Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) noxon


noxon
őstag

Sziasztok.

Beszédnél vissza hallom a hangom. Ezzel lehet valamit csinálni?

We live in a simulated world...

(#102) inflator válasza akosright (#93) üzenetére


inflator
tag

Szia! Én most vásároltam ipon-ban és szintén nem kaptam mellé külön garancia papírt.
Nem tudom ez esetben a szervizelés, hogy lesz majd, bár sose legyen rá szükség.

üdv

(#103) soko70 válasza inflator (#102) üzenetére


soko70
aktív tag

Szia, a számla a garancia, akkor saját beszerzésük. Feketét vettél? Végül is milyen a beszéd hangminősége?

(#104) inflator válasza soko70 (#103) üzenetére


inflator
tag

Szia!
Nem fekete, SM-R170NZKAXEH.
Írtam ezzel kapcsolatban nekik elvileg küldenek garancia papírt később.... erre mondjuk kíváncsi leszek.
A beszéd hangot még nem teszteltem csak a zenét, de nekem az nagyon tetszik, bár tudom ez relatív.
Később megírom milyen a beszédhang ha sikerült tesztelni.

üdv

(#105) soko70 válasza inflator (#104) üzenetére


soko70
aktív tag

Köszi, az jó lenne. A mély mennyire van jelen, dinamika, stb?

(#106) dankam1994 válasza ollie (#100) üzenetére


dankam1994
újonc

nekem teltebbnek, tisztábbnak érződik, és sokkal stabilabb a fülben

(#107) bigsee


bigsee
addikt

Ha valaki esetleg használta a Buds-ot Huawei AM61 füles mellett és megosztaná a tapasztalatait (melyik jobb), azt megköszönném!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#108) hhenry


hhenry
őstag

Egyébként ha valakit érdekel és nézelődik aprón 30-32 körül ki lehet már fogni :)

(#109) exelsior1


exelsior1
senior tag

Tegnap megjött a kicsike, most már azzal jöttem kondizni, én ennél jóval gyengébb eresztésre számítottam. Erős az ellenzaj ahhoz képest korrekt a hangminőség és a hangerő is (a dolby atmos segít), kényelmes nem érzem hogy a fülemben lenne és fejrázásra, ugrálásra nem esik ki. Eddig Lg tone infinimet (by Harman :D) használtam, simán adja hangban ugyanazt. Soha nem adnék ilyenért 50 ezret (airpodsra meg pláne nem) de így extraként azt kell mondjam imádom 😊

Galaxy S10

(#110) vicze


vicze
félisten

Akit érdekel. Telefonálásra alkamatlan, mondjuk nem meglepetés.

(#111) hhenry válasza vicze (#110) üzenetére


hhenry
őstag

Ha 25 korul lehet majd szerezni akkor engem is érdekel

(#112) vicze válasza hhenry (#111) üzenetére


vicze
félisten

Megrendeltem, majd meglátjuk, legrosszabb esetben elfér a többi mellé. :)

(#113) hhenry válasza vicze (#112) üzenetére


hhenry
őstag

Honnan rendelted?

(#114) vicze válasza hhenry (#113) üzenetére


vicze
félisten

UK, szóval tárgytalan. :)

(#115) Tulku válasza vicze (#114) üzenetére


Tulku
veterán

Na te is a cél érdekében még a tepsit is berendeled, csak TWS legyen :D

Füles találkozóra viszem a Jabrát meg a MW07-et aztán hasonlítgathatunk...
Kényelemről meg annyit, hogy nekem mindegyik TWS kiesik a fülemből azzal a mikronnyi illesztékkel, amit meg rárakok azzal a töltődobozt kell lyukasztani...mind1 egyelőre az MW07 úgy jó ahogy van...

(#116) vicze válasza Tulku (#115) üzenetére


vicze
félisten

Mivel a kis Braginál nincs aksi a tokban, így azért macerás a használata, és nagyon jó lenne némi +funkcionalitás. A Galaxy Bud pont azt nyújtja ami nekem kell elméletileg, a gyakorlat majd kiderül. Azt várom, hogy a hangja rosszabb legyen azért mint a Bragi, de ha nem sokkal rosszabb, akkor egye fene, elvoltam az Elite Sport-tal is pedig az szőrnyű. Mondjuk IPX2 több mint nevetséges, szóval van elég sok negatív oldala is.
Nekem főleg edzéshez kell, így ahhoz pl. egy MW07 teljesen alkalmatlan.
Sajnos értelmes minőségű és funkcionalitású negatív profilos kicsi TWS elég kevés van.

(#117) Tulku válasza vicze (#116) üzenetére


Tulku
veterán

Bele kell applikálni a Bragi féle armatúrákat a Samuba.... :DDD

(#118) inflator válasza soko70 (#105) üzenetére


inflator
tag

Ugyan még csak beltérben sikerült tesztelni, de beszédhang is jó , tisztán hallottak a másik oldalon.
Utcán ritkán használok headsetet telefonáláshoz, így nem valószínű hogy a közeljövőben fogom azt kipróbálni.

üdv

(#119) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Megkérdeztem a Samsung ügyfélszolgálatát a Buds garanciáról:

Érdeklődni szeretnék, hogy a Samsung Galaxy S10+ előrendelés mellé járó ajándék Galaxy Buds-ra miképp érvényesíthető a jövőben a jótállás? Köszönöm a választ!

Mivel a Galaxy Buds fülhallgató az előrendelt S10 és S10+ telefonokhoz kapott ajándék, melyet a Samsung biztosít, így azokra külön garancia nem vonatkozik.
A jótállás minden esetben a vásárlást igazoló dokumentumok alapján érvényesíthető, ebben az esetben a vásárlás a telefonra vonatkozik, ezért kizárólag arra érvényesíthető a garancia.

https://vertigostore.eu

(#120) VIBO válasza kelzsoca (#119) üzenetére


VIBO
őstag

AKkor ha jól értem nincs gari a cuccra :O

Végül is ha azt nézem, hogy free volt......

[ Szerkesztve ]

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#121) soko70 válasza VIBO (#120) üzenetére


soko70
aktív tag

Szerintem éppen, hogy van, mivel az s10-hez kapott számlával érvényesíthető. Tehát aki használtan vesz vagy bontatlant akkor a készülék számláját is érdemes elkérni. Vagy rosszul gondolom?

(#122) kelzsoca válasza soko70 (#121) üzenetére


kelzsoca
félisten

Sajnos nem, a telefonhoz adott számla csak a telefonra vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#123) soko70 válasza kelzsoca (#122) üzenetére


soko70
aktív tag

Akkor nem éri meg így használtan venni, mert már 42e-ért is van számlával.

(#124) PedroPascal


PedroPascal
senior tag

Hogyan lehet kikapcsolni a fülest? Ha vissza teszem a tokba és nem használom akkor 1-2 nap alatt lemerül úgy hogy alig használtam a fülest. Gondolom folyamatosan készenlétben van ezért. Ki lehet teljesen kapcsolni? Gombot nem látok rajta.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#125) exelsior1


exelsior1
senior tag

Egyre jobban tetszik ez a füles. 2 óra kondi, végig használtam max hangerőn, dolby atmos stb, kemény 25% ment le. Eddig úgy néz ki, hogy kifejezetten jól bírja az aksi.

Galaxy S10

(#126) markusz5


markusz5
csendes tag

Van olyan akinek még nem érkezett meg a promós fülese? :F

(#127) bulikavagyok válasza markusz5 (#126) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Jelen. :B

(#128) hhenry válasza exelsior1 (#125) üzenetére


hhenry
őstag

Jól hangzik

(#129) guriga1234 válasza markusz5 (#126) üzenetére


guriga1234
addikt

Szerintem többnek nem érkezett meg, mint akinek igen.

(#130) markusz5 válasza guriga1234 (#129) üzenetére


markusz5
csendes tag

Elég szomorú :U

(#131) bigsee válasza markusz5 (#126) üzenetére


bigsee
addikt

Itt se semmi... :U

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#132) vicze


vicze
félisten

Akit esetleg érdekel, ha a tokot töltöd akkor a füles nem töltődik. Lassan 2020 és még mindig nem sikerült ezt megoldani nevetséges.
Az SW nagyon félkésznek tűnik, és láthatóan van HW funkció ami nem működik még az SW hiányában. Még biztos fognak fejleszteni rajta.

(#133) ollie válasza vicze (#132) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vagy pedig azért nem töltődik egyszerre a kettő, hogy ne melegedjen túl?

***

(#134) vicze válasza ollie (#133) üzenetére


vicze
félisten

Nem, itt most 400 és 100+100mhA-ról van szó, nagyon kis feszen töltik őket, csak a vezetékmentessel melegszik némileg, de az normális.
A legtöbb TWS képes erre egész mellesleg, tudtommal az elődök is.

(#135) vicze


vicze
félisten

Még pár apróság.
Aksi kijelzés 5%-on ként van kijelezve. Pl. Jabra 1%. Androidban a BT kijelzéshez a jobb oldalt jelzi ki mindig.
A legtöbb 4-5mm-es illeszték/gumiharang simán rámegy és a tokban is használható, így nem korlátoz a gyárira.
Nincs auto stop ha kiveszed, ez elég zavaró azért.
Van AAC ami jelentősen javítja a hangzást, mivel a Samsung Scalable Codec ugye csak Samsungon elérhető, majd lehet letesztelem van-e jelentősége. Ez jelentős előrelépés az IconX-hez képest, nem Samsung usereknek.
Valós BT 5.0-t tud, nem csak az átnevezett 4.2, mint a többség.

(#136) Sanraith válasza vicze (#132) üzenetére


Sanraith
aktív tag

A felhasználói kézikönyv szerint egyszerre töltődik a tok és a füles. Max azt tudom elképzelni, hogy nem csuktad be be töltés közben a tokot.

(#137) vicze válasza Sanraith (#136) üzenetére


vicze
félisten

:U
Teszteldle ha nem hiszed...
Ha töltődik akkor 1 óra alatt 5%-ot nem sikerült töltenie.

[ Szerkesztve ]

(#138) Sanraith válasza vicze (#137) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Kipróbáltam, és előbb feltöltődtek a fülesek, mint a tok. Bár 95%-ról indultak (fél óra zenehallgatás), szóval lehet kerekítési hiba is.

(#139) vicze válasza Sanraith (#138) üzenetére


vicze
félisten

Ma is kipróbáltam a tok rajta lógott egész nap a töltőn, hogy tuti 100%-on legyen, beleraktam a füleseket töltőn hagyva és feltöltődtek. Ez eddig OK. Bár mivel nem jelzi a tok töltöttségét pontosan(zöld:<60 sárga:60-40, piros:>40), így nem tudom mi töltötte fel a füleseket.
Na most tegnap a tok nem volt 100%-on mert pirosan világított, és így raktam bele a füleseket és raktam töltőre.
Akkor a holnap próba a lemerítem a tokot sárgáig lemerítem füleseket és rádugva belerakom őket.

Azt amúgy megjegyezném, hogy nem kell lecsukni a töltéshez, elég belerakni. Mondjuk a LED kijelzés elég összevissza a fülesekre. 90+-osan berakom és piros, még egyszer akkor zöld. Azt kivéve, hogy jelzi hogy tölti, nem sok mindenre jó.

(#140) thompherkins válasza vicze (#139) üzenetére


thompherkins
tag

némi tapasztalat 2 nap után
- hangzása jó, egy 5-10 ezres vezetékes szintjét szerintem megüti, nem túl sok a basszus, de ott van
- kényelmes, nem akar kiesni a fülből (ez azért egyén függő), a 3 dugó és szárnnyal arányag fülre lehet szabni
- telefonáltam vele többször is az utcán (Bp. Moszkva tér), nem túl csendes környék és hallottak a másik oldalon, egyszer-kétszer kérdeztek csak vissza a 4-5 beszélgetés elatt
- akkumulátrorról két nap után nem nyilatkoznék, de 1 óra bkv út alatt 5% estek csak a progi szerint, valószínű ez azért fals, de az 5 óra tartható
- viszont a legjobb agybedugós fülesem eddig passzív zajszűrés tekintetéből. Volt már vagy 6-7 agybadugós fülesem, de hallottam a zene mellett a kinti zajt (alapban nem túl hangosan hallgatok zenét ez hozzátartozik).
Itt néma csend, utcazaj kizárva és Budapesten ez aranyat ér.

Szóval nekem bejött eddig

(#141) vicze válasza thompherkins (#140) üzenetére


vicze
félisten

A töltéssel vagy a töltés kijelzéssel valami nincs rendben. :F

Tok sárgán világít, tehát töltöttsége 60-40%, beraktam a 15%-ra merített füleseket (egy munkanapot amúgy kibír), rajtahagytam 30percet, érezhetően meleg a tok, tehát én értelmezésemben gyrostölti a füleseket(jéj, ezt is nagyon hiányoltam eddig). A füleseket kivéve és csatlakoztatva 15%-ot mutat az app...
Pontosan ez történt 2 napja is, csak akkor töltőkábelre is rá volt rakva a tok. most kicsit vakargatom a fejem, hogy mi hogy merre.

A fullosan feltöltött tok, úgy 1,5óra alatt 100%-ra töltötte mind a két fülest tegnap, ez lett volna a második töltés.

[ Szerkesztve ]

(#142) vicze válasza vicze (#141) üzenetére


vicze
félisten

Azt hiszem megtaláltam a probléma okát.
1óra töltés után így nézett ki a dolog:

Az biztos, hogy úgy raktam fel, hogy mind a kettő 15%-on volt, ezt megnéztem előtte.
Korábban nem néztem meg az appban, így csak a jobb oldal töltöttségét láttam, úgy látszik, a tok nem párhuzamosan tölti a füleseket, hanem egymás után és a bal töltődik először aztán a jobb.
Hát ilyet se láttam még... Akkor a gyorstöltés, hogy a jó fenébe működik? :F

[ Szerkesztve ]

(#143) Sanraith válasza vicze (#142) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Én a helyedben megkérdezném a samsung ügyfélszolgálatán. Lehet hogy hibás a jobb oldali.

(#144) vicze válasza Sanraith (#143) üzenetére


vicze
félisten

Feltöltődött 100%-ra ugyan úgy ezután, tehát semmi se utal arra, hogy hibásan működne.
Még kísérletezek vele, de elég nehéz megmondani, hogy normális működés vagy sem.

(#145) hhenry


hhenry
őstag

Ha valakit érdekel aprón 30 körül már van

(#146) bigsee


bigsee
addikt

Ma érkezett meg az ajándék Buds. Gyártási idő: 2019.03.06 :D Már érthető a kiszállítási késedelem...

Huawei AM61 (szerintem) jobban szól. Ezt nem tudtam agydurrantós basszusra rávenni. Van ennek vmi módja, hogy jobban szóljon? Milyen lejátszót érdemes, pl.?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#147) bigsee válasza bigsee (#146) üzenetére


bigsee
addikt

Sikerült, basszus! Felcseréltem a szárnyakat, jobbra-balra... :D Így most jó, megközelíti a Huawei-t.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#148) taranis


taranis
addikt

Használja valaki a budsot több eszközzel? Nekem nem sikerül telefonnal és watch-al együtt párosítani.

colorizer.net

(#149) ollie válasza taranis (#148) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez egyszerre csak egy eszközhöz tud csatlakozni.

***

(#150) taranis válasza ollie (#149) üzenetére


taranis
addikt

Köszi, én is így látom. Kár, hogy Galaxy Watch-ra nincs olyan lejátszó, vagy legalábbis én nem tudok róla, amin van equalizer. A buds-ra eléggé ráfér az eq, ami telóról nem gond, de én leginkább a watchra "kötve" használom futásnál. Ekkor jött elő a másik bosszantó gond, hogy nagyon sokat akadozott rajta a zene, ez fogalmam sincs, hogy a buds vagy az óra sara e.

colorizer.net

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.