Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Torry


Torry
addikt

Tökéletes példája annak, hogyha egyszerűen valami folyamatosan jó, arra vevők az emberek. :)

(#2) FefeeX válasza Torry (#1) üzenetére


FefeeX
veterán

És mégsem olyan jó már ez sem szerintem, mint volt anno a harmadik rész körül... (konkrétan a Forza5 a Forza3hoz képest olyan, mintha Tesco gazdaságos lenne)
Ennek ellenére természetesen még mindig jó.
Én a Horizon2 Ultimate-et vettem meg most jóárasítva, és azóta nagyon jól el is szórakozom...

(#3) Vadernagyúr válasza Torry (#1) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Mindig is jók lesznek :K

PSN: joskovagyok199

(#4) keIdor válasza FefeeX (#2) üzenetére


keIdor
titán

Forza Motorsport 6 viszont szerintem már jobb lett, mint a 3-4.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5) Sicilian


Sicilian
addikt

Pár 10ezer forinttal én is hozzájárultam a számokhoz ! :DDD
Nekem már hiányoznak a Forza gyűjtői kiadások, remélem a 7.hez ismét lesz..

nothing is true everything is permitted..

(#6) Vadernagyúr válasza keIdor (#4) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

A 4. nekem nagyon tetszett,viszont a 6. részt még nem láttam :)

PSN: joskovagyok199

(#7) plejik


plejik
addikt

Nekem eddig a 3-4-5-6 és H-H2-H3 mind bejött. De talán a Horizon széria az ami a szívemhez közel áll. De persze kíváncsi leszek a 7-re , hogy mit hoznak ki belőle. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#8) FefeeX válasza plejik (#7) üzenetére


FefeeX
veterán

Ja mert ott nem csalja el a program, ha rövidítesz egy kicsit... Az egyébként egy szemét húzás, hogy levágod a kanyart és nullára lassul az autód a Motorsportban... A Horizon jóval szabadabb, cserébe nídforszpídesebb, lehet a fallal autót stabilizálni :D

(#9) Crytek


Crytek
veterán

Ha még steam-re is lenne + 1milla lazán.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#10) Corpuscle válasza Sicilian (#5) üzenetére


Corpuscle
őstag

"Pár 10ezer forinttal én is hozzájárultam a számokhoz !" Nekem is ez jutott eszembe. Elkezdtem számolgatni, ilyen Forza, olyan dlc… :D

(#11) rdt89


rdt89
addikt

A Horizon 3 kivételével mindegyikhez volt szerencsém, és igen megérdemlik teljesen ezt a bevételt, mert mindegyik részbe több száz órát öltem bele (a 4-be kicsit több mint 10 ezret) és kijelenthetem, hogy valóban remek minőséget szállítanak évről-évre, Motorsport vagy Horizon mindegyik nagyon élvezetes. :)

(#12) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Ebben én is benne vagyok. Minden nem X1 only rész megvan. FM7-et PCre!

(#13) Sicilian válasza Corpuscle (#10) üzenetére


Sicilian
addikt

Bizony, nem egyszerű.. Amiből ráadásul volt gyűjtői változat az itt figyel nálam ! :B

nothing is true everything is permitted..

(#14) Sirandrish válasza Torry (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mint a CoD.... :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) #48967168


#48967168
törölt tag

Teljesen megérdemelten érte el ezeket az eredményeket!

Nálam a 4. rész a széria csúcsa, hihetetlen mit kihoztak mondjuk a kettőhöz képet a 360 hardveréből. A négyesnek ráadásul a legjobb a pályafelhozatala, indítok is egy petíciót a Fuji visszarakásáért az FM7-be.. :)

A Forza 5 inkább csak egy Prologe (GT terminológiával) nagyon szorította őket a határidő a XO startja miatt. A FM6 viszont újra teljes értékű játék.

A Horizont szériát nagyon szeretném szeretni, de vagy olyan gyengék az ellenfelek, hogy a lámpájukat sem látom, vagy magasabb nehézségen olyan szinten csal a program a "felzárkózásoknál" hogy hullik a hajam.

Amikor kigyorsításkor közel végsebességen azonos kategóriájú autóval a semmiből 3 mp alatt mögöttem terem az kissé frusztráló... Ezzel együtt krúzolni tökéletes...

(#16) Torry válasza Sirandrish (#14) üzenetére


Torry
addikt

Az legyen a kivétel :D

(#17) mephi666 válasza #48967168 (#15) üzenetére


mephi666
nagyúr

...nekem azért hiányzott pálya, ami a fm3-ban benne volt, a 4-ben meg nem: new york :) ezt leszámítva mindkettőbe beleraktam fene tudja hányszáz órát... 5-6 sajnos kimaradt, horizon-ból meg csak az első rész van meg (azt is szerettem) ...majd ha valamikor lesz x1

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) Sirandrish válasza Torry (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

:C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) lmno válasza #48967168 (#15) üzenetére


lmno
őstag

"A négyesnek ráadásul a legjobb a pályafelhozatala, indítok is egy petíciót a Fuji visszarakásáért az FM7-be.. "
Ezzel egyetértek, meg ott van még Mugello, Maple Valley, Montserrat.
Nekem az FM6 még mindig félkésznek tűnt, beharangozták az esőt meg az éjszakát, aztán a pályák kb. 1/3-án lehet menni így...

(#20) Silεncε


Silεncε
őstag

Megérdemli a Forza, magasan veri az összes hasonló kategóriájú játékot mind a Motorsport mind a Horizon. (nekem ezerszer jobban bejön a Forza, mint a Driveclub vagy a GT...) Nekem is itt figyel a polcon a 4 Racing Game of the Year Edition, digitálisan megvan a Horizon és a 6 is (egyébként ez a boxomhoz járt, mivel egy Forza6 limited festésű gép figyel a tv alatt :DD )

(szerkesztve, mielőtt flamewart indítanék itt véletlen...) :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.