feher buds nem kene csak is fekete. Ugy hogy sajna kulon kulon kell majd megvennem. Es ugye a Budsrol se tudtam milyen lesz hangsas minosegben

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#198) taranis válasza guriga1234 (#196) üzenetére


taranis
addikt

Én vettem 2 párral is 30-ért bontatlant, innen az apróról, szerintem bontott még olcsóbban is van. Ennél többet szerintem nem is ér a cucc. A feleségem szereti, az övé megmaradt, a sajátomat eladtam, szerintem elég gyász, hogy a Galaxy Watch-al a Galaxy Buds zenelejátszása szakadozik futás közben. Legalább saját márkán belül ennek illene működnie. Vettem egy JBL Endurance Sprintet, ami igaz nem true wireless, de újonnan fele annyi, mint ez használtan, az én fülemnek kiegyensúlyozottabban szól, és soha nem szakadt még meg a zene, stabilabb a BT kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

colorizer.net

(#199) Valkűr válasza mSchumi87 (#197) üzenetére


Valkűr
őstag

Én azt mondom ne eröltesd a Buds ha már venni akarsz. Ennyit eleve nem adnék erte, es vannak a piacon markásabb vezeteknelkuli fülesek olcsobban jobb minoségben. Igy hogy ingyen kaptuk hasznalom, de sztem eleg hamar merul. Szolni nem szol rosszul, de csak ha kiemelest hasznalsz, alap beallitason kisse fapados a hangja. Kényelmesnek kenyelmes, nem nagy.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#200) mSchumi87 válasza Valkűr (#199) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Na most mar tényleg nem tudom venni vagy nem venni :) Melyikekre gondolsz hogy olcsobbak es jobban szolnak? EQ-ba melyiket hasznalod a 5 lehetoség kozul?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.