Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6451) MadMancs válasza gjoco1 (#6450) üzenetére


MadMancs
veterán

Ez attól függ melyik kukára gondolsz?

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#6452) gjoco1 válasza MadMancs (#6451) üzenetére


gjoco1
addikt

Azt sikeredett kikapcsolnom,hogy ha a galériiából vagy bárhonnan törlök valamit az ne a kukába,hanem egyből törölje.Ki akartam ezt a kuka funkciót hagyni törlésekkor,de azután belém villant,hogy ez nem rosz funkció,mert vissza nyerhetek bármit..... :B

Sztornóóóóóó

Sikerült visszaállítanom. Bocsánat.

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#6453) _DiEGO_ válasza Klon (#6409) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Már a megvétel után megcsináltam , tehát a droid 9 alatt is ez volt:

(#6454) gjoco1 válasza _DiEGO_ (#6453) üzenetére


gjoco1
addikt

:C

Nova?

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#6455) MadMancs


MadMancs
veterán

Sziasztok.
Lehet valaki még emlékszik messengeres nem működésre ( nem jelezte sehogy a bejövő hívásokat). Na ez félig user error volt. Nekem mindig ki vannak messengeren kapcsolva bizonyos értesítési formák (pl.nem szeretem hogy van egy állandó értesítés arról hogy chat fejek aktív). Na ez 9 alatt nem okozott problémát, 10 alatt viszont igen. Cserébe már külön célzottan kikapcsolható a chatfejes értesítés. A lényeg a lényeg, mostmár működik rendesen. Ráadásul külön pozitívum hogy nem teljes képernyős hívó képernyőt tol a képembe mint eddig hanem egy kis ablak jelenik meg fent, mint mikor rendesen hívnak telefonon.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#6456) erzol


erzol
őstag

(#6457) MadMancs válasza erzol (#6456) üzenetére


MadMancs
veterán

Ezt a névnap widetet többeteknel láttam. Ez mivel rakjátok ki? Most a képed alapján jöttem rá fel kéne köszönteni az egyik családtagot :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#6458) erzol válasza MadMancs (#6457) üzenetére


erzol
őstag

Rendkívül trükkös... :DDD
[Névnap]

(#6459) _DiEGO_ válasza gjoco1 (#6454) üzenetére


_DiEGO_
őstag

High-end Titanium Alloy + saját kreativitás

(#6460) pècsimunkás válasza erzol (#6458) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Én is gyors letöltöttem :D .
Én is láttam többeknél, azt hittem az időjárással vagy más launcherrel megy az aktuális névnap kiírása.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#6461) gjoco1 válasza _DiEGO_ (#6459) üzenetére


gjoco1
addikt

Hmmmm,látom az "öreg"témázgató is hóttig tanul.Ezt nem ismerem. :)

erzol,ez a widget már szinte őskövület,de nagyon praktikus annak,aki nem használ semmi Launchert.
Imádtam anno Én is.Szuper kis alkalmazás.Épp néztem,hogy nemrégiben frissült.Jót derültem rajta,hiszen tizen éve is pont így nézett ki. ;)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#6462) 3lue1stu31


3lue1stu31
csendes tag

AIO launchert használok sötét móddal, (bár a képen nem látszik) élő háttérképpel

[ Szerkesztve ]

(#6463) Bounti


Bounti
aktív tag

Sziasztok! A50-hez keresnék futáshoz telefontokot. Használ valaki ilyet? Zenehallgatás is lenne vezetékes fülessel, illetve fontos lenne, hogy itthon megvásárolható legyen.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#6464) 3lue1stu31 válasza 3lue1stu31 (#6462) üzenetére


3lue1stu31
csendes tag

[ Szerkesztve ]

(#6465) DrKapocs válasza MadMancs (#6457) üzenetére


DrKapocs
őstag

aCalendar+ -tól nincs jobb az ilyesmikre. A google naptárba bármit fel lehet venni, névnap, napkelte, szolunáris naptár, sportesemények, stb.

(#6466) arpivw81


arpivw81
tag

Sziasztok,A50 vásárlásán gondolkodom,úgy látom stabilabb mint az A51. Esetleg valaki tudna segíteni,hogy a kettő közül melyik lenne a megfelelőbb? Előre is köszi

(#6467) bmt50 válasza arpivw81 (#6466) üzenetére


bmt50
senior tag

Szia,
A Samsung "A" szériának elég nagy az áresése, így ha hosszú távra gondolkodsz, akkor most az A50 nyerőbb. Az A51 nem tud annyival többet, mint amennyit elkérnek érte. Kvázi ugyanaz a hardver, kicsit talán gyorsabb UFS tároló, több(de nem jobb) kamera hátul, elől meg noccs helyett lyuk van a kijelzőn. Ha elolvasod, Alicewake az A51-től nem volt elszállva a tesztben.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#6468) mcs válasza arpivw81 (#6466) üzenetére


mcs
veterán

Átlagos felhasználást tekintve majdnem olyanok, mint két tojás, csak az A51 kapni fog 12es Androidot is, viszont 100 ezerért kissé túlárazott.

(#6469) gjoco1


gjoco1
addikt

Sziasztok!

Még mindíg egy alkalmazással kílódik a vas.(Zooper Widget).Hiába teszem be az elnemalvó alkalmazások közé,csak nem teszik így sem Neki.Minden nap sikítozik,hogy sokat fogyaszt és tegyem be állapotba blab-blab....... :D Adaptív akku használat mellett.Viszont ez Nekem elengedhetetlen alkalmazás.

Miért nem tanulja már meg,hogy ez kell és pacsi? :DDD

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#6470) MadMancs válasza gjoco1 (#6469) üzenetére


MadMancs
veterán

Mert nem azt nézi hogy használod e vagy sem, hanem hogy sokat fogyaszt. :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#6471) gjoco1 válasza MadMancs (#6470) üzenetére


gjoco1
addikt

:DDD
Kapja be....
Azt azért már megtanulta,hogy csendben síkítozzon. :D

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#6472) zojjektum válasza gjoco1 (#6469) üzenetére


zojjektum
senior tag

Ne használd az adaptív akkut! Teljesítmény mód optimalizálva, aztán "balra el". Sokkal kevesebbet nem fog használni adaptívval sem, viszont cserébe, nálam nem nagyon működött rendesen néhány program.

[ Szerkesztve ]

(#6473) bmt50 válasza gjoco1 (#6469) üzenetére


bmt50
senior tag

Szia,
A Zooper Widget és Pro verziójának fejlesztését -amennyire én tudom- valamikor 2017 nyarán befejezte a fejlesztő csapata. Mellesleg ezen csapat munkája volt az egészen kiváló Mycolorscreen nevű Launcher is.
A Zooper Widget-et a Play Áruház 2017 decemberében levette a kínálatából.
Akik 2017-ig egyedi megjelenéssel játszottak mondjuk Nova Launcher mellett, azoknak megkerülhetetlen volt! Mikor Nova-t és hozzá Funkong ikonpakkot használtam, vettem nagyon cool időjárás widget-et, ami a Zooper-rel működött. Namost ez 2 éve volt, és már akkor sem akart az egész működni. Még a pénzt se kaptam vissza a Play Áruháztól. Hozzáteszem, mindez android 4.4-en volt, és nem Android 10-en.
Szóval engedd el ezt a Zooper-t. A custom UI-ban gondolkodók az utóbbi években a KGWT widget- re esküsznek.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#6474) c64fanhun


c64fanhun
tag

Bixby routinok közt van olyan/valahogy megoldható hogy éjszaka ne töltsön gyorsan a telefon, csak simán "vezetékes töltéssel".
Szeretem a gyorstöltést, ha hazaérek, megyek valahova és kell a nafta, de éjszaka nem gyilkonám ezzel az akksit.

(#6475) gjoco1 válasza zojjektum (#6472) üzenetére


gjoco1
addikt

Köszi,ezt megnézem,sőt gondoltam is erre az opcióra,csak nem voltam vele tisztában,hogy valóban nem eszi le a fejem.Bár eddig is(mindíg)használtam a Zoopert és nem játszott Titanikot egy telcsim sem.Bár érdekes módom a régebbi vasaimon használtam az akku kímélő módot és nem visítoztak. :D A 10-es Droid nem barátja . Még 8-on(LG V30-omon az van)elballag szépen.
Így tanácsolod?

Így igaz,a Zooper mára teljesen elavult sajnos.Évekkel ezelőtt elkezdte a leépülést,amikor az aktuális időjárást elfelejtette támogatni.Onnan semmi fejlesztés.Kiesett a kosárból és erőteljesen átvette a KLWP-KGWT as szerepet.Már szinte Mindenki ezzel mókol.Nagyon jól tudod( szerintem Te is foglakoztál,vagy még most is ezzel).
Teljesen igazad van.Néha csodálkoznak is a mók társaim,hogy még mindíg tudok újat kihozni az öreg Zooperből. Nem fogom elengedni,mert már nem vagyok képes a lustaságomnak köszönhetően megtanulni. :DDD Évekel ezelőtt nekimentem több soron még amikor a G+ virág korát élte.De már ez így marad.Kevesebbet HS-ezek és amire kell arra elég az öreg Zooper..
A többit ami kell hozzáteszi a Total. ;)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#6476) zojjektum válasza gjoco1 (#6475) üzenetére


zojjektum
senior tag

Igen. Én legalábbis így használom és attól függően mit csinálok vele, így is elmegy 6-9 óra sot-ot.

(#6477) gjoco1 válasza zojjektum (#6476) üzenetére


gjoco1
addikt

Köszi,meglátjuk,de szerintem ha belegondolok 10-nél már elméletileg "fagyasztja"a ritkán használt Appokat,akkor ha estleg több kraft lell neki,akkor kb ugyan ott leszek,mint az MM-nél,vagy az Oreónál.(?) :U Ja,és ez nagyobb akku. V10-V30 3300mAh.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#6478) #07746304


#07746304
törölt tag

(#6479) MadMancs válasza #07746304 (#6478) üzenetére


MadMancs
veterán

Tegnap délelőtt érkezett ide többünkhöz is.:)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#6480) nyitom


nyitom
aktív tag

Ma reggel vettem észre,hogy a home gomb hosszas megnyomására nem a google hírek, hanem a google asszisztens indul el. Ezt vissza lehet szerintetek állítani, mert én nem találom? :W

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#6481) zojjektum válasza nyitom (#6480) üzenetére


zojjektum
senior tag

Esetleg: Alkalmazások - alapértelmezett alkalmazások - segédalkalmazás

(#6482) nyitom válasza zojjektum (#6481) üzenetére


nyitom
aktív tag

Kösszi a választ, megnéztem és a google van beállítva, mégis a segéd nyílik meg. :W

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#6483) #07746304 válasza MadMancs (#6479) üzenetére


#07746304
törölt tag

Nekem tegnap reggel volt meglepetés, hogy még hamar... :D

(#6484) gjoco1 válasza #07746304 (#6483) üzenetére


gjoco1
addikt

Én is tegnapelőtt toltam fel.Semmi extrém. :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#6485) rothfb válasza gjoco1 (#6484) üzenetére


rothfb
veterán

Sima biztonsági frissítés volt. Az ilyen százhuszonegypár megás frissítések csak sima biztonsági csomagok.

(#6486) gjoco1 válasza rothfb (#6485) üzenetére


gjoco1
addikt

Igen,tudom,de ha már adják..... :DDD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#6487) marijo31993


marijo31993
újonc

Sziasztok!
1. Van egy ilyen típusú készülékem, eddig nem volt semmi baja, viszont a legutübbi frissítés óta a screencasting képe időközönként fagyogat, amikor filmet nézek.
Ugyan ez a hiba S9-nél is, de ott ritkábban, nem hiszem, hogy a TV lenne a ludas, szinte naponta használjuk erre, de a frissítés óta csinálja csak.
2. Eddig hívásoknál elsötétült a kijelző, amikor a fülemnél volt a telefon, viszont most már nem csainálja vagy csak össze vissza sötétül el. Van mikor elsötétül és elveszem, de nem kapcsol be a kijelző van, mikor ki sem kapcsol.....
Találkoztatok ilyennel? Milyen fórumon tudom ezt jelezni a samsung felé, illetve telefonon lá
ttam hogy lehet bugreportot csinálni, de mmilyen formában tudom elküldeni nekik?
Köszi a segítséget :)

(#6488) MadMancs válasza marijo31993 (#6487) üzenetére


MadMancs
veterán

Szia. Pedig fagyogatás tv hiba lesz. Cast esetén (kivéve Screen Mirroring) csak annyi telefon szerepe hogy megmondja TV nek mit és honnan játszon le az átküldött lejátszón keresztül. Utána akár ki is kapcsolhatod telót, TV-n megy tovább a lejátszás. Én rengeteg műsort nézek ChromeCast en keresztül ( pl most is) youtube, RTL most+, HBO Go pl. De semmi gond nincs vele.
Közelség érzékelő szintén jól működik.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#6489) MadMancs válasza zojjektum (#6476) üzenetére


MadMancs
veterán

Adaptívval ma épp ez jött össze.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#6490) zojjektum válasza MadMancs (#6489) üzenetére


zojjektum
senior tag

Játékkal (cod mobile, royal revolt 2) és van térerő vagy normális wifi, simán megvan nekem is a 6 óra. Ha kevesebbet játszom és inkább filmezek 9is. Ha egyszer nem felejtem el lefényképezem. Nekem ez az adaptív annyit azért nem tesz hozzá, hogy rájöjjek, hogy az pl. aod notify miért nem jelzi, ha üzenetem van. Nincs azzal baj, ha használja valaki, de számomra az a plusz fél óra nem ér annyit. :R

(#6491) c64fanhun


c64fanhun
tag

Érdekes problémát vettem észre az utóbbi időben.
Néhány alkalmazás nem akar normálisan wifiről betölteni, vagy lefrissülni (telekom, tinder, gmail), de ha átkapcsolom mobilnetre egyből megy, pedig speedtest szerint is wifi letöltés 140, feltöltés pedig 10.
Mi lehet a gond? Emailt el sem akarja küldeni wifiről, fullhd videót pedig azonnal behozza.

(#6492) MadMancs válasza c64fanhun (#6491) üzenetére


MadMancs
veterán

Ebből egyedül Telekom appal van tapasztalatom. Nincs baja wifivel. Gmail app alapjáraton egy trágyadomb, Samsung email szintén megy wifivel. Tindert nem használom.
Egyébként nincs véletlen bekapcsolva hogy ezek mobilnet only módban üzemeljenek?

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#6493) kugli


kugli
aktív tag

Sziasztok!

Feltettem kíváncsiságból a phone Check appot. Az akku kapacitásra azt írja 3900mAh. Ennyi a valóságban? Téves adatot ír,vagy mondjuk "elhasználódottságot" mutat?

Más: Kinek melyik időjárás app vált be? (pontosság és megfelelő működés) A gyári appot használom,de android 10-re frissítéssel a widget is változott. Nem tudom a képernyőn simán widgetet simítva váltani a hozzá adott városokat. Eddig ez baromi kényelmes volt,főleg munkám miatt.

(#6494) MadMancs válasza kugli (#6493) üzenetére


MadMancs
veterán

Gyárilag 3900mAh.
Nekem időkép vált be a legjobban, 9 éve használom . 98% pontosságú. 36órás előrejelzésben szinte mindig eltalálja milyen idő lesz abban az órában.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#6495) bmt50 válasza MadMancs (#6492) üzenetére


bmt50
senior tag

"Gmail app alapjáraton egy trágyadomb" - maximálisan egyet értek! Lehet, hogy csak én voltam eddig lusta utána nézni..De falnak megyek nemcsak a szinkronizálástól, hanem attól is, hogy a levelezéseket nem külön kezeli. Egybe nyitja őket.

Kugli:
A 4000 mAh csak névleges, ahogy a 4 GB RAM, és a 128GB tárkapacitás is.

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#6496) gjoco1 válasza kugli (#6493) üzenetére


gjoco1
addikt

A 4000 mAh amúgy csak névleges kapacitás.
Vejemnek Note9-e van és 90%-os töltöttségnél( egy éves a telcsi ) 3588 mAh. :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#6497) c64fanhun


c64fanhun
tag

Érdemes lenne samsung mailre cserélnem a gmailt?

(#6498) MadMancs válasza c64fanhun (#6497) üzenetére


MadMancs
veterán

Sokkal jobb. De mindenkinek más a jó. Próbáld ki. Veszteni nem vesztesz semmit.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#6499) kugli


kugli
aktív tag

Köszi az infót akkuval kapcsolatban.
Weather apphoz: rendszeres külföldi ingázás miatt nem jó az időkép.

[ Szerkesztve ]

(#6500) gyeniko válasza kugli (#6493) üzenetére


gyeniko
őstag

Én kipróbáltam több, mint 10 időjárás alkalmazást, legjobban a Morecast vált be.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.