Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Valkűr válasza mSchumi87 (#200) üzenetére


Valkűr
őstag

Dinamikust hasznalom...Pld van eladó egy ilyen. Vadi uj, es olcsobb mint a Buds, de meg a bolti is olcsobb, van feka is. Nagyon sokan gyartanak már vezeteknelkuli fulest. Koztuk a Bose, Bayer, es meg sorolhatnam.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#202) Linkin1994


Linkin1994
senior tag

Én jelenleg airpods és galaxy buds között agyalok. Vajon melyik szól jobban?

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#203) hhenry válasza Linkin1994 (#202) üzenetére


hhenry
őstag

Talán a pods ha van lehetőséged próbáld ki

(#204) ollie válasza Linkin1994 (#202) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A tesztek szerint a Galaxy Buds lényegesen jobb minőségben. Az Airpods az árához képest kifejezetten rosszul szól.

***

(#205) mSchumi87 válasza Linkin1994 (#202) üzenetére


mSchumi87
senior tag

En mar végig néztem vagy 100 videot youtube-n es 70% Buds-ot mondja jobb-nak, abbol a 30%-bol is kb a fele csak Apple fanatikus ként mondja azt hogy az Airpod jobb választás. Ha viszont Iphone-t hasznalsz akkor Airpodot vegyel, ha android telod van akkor en Buds-ot venném a helyedben. Igaz nekem nincs egyik se, tehat csak a youtube videokbol irom ezeket, de ha 100 videot nem néztem végig akkor egyet se :)

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#206) exelsior1


exelsior1
senior tag

Huh felraktam ma a legnagyobb "agybadugót" a kicsikére, hát mit mondjak, most már nagyon mélyen marad a fülemben, még stabilabb, a külvilág már alig létezik és sokkal jobb a hang is, már már basszus is akad (eddig is jól elvoltam vele és elégedett voltam) most már nem csak nagyon elégedett vagyok, egyenesen imádom a cuccot, már csak egy rendes mikrofon kéne bele lol

Galaxy S10

(#207) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Hogyan vagy mivel tisztitjátok a fulest hasznalat utan?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#208) bigsee válasza mSchumi87 (#207) üzenetére


bigsee
addikt

Öntisztuló, legalábbis nálam...😀

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#209) mSchumi87 válasza bigsee (#208) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Nincs kenése a fulednek? :D

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#210) bigsee válasza mSchumi87 (#209) üzenetére


bigsee
addikt

Nem dzsuvás a harang, ha erre gondolsz.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#211) mSchumi87 válasza bigsee (#210) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Nekem se, de azert látszik hogy hasznalva van, gondolom semmi nedvessel ne torolgessem, a toltés kontaktok miat

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#212) guriga1234 válasza mSchumi87 (#211) üzenetére


guriga1234
addikt

Ne üljetek fordítva a lovon!
Ha a füled tiszta (azt kell egyébként is tisztítani), akkor nem lesz semmi baja a fülesnek.

(#213) barmar


barmar
aktív tag

Sziasztok

Nekem sokszor csinálja a füles, hogy minőében bent van és hallgatóm, kiadja azt a bandot amit akkor szokott mikor berakom a fülembe. Kis csippanas. Fixen bent van a fülembe és random kiadja ezt a hangot, van h pár másodpercenként. Nagyon idegesítő. Tapasztalt valaki ilyet?

(#214) guriga1234 válasza barmar (#213) üzenetére


guriga1234
addikt

Megpróbálnád érthetően és értelmesen leírni?

(#215) bigsee válasza barmar (#213) üzenetére


bigsee
addikt

Én nem. Először behelyezéskor jön a hang, ezzel nyugtázza, hogy üzemre kész. Még be is forgatom a helyére, hogy tutira doboljon a fülembe, de ekkor sem kapok új jelzést.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#216) Musaka válasza barmar (#213) üzenetére


Musaka
senior tag

Szerintem a közelség érzékelő lesz a ludas. Tegyél rá kisebb vagy nagyobb gumit a keretre.

(#217) barmar válasza Musaka (#216) üzenetére


barmar
aktív tag

Köszi azoknak akik értették a kérdésem!

(#218) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Toltsetek az uj frissitest

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#219) Sanraith válasza mSchumi87 (#218) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Hétfőn felraktam, nálam érezhetően javult a kapcsolat minősége a telefonnal.

(#220) mSchumi87 válasza Sanraith (#219) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Igen tenyleg job lett mar nincsenek megszakitasok

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#221) Kyller


Kyller
senior tag

Akik nem Androiddal használják (IOS pl.), azok a frissítést a Galaxy Buds Managerrel(PC-s alkalmazás) tudják frissíteni. Előtte a telón lőjétek le a bluetooth-t, hogy a gép tudjon csatlakozni a füleshez. Itt tudjátok letölteni: [link] , a lap alján lesznek a progik.

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#222) B1T3


B1T3
addikt

Nektek a tok hányszor tölti fel/hány százaléknyit tölti a Budsot?

(#223) B1T3 válasza B1T3 (#222) üzenetére


B1T3
addikt

Plusz kérdés: nektek mennyire kiegyenlítetten merül a két oldal?

(#224) mSchumi87 válasza B1T3 (#223) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Nekem egyforman merul eddig de van akiknek van 5% kulombseg a ketto kozt. A toltest nem tudom megmondani mert max 1 orat halgatom a zenet wztan vissza rakom feltolti teljesen de ahogy van idom ra dobom a tokot a toltore igy sose meritettem meg le

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#225) adamsauvage


adamsauvage
aktív tag

hasznal valaki buds fulest iphone-al?

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#226) B1T3 válasza mSchumi87 (#224) üzenetére


B1T3
addikt

Tegnap lemerítettem a Budsot, de elég nyugtalanító, hogy amikor a bal még 20%-on állt, a jobb már 5%-on, és a bal bő 40 percet tovább szólt a jobb lemerülése után… (Amikor lemerült a jobb, a bal még 10%-on állt.)

[ Szerkesztve ]

(#227) Sanraith válasza B1T3 (#226) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Megpróbálhatod, hogy néha fordított sorrendben rakod be őket a füledbe, hogy a másik legyen a "fő" egység. Ez lehet, hogy segít az egyenetlen merülésben.

(#228) petymeg válasza B1T3 (#223) üzenetére


petymeg
addikt

Sziasztok! Nekem baromira nem. A jobb nagyon merül. Ami aggasztó, hogy tokban állva pár nap alatt lemerül nullára, de úgy, hogy a tokot is leszívja, a bal meg 100%-on van. Nektek meddig bírja standby, azaz feltöltve, ha nem használjatok?

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#229) B1T3 válasza petymeg (#228) üzenetére


B1T3
addikt

Nekem is a jobb merül gyorsabban. Akkor is, ha a balt veszem ki először.
Mindkét Budsot teljesen lemerítve (a bal 40 perccel tovább húzta…) beletettem azokat a tokba, és bár mindkettőt feltöltötte 100%-ra, de ezután pirosan is jelzett a tok. Inkább reális lehet a külföldi tesztekben olvasott +7 órányi üzemidő a tokból, mint az itteni tesztben írt teljes kétszeri feltöltés. Hacsak nem egy hibás darabot fogtam ki.

(#230) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Nemtudom nektek miert merul jobban az egyik en nekem teljesen egyforman. Nem lehet hogy a job oldalin tobbet nyomogtjatok az erinto panelt? Nekem pl kivan kapcsolva teljesen minden telon csinalok.

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#231) metrion


metrion
aktív tag

Sziasztok!

A Honor Flypods Lite vagy a Galaxy Buds jobb hangzásban?

A Mobilarénás teszt szerint messze jobb a Honor.

(#232) bigsee válasza metrion (#231) üzenetére


bigsee
addikt

Galaxy Buds.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#233) metrion


metrion
aktív tag

Sziasztok!

Esetleg ehhez a fülhallgatóhoz kèpest: Sony MDR-EX15LP. Milyen a Buds mèlye?

(#234) B1T3 válasza mSchumi87 (#230) üzenetére


B1T3
addikt

Nem nyomkodom többet az egyik érintőt, sőt próbáltam figyelni, hogy azt nyomkodjam többet, amelyik lassabban merül, de hiába...

(#235) mSchumi87 válasza B1T3 (#234) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Hmm erdekes. Eleinte tudom hogy masoknak is igy volt de azota jott 2 frissites az elvileg javitotta

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#236) adamsauvage válasza B1T3 (#234) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

az elso frissites elott volt nekem is szinten ilyen problemam viszont kb 15%-os volt az elteres, a jobb merult jobban bar lemeriteni soha nem sikerult, elobb untam meg a zenehallgatas, resetet ajanlok meg frissitest ha meg nem volt, meg probalt megtisztogatni a tolto reszet mind a case-nek mind a fulesnek hatha valami apro szennyezodes gatolja a toltest regen sokat szivtam ugyanigy a magsafe-el

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#237) B1T3 válasza adamsauvage (#236) üzenetére


B1T3
addikt

Mindig tisztán teszem el. Volt reset is. Nem nyomkodom a touchpad-et, ha mégis, a bal oldaliét. A balt veszem ki előbb a tokból.

És mégis gyorsabban merül a jobb.

[ Szerkesztve ]

(#238) adamsauvage válasza B1T3 (#237) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

nincs tobb otletem

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#239) petymeg


petymeg
addikt

Nekem tuti hibás a jobb oldali. Vasárnap töltöttem fel, most használni akartam, bal 100%, a jobb oldali totál lemerült + a tok akksiját is leszívta nullára.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#240) ollie válasza petymeg (#239) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valószínűleg nem kapcsolódik ki valamiért. Próbáld manuálisan kikapcsolni, hátha helyreteszi. Van ilyen manuális ki/ be kapcsolás opció?

***

(#241) petymeg válasza ollie (#240) üzenetére


petymeg
addikt

Nem tudok róla, nem látok rajta semmi kapcsolót.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#242) bigsee válasza petymeg (#241) üzenetére


bigsee
addikt

Galaxy Wearable-n belül tudod resetelni.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#243) petymeg válasza bigsee (#242) üzenetére


petymeg
addikt

Resetet már csináltam ma feltöltés után, még rosszabb a helyzet, kb 1 óra használat és cca 8 óra tokban tartás után újra leszívta a tokot, a jobb oldali bud pedig 90% (bal 100%). Megy szervizbe.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#244) mSchumi87 válasza petymeg (#243) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Ez tényleg nem normális akkor

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#245) pleslie82


pleslie82
tag

Sziasztok!

Van esetleg valaki, aki U Flex-ről váltott vagy használt valamikor olyat? Nekem U Flex van, amivel egyébként hangzásilag illetve akkuidőben is meg vagyok elégedve, viszont tetszik ez a Buds is. Kérdés végülis az lenne, hogy a Flex hangzásához képest milyen a Buds, főleg a mélyek? Illetve nem látom sehol, hogy az esőt bírja-é....

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#246) cultfeca válasza pleslie82 (#245) üzenetére


cultfeca
tag

Szia.Nekem van Uflexem.Hangzásban jobb a Buds,de minden másban alulmarad.Ami nekem a legfájóbb pont,hogy a Buds nem multipoint-os.Ingyen jó volt a Buds,de ha veszek még egy Uflexet.

(#247) pleslie82 válasza cultfeca (#246) üzenetére


pleslie82
tag

Köszi, ez hasznos volt. Azt hiszem akkor nem váltok, elég nagy a differencia árban.
Egyébként a héten cserélték a U Flex-et a Speedshop-ban, mert meghalt a baloldal. Nem volt már csak fekete készleten, nekem meg kék volt, de végülis mindegy. Nem gyártja már a Samsung, pedig szerintem van létjogosultsága az ilyen buds-ok mellett. :)
Ja és mákom volt, két hét volt hátra a gariból! :D Most újra indult az 1 év, kérdés ha ez is elromlik mire tudom majd cserélni..

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#248) metrion


metrion
aktív tag

Sziasztok!

A bölcső mennyi idő alatt töltődik fel?

(#249) ollie válasza metrion (#248) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez?

***

(#250) metrion válasza ollie (#249) üzenetére


metrion
aktív tag

Igen, pont ez a típus. :DDD Viccet félretéve a Galaxy Buds töltőtokja (bölcsője). :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.