Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:18

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A3 tudnivalók!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) ancsako válasza gonger (#297) üzenetére


ancsako
tag

Igen, szerintem az ügyfélszolgálaton nagyon sok múlik! Nyúzni kellett volna a témát! Megrendeled, érte mégy, legfeljebb nem veszed át, ha nem stimmel! :) Én is rákérdeztem, hogy ha nem klappol minden, és nem akarom teljes áron megvenni, akkor mi van? Azt mondta, hogy akkor nem veszem át! Jogomban áll elállni a megrendeléstől!

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#302) gonger válasza ancsako (#301) üzenetére


gonger
senior tag

igazad van, de munkahelyre akartam rendelni, mert sokáig dolgozom és nem tudtam volna értemenni.
most már mindegy...
Viszont érdekelne, hogy melegszik-e a telefon? Elég sokat beszélek és a mostani olyan mértékben melegszik a hangszórónál, hogy néha már fáj.

(#303) ancsako válasza gonger (#302) üzenetére


ancsako
tag

Harmadik napja használom, eddig nem tapasztaltam. :N De az is igaz, hogy ez idő alatt nem volt hosszabb csevej! Max. kb 1 óra. Az alatt nem hevült. :))

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#304) Kami11 válasza nyuszó (#298) üzenetére


Kami11
őstag

Ha eddig nem került be, akkor már nem is fog. :(
A telefon megjelenésekor már el van döntve, hogy prémium kategóriás avagy sem és jár-e hozzá az Assistance szolgáltatás.
Amúgy én is beléptem a klubba, ma rendeltem meg, jövő szerdán meg is érkezik ha minden jól megy.
Dpi flotta csomagban 59900Ft. Ennyit szerintem megér, remélem beválik!

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#305) etoka válasza ancsako (#303) üzenetére


etoka
újonc

Szia.
Neked is hangot ad a kamera app amikor bezárod?
Illetve ha megrázod a készüléket elvileg rezeg a kamera... szervízesek szerint ez normális.
Zárhangot le lehet venni?
Köszönöm

(#306) gonger válasza Kami11 (#304) üzenetére


gonger
senior tag

Ma van időm elmenni az A3-ért. A múltkori edigitalos akcióról lecsúsztam, de ma még a samsung mintaboltban A3 mellé 20 e ft-os vásárlási utalványt adnak, illetve szintém am a MM-ban A3 mellé 9 ezer forintos ajándékkártyát adnak.
Néztem a Huawei G7-et is, kézben fogva meggyőző, de belekukkantva a topicjába és két kínai telefon után nem hiányzik nekem több mókolás és szívás.

[ Szerkesztve ]

(#307) kuk@c


kuk@c
tag

Sziasztok!

Vett már valaki T-nél ilyen telót?

Az érdekelne hogy esetleg ez is függetlenül jön ki mint a Sony Z-k?

Üdv.: @

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#308) ancsako válasza etoka (#305) üzenetére


ancsako
tag

Szia!

Ha bezárom a kamerát nekem nincs hang... kellene?
Megrázom, rezeg? ??? Ezt nem értem...
Zárhang levételére nem találtam külön opciót.

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#309) Georgie1224 válasza etoka (#305) üzenetére


Georgie1224
tag

Szia!

Az ilyen funkciókat valahol ki lehet lőni.
Ne kérdezd hol, a menüben a hang résznél lesz szerintem.
A kamera hangot fotózásnál pedig a legegyszerűbb a telefon rezgésre állításával megtenni.
Aki nem tudná azt a power/bekapcsoló/zár nyitó gomb folyamatos nyomásával lehet, akkor megjelenik az "eszköz opciói" itt a legalsó részen a középső ikon a rezgő mód.
A bal oldali ugye a repülőgép mód a jobb oldali az általános profil.

Murphy: "Ami el tud romlani, az el is romlik."

(#310) Kami11


Kami11
őstag

A tegnapi nap folyamán megérkezett a telefon, 1 nap használat után azt kell mondanom, hogy meg vagyok elégedve vele. Egy S3 minit váltott, amihez képest egy villám. Nincs lag, belassulás, amire nyomok már töltődik is és azonnal használható. Az megjelenítő képe gyönyörű, élénk színek, valódi fekete, szóval ez nagyon rendben van. Az aksi is jól bírja, 51%-on állt mikor megérkezett, egész délután használtam, telepítgettem az alkalmazásaimat, wifi végig bekapcsolva, személyre szabtam a beállításokat, és amikor nem én használtam akkor a fiam próbálgatta, szóval este 9-kor került töltőre, de még ekkor is 9%-on állt a töltöttség jelző.
Aki ezt a készüléket választja nem fog benne csalódni, bátran ajánlom!

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#311) papeti01 válasza Kami11 (#310) üzenetére


papeti01
senior tag

Köszi.

Pont most akartam megkérdezni, hogy jó-e ez a telefon... amióta megláttam nagyon bejön. Végre egy "kicsit" kompaktabb méret, jó design.
Soha nem volt még samsungom, és baromira zavar, hogy minden androidos készüléket 2 verzióval régenni droiddal adnak ki a gyártók, és tele bszák mindenféle saját hülyeséggel...

Van aki hosszabb ideje használja ezt a készüléket? Mik a tapasztalatok? Lehet hosszútávon szeretni?

Köszi
p.

#proudfather

(#312) papeti01 válasza papeti01 (#311) üzenetére


papeti01
senior tag

erre vki?

#proudfather

(#313) ancsako válasza papeti01 (#312) üzenetére


ancsako
tag

1 hete használom! Imádom! Nincs hiba! :DD

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#314) Kami11 válasza papeti01 (#311) üzenetére


Kami11
őstag

A legfrissebb andriod, először csak a Nexus készülékekre elérhető, ezen nincs mit csodálkozni/bosszankodni, ez a Google sajátossága. Mondjuk nem is baj, mert mire más készülékek megkapják a frissítést, addigra legalább kibuknak a hibái és remélhetőleg mi már a javított verziót kapjuk.
Ezen sincs több gyártói marhaság mint más készüléken, alap dolgok megtalálhatók, a többi meg letölthető a Samsung áruházból (Galaxy Apps), vagy Play-ről. Engem inkább a szolgáltatós szemetek zavarnak, de a Telenoros készüléken csak 2 alkalmazás van, az egyik abból viszont jó dolog -MyTelenor amivel az egyenleg, számlainfó lekérhető-, a másik a Telenor MyTv ami a Tv-ben futó műsorokkal kapcsolatos információkkal bombáz!
Szerda óta használom, nagyon meg vagyok vele elégedve, 3 képernyőt pakoltam tele alkalmazásokkal, widgetekkel, ugyanolyan gyors maradt, semmi lassulás, lagolás.
Az aksiját fikázták, hogy kis teljesítményű, igaz lehetne nagyobb, de nekem így is elmegy két napot alaphangon, folyamatos wifi-vel és általános használattal.
Vasárnap reggel vettem le a töltőről, most áll 61%-on, 3ó15p volt a kijelzőhasználat, ami 43% az össz. használatból.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#315) ancsako válasza Kami11 (#314) üzenetére


ancsako
tag

5 nap, 20 óránál tettem töltőre, akku 28 %-on. :DD
Normál napi használat, a wi-fi nincs non-stop bekapcsolva, de (nekem) felesleges is. Ha kell bekapcsolom, ha szükségtelen, akkor ne merüljön, kilövöm. :)
A saját napi használatos app-ok rajta vannak, minden hibátlanul fut. Független, így én most elkerültem a Telenor saját kis appjait. :C

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#316) dokee78


dokee78
félisten

"Videofelvétel Full HD-ban lőhető 30 fps-sel, az elkészült klipek meglehetősen jó minőségűek, íme egy példa."

Hol a péda?

(#317) Georgie1224


Georgie1224
tag

Majdnem két napi használat :)
A töltés óta folyamatosan a wifi be van kapcsolva, kivéve 23 és 06 óra között.
Szerintem eléggé meggyőző :D

[ Szerkesztve ]

Murphy: "Ami el tud romlani, az el is romlik."

(#318) zalsmony


zalsmony
csendes tag

2 nap utan en is csak dicserni tudom. Eloben meg szebb...😉 Egy valami, kicsit halk a hangszoro moto g utan. Nalatok? Bar lehet h frissitessel majd kicsit hangosodik...

[ Szerkesztve ]

(#319) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Nézegetem eme remeknek tűnő kecses kis szerkezetet. Mi az a lélektani összeg amit még érdemes kiadni érte?
Még ma meg holnap a MM-ban ~ 77k-ért hazahozható lenne. Ennyit megér még?

(#320) Aryes válasza smiti (#319) üzenetére


Aryes
nagyúr

Miért, utána mennyi lesz?

(#321) Kami11 válasza smiti (#319) üzenetére


Kami11
őstag

Hogy neked mennyit ér meg, azt neked kell eldöntened. Van aki több mint 200k-t sem sajnál egy új telefonért, van aki 50-et sem adna érte! Egyénfüggő!

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#322) janoskaz


janoskaz
csendes tag

Én tegnap megrendeltem a MM-ból.
Nézegettem a szolgáltatós árakat és drágább úgy a készülék mintha most függetlenül megveszem akcióban.
Ahogy előttem is írták a lélektani határ pedig mindenkinek más.

(#323) ancsako válasza smiti (#319) üzenetére


ancsako
tag

Igen, megéri! Remekbe szabott kis darab! :DD

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#324) smiti válasza Aryes (#320) üzenetére


smiti
addikt

89999 a listaára, csak most 15% kedvezmény van a Samsung mobilokra és táblagépekre. Bár az sem olyan rossz ár, mert az én előfizumra a Tré-nél 100560 Ft lenne. :W

(#325) Aryes válasza smiti (#319) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nekem a lélektani határ ~70k, afölött nagyon erős indok kell, hogy megvegyek egy telefont. :)
Az A3 több szempontból is előrelépés a mostani telefonomhoz képest, de a kamera gyengébb (fő szempont) és nincs OTG, ami egy nagyon buta és érthetetlen húzás a samsung részéről, ezek miatt egyelőre sajnos nemigen váltok. :(

(#326) Kami11 válasza smiti (#324) üzenetére


Kami11
őstag

90 és 100k?! :Y
Ennyit én biztos nem adnék érte, de más telefonért sem! Mondom ezt úgy hogy most is erről írok és nagyon meg vagyok vele elégedve!
Nekem 60k-be volt, ennyit adok max. egy telefonért, ezt az árat viszont már megéri/megérte!
Remélem sikerült elbizonytalanítanom! ;]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#327) Finnugor


Finnugor
tag

Sziasztok!
Lesz rá 5.0?

(#328) kasaf1


kasaf1
tag

Sziasztok,
Mondom az első hibát: tegnap vettük MM-ban, ma már a kijelző nem kapcsol be. Van valami ötletetek, mit lehet vele kezdeni azon kívül, hogy visszavisszük és cseréljék ki? :W
Előre is köszi,

(#329) Senhi válasza Finnugor (#327) üzenetére


Senhi
aktív tag

Lesz.

(#330) Kami11 válasza kasaf1 (#328) üzenetére


Kami11
őstag

Mivel garanciás, és valszeg fel is van töltve, valamint a 3 napos cseregaranciában is benne van, így elég kézenfekvő, hogy nem kezded el buherálni, hanem egyből visszaviszed, és vagy cserélteted, vagy visszakéred a pénzt.
Amúgy nincs ebben semmi meglepő, ami elromolhat, az el is romlik. Minden gyártónál, készüléktípusnál előfordulhat selejt, ami átmegy a MEO-n. Tudom ez nem vígasztal és bosszantó, ha pont nálad, vagy nálam történik meg a dolog, de erre van a garancia!

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#331) Kami11 válasza Finnugor (#327) üzenetére


Kami11
őstag

Lesz, ha minden igaz.

[ Szerkesztve ]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#332) Peetey91


Peetey91
senior tag

Sziasztok!
Ezzel a telefonnal lehet kb 2 évre tervezni? Az akadásmentes, stabil működés a legfontosabb, teljesen alap felhasználásra, böngészés, fotózás, Spotify, ritkán egy-egy játék.

(#333) kasaf1 válasza Kami11 (#330) üzenetére


kasaf1
tag

Köszi a választ, a józan ész győzött... Vettünk egy másikat ugyanott, és a hibásat holnap visszavisszük, és visszaadják az árát. Otthon maradt a kollégánál a doboza, és így egyszerűbb volt megoldani.
Mindettől függetlenül az a véleményem, hogy tetszetős készülék, és még a felbontás is elviselhető, nem tűnik fel, hogy "csak" 540*960-as.

(#334) Aryes válasza kasaf1 (#333) üzenetére


Aryes
nagyúr

A felbontásról jut eszembe: ugye ennek a kijelzője már nem pentile mátrix, és nem is az a gyémántszerű elrendezéses amoled, hanem rendes RGB? Persze nem ||| hanem =| elrendezésben vannak a subpixelek. Vki meg tudná ezt erősíteni? A boltban nem tudtam ellenőrizni. :)

(#335) adabra válasza Aryes (#334) üzenetére


adabra
senior tag

Eszerint jól sejted, RGB elrendezésű.

(#336) Aryes válasza adabra (#335) üzenetére


Aryes
nagyúr

Köszi! Mikor legutóbb ezen az oldalon kerestem, még nem volt fent. :)

(#337) papeti01


papeti01
senior tag

a gyári nem mókolt rendszer mennyire engedi áthelyezni az appokat sd-re?
lolli lehet tudni mikor jön?

köszi

#proudfather

(#338) Georgie1224 válasza papeti01 (#337) üzenetére


Georgie1224
tag

Nekem lazán engedte áthelyezni az app-okat az sd-re.
A lolli-ról még nem tudni mikor, viszont tény hogy jönni fog.
Az nem baj ha később, mert azt lehet feltételezni, hogy esetleg nem lesz vele probléma.
Nekem egyébként semmi gond nincs a készülékkel.
Utolsó akksi méréses tesztnél még volt benne kraft de inkább felraktam töltőre.

Murphy: "Ami el tud romlani, az el is romlik."

(#339) ancsako


ancsako
tag

Sziasztok!

Esetleg ha valakit érdekel... :) vadiúj TPU tok A3-ra, háromféle színben.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#340) kasaf1 válasza papeti01 (#337) üzenetére


kasaf1
tag

Nekünk engedte, de például a hárombetűs navigáció nem működött, csak belsőből.

(#341) sid.:Rc211v


sid.:Rc211v
őstag

Sziasztok. Vettem egy ilyen telefont, hát annyira nem vagyok elájulva tőle. Leginkább ez a qhd-s kijelző ami nem valami szép kár, hogy nem 720p-s mint az A5. A kamera nagyjából rendben van, a super amoled kijelző is és ez a 4,5" nekem nagyon elvan találva. Amit kérdeznék az A3 tulajoktól hogy a képernyő lezáró gomb megnyomása után durván 1mp kell, hogy ki villanjon a kijelző. Nem azonnal teszi :U Ez másnál is így van ?

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#342) Kami11 válasza sid.:Rc211v (#341) üzenetére


Kami11
őstag

Nálam azonnal lezárja és oldja is a kijelzőt.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#343) Zoroaszter


Zoroaszter
csendes tag

Sziasztok! Barátnőm szeretne venni egy ilyen telefont. Bárkinek negatív tapasztalata van vele? MErt egyébként szimpatikus készülék, és jókat olvasgattunk róla tesztekben. A másik kérdésem az lenne,hogy az árukereső által kidobott alacsonyabb árú boltokban miért sokkal olcsóbb a készülék,mint más helyeken? 63-70 ezer forintért újonnan minden tartozékkal együtt van elvileg. Erről mi a véleményetek?Köszi előre is a választ.

Máté

(#344) Kami11 válasza Zoroaszter (#343) üzenetére


Kami11
őstag

A tapasztalatok jók, bátran megveheti, eddig ez a legjobb telefonom az android volalon!
Az árral kapcsolatban: a válasz a garancia idejében és helyében rejlik. Ezek a készülékek ált. szürke importból származnak és 2 év helyett 1 év garancia jár és az is bolti.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#345) Zoroaszter válasza Kami11 (#344) üzenetére


Zoroaszter
csendes tag

Köszönöm a választ! A garancia két év,most írtam nekik mailt, kíváncsi vagyok,mit válaszolnak. VIP phone, nem tudom,hogy ismeritek-e a boltot.De ha ez a két év gari bolti,akkor ezt mennyire tartod hátránynak?

Máté

(#346) sid.:Rc211v válasza Kami11 (#342) üzenetére


sid.:Rc211v
őstag

Az nagyszerű.:s Már próbáltam a kijelző beállításainál àllítani mindent de ugyan olyan lassan villantja fel a kijelzőt.

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#347) janoskaz válasza Zoroaszter (#345) üzenetére


janoskaz
csendes tag

Most néztem a gyári 2év garis és gyárilag független teló 85e az általad említett üzletben.
Ami olcsó az vodás és valszeg már nem is bontatlan készülék. (ettől még lehet jó)
A bolti garanciával meg csak az a gond, hogy mit csinálsz, ha holnap megszűnik vagy más néven fut tovább az üzlet?
Valamint, ha például vidéki vagy elég sokba lesz felutazni pestre csak a garancia miatt.

(#348) kasaf1 válasza Zoroaszter (#345) üzenetére


kasaf1
tag

A MM-ban 88e Ft-ért vettünk múlt héten függetlent. Azon gyártói két év gari van + a 2 hónap prémium gari. Szerintem megéri a gyártói gari, már csak azért is, ha később el akarnád adni, többet kapsz érte.
A bolti két év gyakorlatilag ugyanaz, mint az egy év, csak kitolva... tehát ugyanúgy a boltban érvényes.

szerk: arról nem is beszélve, hogy 76 volt előtte egy nappal ugyanott... :W

[ Szerkesztve ]

(#349) ancsako válasza Zoroaszter (#345) üzenetére


ancsako
tag

A telefon hibátlan, én 1 hónapja vettem. Maga a tökély! :DD
Ne vásárolj sufni gsm-nél! Csak valamely közismert nagy cégnél: Edigit, MediaM... hasonlók. Velük tutira okés minden, és tudod a telefont a samsungnál regisztrálni! A szürke importosokat nem tudod.

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#350) Aryes válasza sid.:Rc211v (#346) üzenetére


Aryes
nagyúr

Telenoros? Egyedül az ott kiállított készülékeknél figyeltem meg ezt a lassú reagálást, talán a demo program okozza, nálad nincs rajta vmi program, ami ezt okozhatja?
A home gombra reagál lassan vagy a kikapcsoló gombra? Gyári visszaállítást csináltál?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.