Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hát nem erre számítottam.

Live-Die-Respawn

(#2) nanorambo


nanorambo
őstag

Látszott, hogy nem lesz nagy durranás. :) Ettől függetlenül nekem bejön, mert imádom az ókori Rómát. Bármi ami azzal kapcsolatos számomra rossz már nem lehet. Ha vennék x1-et, biztos beszerezném ezt is.

(#3) Lei559


Lei559
tag

Ejj.. :S Rosszabb mint amire számítottam.. ez elég kínos így az X1 hivatalos startja előtt egy picivel.. :)

(#4) Raysen623


Raysen623
addikt

Ennyit a nyitócímről.....eeeehhhh, pedig olyan sokat várt mindenki tőle. Sajnos ezt is a grafika fogja eladni :W
Újabb érv a PS4 mellett számomra - hangsúlyozom: számomra! :DDD

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#5) ldave


ldave
félisten

Az az olaszoknak (Eurogamer Italy) tetszett :)

A Slime draws near! Command?

(#6) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Biztosan nem a grafika miatt húzták le, mert arra nem nagyon lehetett panasz. Azt gyanítom, hogy a tesztelőknek ez a mátrixos bullet-time f@szkodás nem nyerte el a tetszését, amit harc gyanánt raktak a játékba. Ez mozifilmben elmegy háromszor-négyszer a két óra alatt, de hogy végigtolni ezzel így egy játékot - engem a trailerekben is ez ábrándított ki egyedül, mert a grafika és a körítés (fegyverek, páncélok, öltözékek) amúgy jók voltak.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7) batman91


batman91
őstag

Mit vártatok az összes Crytek game a Far Cry 1 kivételével egy nagy rakás nulla.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#8) flakter


flakter
tag

Most igen csak elszomorodtam :(

..FlaK..

(#9) boost


boost
addikt

Nem véletlen ennek járt le legutoljára az embargója. :C

(#10) AS


AS
félisten

lol

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) raven84


raven84
aktív tag

Nemtom ki mit várt egy olyan játéktól aminek ekkora nulla a harcrendszere. Nincs jó launch title egyik cégnél sem. Kivéve ha valaki szereti az autó szimulátorokat persze. De hát ki választ konzolt a day1 kínálat miatt?

(#12) pzstm válasza Raysen623 (#4) üzenetére


pzstm
titán

troll on

az az érv, hogy a Dead Rising 3 ugyanolyan értékeléseket kapott mint az überbrutál Killzone? vagy hogy a Forza5 tök jó értékelést kapott? Van még pár amik közül válogathatsz, meg ott vannak a multiplatform címek is)

troll off

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha-Ha ha egy újabb Crytek termék. Szép de sz@r :D "Nincs új a nap alatt"

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) joysefke válasza ldave (#5) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Ryse is also a game I expected to not like very much, so let's give it one more label: a pleasant surprise on day one for Xbox One.

A Kotaku elég pozitív értékelést írt róla.

(#15) Raysen623 válasza pzstm (#12) üzenetére


Raysen623
addikt

troll on

a zombiszeletelgetés nem az én reszortom, meghagyom nektek :))
a Forza 5 valóban jó lett és én ennek örülök is, azonban egy jó autós játékért nem állok át az utca túloldalára...
a multiplatform címek pedig nálam ezügyben nem döntők...

troll off

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#16) BiP


BiP
nagyúr

Lesújtó. Pedig jól néz ki nagyon, és a fejlesztői videók alapján is többet vártam tőle.
Gondolom a játékmenettel vannak gondok, egy idő után unalmas a játék.
Tényleg lassan csak az autós játékok maradnak.

(#17) adamssss


adamssss
veterán

Én is jóval többre számítottam. Videók alapján nagyon ígértesnek tűnt. Akkor viszont a játékmenetet sikerült elrontani, ami egy játéknál igen fájó pont.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#18) WhiteWalker válasza oriic (#1) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én erre számítottam ;)

[link]

Nem lepett meg.

[ Szerkesztve ]

(#19) oriic válasza WhiteWalker (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Engem viszont meglepett. Jobbra számítottam. Ettől függetlenül játszok majd vele, csak érdekes hogy egy nyitócímet ennyire lehúztak.

Live-Die-Respawn

(#20) joysefke válasza oriic (#19) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

A Kotaku értékelést kell elolvasni. Ott kiderülnek a játék erényei, no meg az is, hogy szerintük sem való mindenkinek...

J.

(#21) batai15


batai15
félisten

De tudtam hogy ennyire gyenge lesz...

(#22) WhiteWalker válasza oriic (#19) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igazából annyira látni lehetett a videók alapján hogy gyenge vagy közepes eresztés lesz...semmi katarzis érzést nem váltott ki azon kívül hogy szépen néz ki. De ez meg elvárható. Szóval nagyot kell dobnia valakinek hogy üssön a játék.De ez semmi extrát nem mutat fel. Viszont valahol sajnálom,mert jó gladiátoros játék lehetett volna...

[ Szerkesztve ]

(#23) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Te jó ég :DDD Mondjuk az alapkoncepció is rossz volt, de azért azt hittem a ms majd fog utalni, legalább a kezdőcímeknél.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#24) imi123


imi123
őstag

Van egy olyan érzésem hogy nem sokáig lesz X1 exkluzív!

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#25) boost


boost
addikt

Ahelyett,hogy kisfilmsorozatot csinálnak mellé, játékot kellett volna csinálni.

(#26) narumon


narumon
őstag

Nohát pedig én ezt vártam - igaz a vége felé már elég idétlen hentelésnek nézett ki - gondolom ez is a baja. Pedig egy ilyen római játék nagyot ütött volna. Akkor talán a Forza erről az oldalról a másikról még várjuk az első valamit. Szerintem a cégek azt hitték, hogy csinálnak egy nextgen nyitócímet és mindenki örülni fog neki, de egyelőre úgy néz ki, hogy egyik sem lett túl jó. Talán csak a Forza és a Deas Rising. Várunk még...

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#27) krx21


krx21
nagyúr

Hát, ez gyakorlatilag jól leszerepelt... :(
Hát lehet tényleg nem lesz a Forzán és a Killzon-on kívül más ami jó lett?

(#28) pzstm válasza krx21 (#27) üzenetére


pzstm
titán

DR3 (ha már Killzone is feljött...roppant hasonlót kapott...amúgy BF4, Call of Duty Ghost ha akar valaki..)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#29) krx21 válasza pzstm (#28) üzenetére


krx21
nagyúr

A számok között azért én próbálok olvasni... Szerintem a Killzone kifejezetten jó lesz, de majd meglátjuk...

(#30) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Így összességében még a 80%-ot sem érte el.
Viszont a Kotaku igent mondott rá, ami jelenthet valamit, mert mostanában elég negatívan értékeltek.

Live poor, die ritch.

(#31) Bandi995


Bandi995
aktív tag

Érdekes, hogy a Kotaku annyiszor osztja a must have, 10/9-es játékokra a NO-t, erre meg ilyen pontszámok között ad egy YES-t :D Ők tudják, nekem nem emiatt a játék miatt lesz X1-em (és más miatt sem :)) )

(#32) boost


boost
addikt

Én már öreg vagyok, hogy rossz játékokkal játsszak, ezért eldöntöttem, hogy PS4től kezdve csak 80as metacritic felett fogom tolni a dolgokat. Egy 80as játék is néha még necces, de azért elég jó szóorakozást nyújt.

(#33) ldave válasza boost (#32) üzenetére


ldave
félisten

Most megnéztem pár játékot az elmúlt évből ami nagyon tetszett, de egyik se volt tesztsiker: Crimson Shroud - 76, Shadowrun Returns - 76, Space Marine - 70. Ha a logikádat követném, akkor sok személyes kedvenccel lennék szegényebb.

Amúgy ezért is lesz jó ez a beípetett streaming szolgaltás a PS4-be és az X1-be. Érdekel egy játék? Felmegyek Twitch-re és megnézem milyen, hogyan játszanak vele.

A Slime draws near! Command?

(#34) joysefke válasza ldave (#33) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

-Vampire the Masquarade Redemption nem volt a tesztelők kedvence (helyette a gagyi diablót nyomták) én viszont meg sem tudom számolni hányszor pörgettem akkoriban ki.4-5X tuti..
-Dark Messiah of Might and Magic-ot is szerettem, azt is lehúzták, pedig akkoriban nekem nagyon tetszett
stb stb

(#35) oriic válasza ldave (#33) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Premierkor nem lesz stream szolgáltats X1-ben. :(

Live-Die-Respawn

(#36) Peterson_


Peterson_
addikt

Tényleg elég csalódás, bár sz előzőleg kiszivárgó infók alapján eléggé úgy tűnt, hogy egy idő után elég statikus lehet a játékmenet.
Ettől függetlenül látványban legalább odacsap:D

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#37) Thodeus válasza Peterson_ (#36) üzenetére


Thodeus
aktív tag

A crytek legalább a látványhoz ért, ha már a játékmenethez annyira nem is. :)

(#38) MatulaAvB


MatulaAvB
csendes tag

Néztem pár gameplay videót, nekem személy szerint bejön. :) Legyen már nyár eleje, hogy én is xboxozhassak!!! :Y

(#39) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Nekem meg ez az egyetlen next-gen jatek, ami megtetszett, a tobbi jatek unalmas kaptafa. Persze nem jatszottam vele, de nagyon erdekelne.

I am having fun staying poor.

(#40) pzstm


pzstm
titán

3-4 órányi jatek utan azt kell hogy mondjam, hogy tőlem siman 8/10-et kap. Nekem stílus bejon, grafika gyönyörű, sztori korrekt és látványos. Hangulata is megvan;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#41) oriic válasza pzstm (#40) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyetértek, szerintem idióták pontoztak. Kurta jó játék, és egyáltalán nincs tele full qte elemekkel.

Live-Die-Respawn

(#42) pzstm


pzstm
titán

vicces látni, hogy twitteren és facebookon is a nagy Xbox hivatalos csatornák kérdik kinek mi a kedvenc játéka, és 70%-a a kommenteknek tartalmazza a Ryse-ot, s többen nem értik, miért is van lehúzva. Csak nem én vagyok a helikopter úgy fest :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43) CJ3


CJ3
senior tag

Nekem nagyon tetszik a játék, eddig a harcokkal sincs gondom, bele kell jönni és lehet azt változatosan nyomni. A grafika meg szép nagyon :C És végre egy olyan játék ami leültet a gép elé, megyek is ;]

Crypto

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.