Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bob011


bob011
tag

Esetleg próbálj ki egy 2A-es nillkin töltőt, hátha azzal nem merül.

(#2) dejvid8


dejvid8
őstag

Jó cikk lett, grat!
A W660i milyen szép telefon :Y Az a fekete-arany kombó nagyon ütős.. :K

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#3) inspiroyhome válasza bob011 (#1) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Már nem nagyon van vele kedvem foglalkozni, majd ha véletlen lesz itthon univerzális, megpróbálom azzal.

dejvid8: Hát szerettem is nagyon, zenehallgatás közben a háttérvilágítás arany színűre váltott a gomboknál, kezelte a "cserélhető" flash alapú főmenüket, stb..

(#4) Kr1ssz


Kr1ssz
csendes tag

Szép kis cikk, néha jó visszagondolni nekem is a régi telefonjaimra :))
Ha nem túl tolakodó kérdés, de hogy sikerült a Sonyk közé becsúsztatni egy Samsung Galaxy Spica-t? :D Valahogy nem illik a sorba

(#5) inspiroyhome válasza Kr1ssz (#4) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Nem volt akkoriban olcsó androidos Sony.

(#6) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Úúú azok a sagem-ek :D Oszt társamnak volt olyanja és tényleg kegyetlenül szólt :D.
Nekem már nincs pofám összedobni egy ilyen listát, biztos unják már az emberek(én persze nem :) )

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#7) petipetya


petipetya
nagyúr

Remek lista, örömmel olvastam. Nekem is a 3210 volt az első telefonom, ráadásul akkor éppen olyan kevés volt belőle, hogy el kellett menni a csába a Budagyöngye (?) bevásárlóközpontba.

"nincs rá lezsóidő"

(#8) edari válasza AllTheBest (#6) üzenetére


edari
őstag

Én se. :)

(#9) inspiroyhome válasza bob011 (#1) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Crika 7 és fél óra alatt leesett, hogy nem a C902-re gondoltál.... :D Már nem veszek hozzá töltőt, tényleg csak idő kérdése, és cserélem. :)

(#10) futo001 válasza inspiroyhome (#9) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Ha mégis megtartanád, a töltésproblémán segíthet egy 1A-es töltő (nem kínai 1A), ennél több nem kell, és röhögni fogsz, de a kábel is sokat számít. Pl az utángyártottak gyakran AWG28-ak mind a 4 szálon, ha tutira akarsz menni, akkor AWG24-et veszel. Így már biztosan nem lesz ilyen gondod. (csak a 2 tápvonalnak kell AWG24-nek lennie).
Az AWG28-nál már túl nagy a feszültségesés 1,2m esetén is, ez okozza a gondot.

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#11) inspiroyhome válasza futo001 (#10) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Köszi, lehet megfogadom a tanácsod. Most már csak a gép tölti, az elvileg másfél amperes töltővel egyszerűen töltés közben lemerül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.