Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Hát mit ne mondjak ez egy profi teszt lett , ezt még egy tesztelő is megirigyelheti :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) legiaap válasza AS (#1) üzenetére


legiaap
nagyúr

Köszönöm
:R

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3) Tomics válasza legiaap (#2) üzenetére


Tomics
addikt

Kitűnő cikk, a Belső részt szvsz tagolhattad volna (alcímekkel is akár), de így sem annyira zavaró :)
A telefon pedig pozitív csalódás

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#4) Tomics válasza legiaap (#2) üzenetére


Tomics
addikt

Jah és lehetne több kép a saját telóról pár szögben és az említett zsebben gyilkos helyzetről :DDD

szerk.:jah most jut eszembe, hogy az f330 topikban azt mondtad, h a telóval készíted majd a fotókat a cikkhez, akkor a fenti kérés lehetetlen :B De így is figyelemre méltó a cikk és kiemelendő :U

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#5) legiaap válasza Tomics (#4) üzenetére


legiaap
nagyúr

Köszönöm
;)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Jó kis telefon és a teszt is jó, de formázhattad volna szebben, meg jobban odafigyelhettél volna a fogalmazásra. Sok a szóismétlés, nekem, nálam, hát, stb. szavak is a kelleténél jóval gyakrabban fordulnak elő a cikkben.

Gyönyörű szép telcsi amúgy, csak kár, hogy kicsi a kijelzője. :(

(#7) AS válasza (Kolombusz) (#6) üzenetére


AS
félisten

Nem kicsi 2.2 collos,

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) kavicssli válasza (Kolombusz) (#6) üzenetére


kavicssli
addikt

de kicsinek tünik.... :B

Amugy grat a cikkhez és a cikk irónak...

Mostmár nekem drukkoljatok hogy jövőhét hétvégén tudjak az i450 ről cikket irni! :K

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#9) South Velen


South Velen
addikt

Jó kis teszt lenne, ha kicsit jobban figyeltél volna a mondatszerkesztésre. A mondatok csak sorakoznak, de nem igazán alkotnak láncot. De lényeges információkhoz jutottam a tesztből, ezek közül is leglényegesebb, hogy nem kéne a telo.
Neked viszont remélem beválik, Használd egészséggel!

(#10) legiaap


legiaap
nagyúr

Egy darabig el leszek vele.
Word-ben sorkizárással csináltam.Ott nagyon jól néz ki,csak itt be kellett linkelgetni a képeket,amit egyszerűen nem tudok egymás mellé pakolni és itt már nem is olyan szép a sorkizárás... :O

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#11) Lars


Lars
őstag

Cuki a bari :)
Ja és a telefon sem rossz :)
Egész kellemes képeket csinál ahoz képest milyen idő volt.
Nekem egy e250-esem volt 2-hétig, és csíptem azt a telefont. Hölgyek tényleg imádják valamiért a samsungokat :D
Nekem egy problémám volt az én telefonommal, kb annyi hogy már egy másik márkát annyira megszoktam, hogy nem tudtam átszokni :U
Telefont használd egészséggel :)
Kérek egy olyan barit :DD

(#12) Daweee


Daweee
őstag

Megint jól sikerült a teszt :K
Mennyire lesz átmeneti? Még mindíg a G800 a végcél?

(#13) legiaap válasza Lars (#11) üzenetére


legiaap
nagyúr

Barit elküldeném,de nem az enyém...már nekem is régóta fáj rá a fejem,de nem kapom meg... :O

Jó időben remek képeket lehet vele majd lőni,de mire kijön a jó idő,szerintem már másik telóm lesz... :DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#14) legiaap válasza Daweee (#12) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szia!
Azt hittem nem is írsz... :DDD
Hát annyira lesz átmeneti,mint az eddigiek...olyan 3-4 hónapig,de hogy mi jön eztán még jó kérdés... :)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15) Sanraith


Sanraith
aktív tag

"Tisztán szól, nem torzít, bár a fanatikus SE rajongóknak tuti nem jönne be. Ugyanis nekik az életcélúk, hogy rövid úton halláskárosodottak legyenek a MEGA BASS funkció jótékony hatásai miatt."

Nekem ezért nem tetszett a cikk. SE rajongó vagyok, bár sose használtam még MEGA BASSt. De akkor is :P

(#16) legiaap válasza Sanraith (#15) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez van...nem tetszhet mindenkinek
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17) Daweee válasza legiaap (#14) üzenetére


Daweee
őstag

Pár napja hanyagolom a fórumot :B napok óta ez volt az első hszem... Kicsit kipihenem magam, mert kezdek belezombulni a PH!-ba :) De azért bíztató hogy egyik napról a másikra le tudtam tenni :K
De I'll be back soon :K
MOD: már nem is tudom mikor aludtam el 11 óra előtt mint most mindjárt :D

[ Szerkesztve ]

(#18) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Hali!

Először is grat a telefonhoz! :C
Anno amikor az első morzsák jelentek meg róla nekem is nagyon bejött a külseje alapján, egyedül a fényképező részével nem voltam kibékülve, de ugye mindenkinek más prioritással szerepelnek ezek az összetevők az álomtelefonon.

Elnézve az aláírásodat, nem vagy az a "hűséges típus" telefon ügyben, na de ez is hozzáállás kérdése.

Viszont lenne egy kérdésem: a hozzá kapott gyári fülest lehet már kapni külön is? Mert én nem találtam, viszont nem lenne egy rossz dolog, mert a mostani fülesem amit bár ritkán használok (heti 1-2x vonatozás közben, mert egyébként van egy bluetooth füles, hogy ne kelljen madzagozni) elég idegesítő néha. Akkora durung mikrofon része van hogy kihúzza a fülemből a cuccot ráadásul elég közel is van a baloldali füleshez a mic. Az legtöbb régi modellhez egy konszolidáltabb méretű mic járt, nem tudom, itt miért kellett ekkora. Tehát bár annyira nem vészes, azért egy ilyen kisebb mikrofonos + jack-es verzió jobban tetszene. :U

(#19) legiaap válasza Pistabaaa (#18) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én hűséges vagyok...ezért is tértem vissza a Samsunghoz
Fülest szerintem tuti lehet venni,csak szerintem nem lesz kompatibilis a gépeddel.Ha jól emléxem neked D900i van és abba szerintem ez már nem lesz jó...bár ne legyen igazam
Amúgy a füles korrekt,egyedül a mélyből lehetne több,de én elviselem a hiányát.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20) Pistabaaa válasza legiaap (#19) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

A kép alapján pedig úgy tűnik, hogy ua. a csatlakozó, bár persze így nehéz megmondani.
De akkor ezek szerint még te sem láttál ilyet valami GSM boltban. Mondjuk igaz, miért is keresnéd? :))

A hűséges dolgot pedig nem márkára értettem, hanem telókra: hogy 3-4 havonta cseréled, bár így már kevesebb értelme van a mondatomnak, mert márkához hűségesnek lenni még csak-csak, de típushoz? :P

(#21) TompapaTM


TompapaTM
csendes tag

Nekem az okozott meglepetést, hogy csak egy vesszőhiba volt az egészben - pedig ott sokan hibáznak -, viszont a -ban helyett szisztematikusan csak -ba lett. Te pedig tudsz helyesen írni. Ha erre a kis dologra odafigyeltél volna,még kellemesebb lett volna az írás. Gratula hozzá. :R

(#22) HavocS


HavocS
senior tag

Zenetelefon EQ nélkül? Látom a Samsung hozzáállása telefonok terén nem változott :)

(#23) legiaap válasza TompapaTM (#21) üzenetére


legiaap
nagyúr

ban,ben hiba javítva... :)
ezt mindig elszúrom

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#24) legiaap válasza Pistabaaa (#20) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ja értem...akkor tényleg nem vagyok hűséges
:DD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25) legiaap


legiaap
nagyúr

Teszteltem a rádiót is...nagyon jó
A szobámban szinte eddig lehetetlen volt adást fogni a szar horvát rádiókon kívül (1 km-re a határ).Az U600 és az N73 ME csődöt mondott anno.Ez egyből megtalálta a Bartókot,a Danubiust és a Slágert tök tisztán... :R

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#26) domewalker


domewalker
csendes tag

hali mindenki!

egy kérdésem lenne mégpedig az hogy támogatja-e a telefon az mp3 csengőhangokat illetve be tudom-e állítani h csengőhangként a telefonban tárolt mp3 fájlok valamelyike szólaljon meg?

[ Szerkesztve ]

(#27) nemma válasza domewalker (#26) üzenetére


nemma
addikt

Biztosan, ezt elég sok Samsung is tudja már! ;]

(#28) legiaap válasza domewalker (#26) üzenetére


legiaap
nagyúr

Igen támogatja és még sms-nek is be tudsz állítani egyéni mp3-at vagy ébresztőnek.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#29) relkok


relkok
csendes tag

Sziasztok!
Karácsonyra gondolkodom egy F330 és egy N73 között. Tudnátok segíteni hogy melyik a jobb szerintetek...

Köszi!!!

(#30) legiaap válasza relkok (#29) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ha csak a zene a fontos és az hogy ne legyen tégla a telefonod,akkor mindenféleképp F330.
Ha viszont kell a Symbian és a nagy kjelző,ami nagy mérettel is jár akkor N73,de akkor már azon belül is az ME

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#31) blekret


blekret
csendes tag

Sziasztok! A .jar kiterjesztésű játékok felismerésséhez tud valaki valami programot, amivel el tudnám indítani az eddig szuperjól szuperáló F330-amon? Vagy valami más megoldást? Mert nem ismeri fel :(( Előre is köszi, ja, és Boldog Karácsonyt! :DD

(#32) legiaap válasza blekret (#31) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ahhoz,hogy java dolgot feltegyél kell az adott porgram jar és jad fájla is.A kettő együttesen kell.Ha csak jar van,akkor valahonnan a netről le lehet tölteni egy jadmaker nevü progit,amivel tudsz a jar-ból jad-ot is kreállni és így mindkettőt feltéve a telóra tudod telepíteni elvileg.
Én még nem próbáltam,de így kéne működnie.

Ja és gratulálok a telefonhoz és Neked is Boldog Karácsonyt!

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#33) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

"Mondjuk olyan sokan még nem kérdezték meg az utcán tőlem, hogy hány óra van New York-ba, de kitudja."

-ezen beszartam a röhögéstől... :C
gratula!! király teszt!! :K
azon a vga felbontásra állításon kívül sok hibát nem is találtam a telefonban

azt sajnálom hogyha a samsung ilyen jól tudja a saját szoftveres butaságait javítani, akkor miért nem lehet ezeket a változtatásokat minden telefonon alkalmazni...
pl. g800 régi menüvel, g600-ban nem lehet csak a SIM, vagy csak belső memo Névjegyzék megjelenítését beállítani :O
úgy néz ki mintha a Samsungnál teljesen különböző fejlesztő csoportok dolgoznának... érthetetlen... :(((

(#34) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

jó képek a telóról :C
katt

[ Szerkesztve ]

(#35) legiaap válasza Dr.Anonymus (#33) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nekem is ez a teszt tetszett a többi tesztem közül... :DDD
-Hát igen a G800-ból nekem is hiányzik a témaszerkesztő.Érthetetlen miért hagyták ki.
-Hát igen ez egy külön csoport,de lassan azért belejönnek a dolgokba... ;)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#36) legiaap válasza Dr.Anonymus (#34) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nagyon szép képek...már én is néztem őket.
Minden esetben mikor megnézem az ilyen képeket újra beleszeretek a telefonomba.Nagyon szép.Ezt hiányoltam az előző telefonomból.
A Samsungos szépség nem fogható semmihez sem... :R

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#37) legiaap


legiaap
nagyúr

Már több mint 900-an kérték le a tesztem... :C

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#38) Dr.Anonymus válasza legiaap (#36) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

sokat szídom a D900-amat, de máig nem válok meg tőle, hasonló okokból... :B
max g600-at vennék, életben ugyanis szerintem nagyon szép :)

(#39) legiaap válasza Dr.Anonymus (#38) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én is sokat agyalok a G600-on,de valahogy ránézek és azt mondom nem,de mikor megpillantom a menüjét,akkor azt mondom ez kell...de még drága kicsit.Ha 70 000 alé megy,akkor már elgondolkodom rajta,de addigra már ki fog jönni másik jobb teló...mindig így szokott lenni... :W

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#40) Dr.Anonymus válasza legiaap (#39) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

életben láttad már? engem akkor győzött meg igazán, teljesen levett a lábamról, markáns, fém, férfias telefon, király kamera, jó menü, jó mp3 lejátszó, mi kell még? :C

(#41) legiaap válasza Dr.Anonymus (#40) üzenetére


legiaap
nagyúr

Még nem láttam élőben,de ahogy volt Fizika tanárom mondaná:"Ami késik az jön"

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#42) Dr.Anonymus válasza legiaap (#41) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

biztos meg fog változni a véleményed, engem is élőben bűvölt el...

(#43) tildy


tildy
nagyúr

Nem tudom mennyibe kerül, de gondolom elég drágán osztogatják (50 felett)

Afülese szvsz gáz. Kipotyog az ember füléből. agybadugóst adhattak volna hozzá.

Egy kicsit mesélek erről is. Sok embernek gond volt régebben, hogy az elküldött üzeneteket nem mentette el, hanem külön rá kellett klikkelni, hogy küldés és mentés. Jelentem itt egyből elmenti. Nem kell babrálgatni.
Ezt már egy SE Z530i is tudja alapból, és az prepaidben , teló beszámítással 10E Ft.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44) legiaap válasza tildy (#43) üzenetére


legiaap
nagyúr

61 000 Ft körüli online boltokban függetlenül 1 év magyar garival
A régi samsungok fülese nekem is kiesett a fülemből,de ezé nem.Amit az U600-hoz kaptam régebben az sem esett ki.Én még egy szivacsos kis sapekot is szoktam tenni rá.
Az üzenetes dolgot azért írtam le,mert sokan panaszkodtak és hiányolták...de nem értem miért pont SE-t hozod fel.Ha még Samsungot akkor aszondom ok,de SE-t... :F
Annak semmi keresnivalója itt.
Mondjuk ez az SE,amit felhoztál nincs egy szinten van az F330-al...meg nem is olyan szép mint ez,bár ez ízlés kérdése.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#45) Dr.Anonymus válasza tildy (#43) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

akármilyen jack dugós fülhallgató csatlakozható + sztereó Bt füles
mi kell még???

az SE alapból más filozófiát követ mint a Samsung, kár összehasonlítani

(#46) legiaap válasza Dr.Anonymus (#45) üzenetére


legiaap
nagyúr

Teljesen igaz,ami írsz...Az SE-k Walkman téren,még mindig jobbak,de én azt mondom már nem sokáig,ha így folytatják:
- stagnálnak
- semmi újat nem tudnak felmutatni
- rossz anyagminőség és összeszerelés
A Samsung meg szépen lassan fejleszget.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#47) Dr.Anonymus válasza legiaap (#46) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

van egy jó walkman mobil, a w890, de az árban messze e fölött lesz :(((

(#48) legiaap válasza Dr.Anonymus (#47) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hát a jó árak se tartoznak az SE erősségei közé... :(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#49) nemma


nemma
addikt

Milyen jól lehetne ebben a topikban flamelni! ;] Szerintem a SE jobb!!! :D
Viccet félretéve, beszéltetek a G600-ról, Dr.Anonymus-nak teljesen igaza van, élőben iszonyat megragadó a telcsi külseje. Képen semmi, de élőben hódít :R

(#50) Dr.Anonymus válasza nemma (#49) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

én is szeretem az SE-t, régebben volt is SE telkom, a kezelhetősége jobb mint egy samsungnak, de sajnos az utóbbi időben tényleg lelassultak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.