Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) legiaap válasza chriszo79 (#150) üzenetére


legiaap
nagyúr

Erre még nem jöttem rá, de szerintem nem lehet megoldani.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#152) blekret


blekret
csendes tag

Sziasztok! Sajnos elvesztettem a jackes átalakítómat az F330-hoz. Szerintetek hol éri meg ilyet beszerezni, és mennyi lesz az ára? A füles megvan, csak a másik fele veszett el :W

(#153) legiaap válasza blekret (#152) üzenetére


legiaap
nagyúr

[link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#154) lexlupius


lexlupius
csendes tag

HÁT BARÁTOM, valóban remekül sikerült az általam "Szöszi Szmart Szamszungja" névre keresztelt kis Ügyes értékelése!!! Teljesen feldobott a topic is, kellemes volt olvasni a sok intelligens hozzászólót, majd végül eljutottam az általad készített fényképekhez:

BARÁTOM, remélem elkezdted behatóbban tanulmányozni a fotográfia művészetét, mert a témaválasztásodon szerintem érzékelhető, mennyire érzed a témát! Bevallom férfiasan, néhány képedet elmentettem, mert nagyon tetszettek. Kedvenceim az állatosak és a Teddybear-sorozat. Elképesztően jó képeket lehet ezzel a telóval készíteni! Pláne ilyen érzékkel! Ja, és nagyon szép helyen van a családi házatok!

Gratulálok mindehhez, és most már biztos, hogy holnap a Zasszony megkapja az F330-at, mert most aztán végképp bejött. Mielőtt valaki megkérdi, a Zasszony már régebben jött be, hehe. Ráadásul a teló most akciós a T-M-nál, és 10 rugóért még akármilyen régi vackot (esetemben előkerült egy régi Alcatel keksz) bele is számítanak. Kmolyan, ha nem lenne egy istenverte Asus P535-öm, most magamnak is vennék egyet, még akkor is, ha fehér. A Zasszony fehér bőrdzsekijéhez és a kis táskához jobban fog passzolni, hehe! Kösz mégegyszer mindent! Lex

Watch where all the huskies go - and don't you eat the yellow snow...

(#155) legiaap válasza lexlupius (#154) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nincs mit.
Nem fog a Zasszony rosszúl járni ezzel a kis telóval.
Ezek a képek még akkor készültek, amúgy mikor megvettem a telót. Azóta lőttem már sokkal jobbakat is vele.
Érdemes ide benézni. Folyamatosan töltök fel újabb fotókat.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#156) feel2006


feel2006
tag

Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni, most vett párom egy ilyen telcsit, nagyon is jó, viszont a www.getjar.com oldalról letöltöttünk több JAVA-s alkalmazást, pl. fájlkezelők, msn stbés mikor a program fut, és kéri, hogy írjunk be vmit, akkor nem tudunk törölni,mert a két menü gomb ilyet nem enged, viszont 1 hetes a telcsi és sehol nem találtunk rajta mgeszokott C - törlés gombot.
Ti ezt hogy oldjátok meg?

Köszi
Zs

Mikrotik-Hu | -unofficial- | https://www.facebook.com/groups/mikrotikhu/

(#157) legiaap válasza feel2006 (#156) üzenetére


legiaap
nagyúr

Megy ezen a telón az msn?
:Y
Amúgy mikor én netezni szoktam rajta, akkor a jobb funkció gomb a törlés asszem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.