Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:18

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A3 tudnivalók!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Polcra került a kicsike. Lehet, hogy még keresek hozzá donort és megpróbálom a repedt kijelzőt kicserélni.
Most egy xiaomi lett, hát ég és föld a samsung világhoz képest az a sokszínűen átgondolt felület. Ezerszer jobb az új. Persze az újabb samsungok is fejlődtek, de szerintem ennyi mindent sosem fognak tudni, erőlködés nélkül.

(#6252) oil120 válasza gekkoXT (#6251) üzenetére


oil120
senior tag

Milyen xiaomit vettél?

(#6253) gekkoXT válasza oil120 (#6252) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Pocophone f1. A kijelzőnél a fény beszűrődés alul néha látszik és az hogy nem oled, először zavart. De annyival jobb a rendszer és nyilván a hardver, hogy már alig veszem észre.

(#6254) oil120 válasza gekkoXT (#6253) üzenetére


oil120
senior tag

Köszi, Ez jóval nagyobb mint az A3

(#6255) atosan válasza oil120 (#6254) üzenetére


atosan
addikt

Feleségem Redmi note 5a prime telefont használ helyette. Néha még ránéz a kis A3-ra, de már a nagy kijelzőt jobban szereti.

Maine coon

(#6256) gekkoXT válasza oil120 (#6254) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Jaja, és kb 10 perc volt megszokni minden szempontból és olyan kis cukinak hat az A3 utána. :)
Ha nem csak telefonálásra használod, akkor félelmetesen jobb a nagyobb kijelző, akármennyire is tűnik nagynak elsőre, nem lesz az.

(#6257) krisz77


krisz77
tag

sziasztok valaki meg tudja mondani kb hogy a samsung a3 2015 telefon menyivel birja jobban az akksija mint a samsung s4 mininek?

(#6258) oil120 válasza krisz77 (#6257) üzenetére


oil120
senior tag

Szerintem az aksi merülés annyira szubjektív a felhasználás különbözőségeinek jellege miatt, hogy erre választ nem lehet adni. Nálunk az asszony használ A3-at, levelezik és face-t nézeget az egyebek mellet és 1 napot bír. De már 3 éves aksi benne, ezt is csodálom.

(#6259) gorje válasza oil120 (#6258) üzenetére


gorje
senior tag

Szia!
Melyik ROM van rajta?

(#6260) oil120 válasza gorje (#6259) üzenetére


oil120
senior tag

5.0.2

(#6261) thungoozka


thungoozka
kezdő

Nekem még mindig megy. Számomra hihetetlen, hogy még 2019-ben is megállja a helyét a hétköznapi user kezében. NFC fizetés, Insta, E-mail, navi (de csak lájtiban), online tv, böngészés... egyedül a ragasztás kezdi megadni magát. A titka csak annyi, hogy nem engedem a google appokat frissíteni, mert azok egyszerűen megfojtanak mindent. GOA3! :D

(#6262) ben11 válasza thungoozka (#6261) üzenetére


ben11
őstag

Az enyém is megy a mai napig, igaz már nem nálam, de a családban maradt.

(#6263) sicc33


sicc33
aktív tag

Üdv mindenkinek. Némi segítséget szeretnék kérni. Édesanyám telefonján a kijelző elkezdett villogni, de nem a teljes felületén. Először akkor jelentkezett amikor töltőre dugta a telefont. Most már anélkül is előfordul a jelenség. Készítettem egy videót is róla. Mi lehet a hiba? Javítható? Hová érdemes vinni. Saját készülék volt, tokban fóliával. Folyadék sem érte. Újszerű állapotban van még mindig.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#6264) sicc33 válasza sicc33 (#6263) üzenetére


sicc33
aktív tag

(#6265) kisspepe


kisspepe
tag

Sziasztok

Van nálam egy Samsung Galaxy A3 (SM-A300FU) Android 6.0.1

Erre kellene nekem egy TWRP és egy Magisk. Van valami leírás hozzá? Egyáltalán van TWRP-rá? a TWRP oldalán csak 2016-os és 2017-eshez találtam.

(#6266) gekkoXT válasza kisspepe (#6265) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Szerintem próbálj meg direktben ráírni valakire itt a csoportból, mert nem hiszem hogy olvassák, de biztos tudnak tanácsot adni. Én nem vágom ezt a témát és már nem is ez a fő telefonom, de megtartottam.

(#6267) ShakesVezér


ShakesVezér
csendes tag

Sziasztok.

Van egy ilyen telóm,újkora óta meg van. Egy darabig nem volt használva,de mivel elromlott a másik telefonom így ez újra előkerült.

A kijelzője elkezdett fakulni kifelé még használható de zavaró,meg beégések is vannak ha valami tovàbb van a kijelzőn de ez magàtól eltűnik.

Valakinek esetleg nincs egy ilyen rossz telefonja a szekrényben aminek jó a kijelzője?
Ha nem drágán adná megvenném.

Az akkuja még mindig szuper a kora ellenére,és nekem bőven elég amire kell,ezért is próbálnám megcsinálni.

Vagy esetleg ha tudtok boltot ahol van ilyen kijelző az is jó.

Előre is köszi a segítséget.

(#6268) oil120 válasza ShakesVezér (#6267) üzenetére


oil120
senior tag

Asszony most kapott új telefont és ezt letette, de használta az utolsó pillanatig, akkuja viszonylag tűrhető állapotban van, kijelzőjén végig fólia volt. ez a 2 simes független készülék. 10 ezerért vihető.

(#6269) ShakesVezér válasza oil120 (#6268) üzenetére


ShakesVezér
csendes tag

Köszi de közbe vettem egy A50-et..........

(#6270) garga01


garga01
őstag

Sziasztok! Remélem jó helyre írok...(nehezen igazodok el melyik típus... is)
Van egy ilyen telefon a családban: Modell: SM-A300FU Android verziója: 6.0.1
Olyan probléma van vele, hogy mikor hívást fogad vagy indítunk róla, a mikrofonja mintha 5-10-15 mp-el később kapcsolna be rajta. A vonal másik végén lévőt hallani rajta, de ő semmit nem hall kb 5-15 mp közötti változó ideig.ű
A másik gond, ha ezt a telefont hívjuk, sokszor olyan van, hogy a hívónál kicsöng, de a telefon nem jelez semmit, sötét a kijelzője. Majd mikor a hívó lerakja, jön az értesítés nem fogadott hívásról.
(Az lemaradt, hogy eredetileg a T-mobiletól származik a készülék, Telekomnál lett függetlenítve és azóta Telenor-os sim van benne.)

Mi okozhatja ezeket? A telefonon a szoftverfrissítés nem ír új verziót. Alaklmazásból alig pár db van rajta,a gyáriakon kívül Facebook,Messenger,Aldi,Lidl,Időkép. Hetente ki is van kapcsolva, de akkor is előjönnek ezek a hibák. Esetleg a sim kártyával lehet gond? Vagy a telefon adja meg magát?

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#6271) oil120 válasza garga01 (#6270) üzenetére


oil120
senior tag

Ha már nincs rajta sok minden, én megpróbálkoznék egy gyár visszaállítással és után visszaraknám azokat a programokat amit használ az illető.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.