Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) poffsoft válasza Chamea2 (#300) üzenetére


poffsoft
addikt

az én elképzelésem szerint ez alap dolog:
valaki "jelenti": link inaktív lesz (és csak a modik látják, ki, mikor jelezte a problémát...)

[ Szerkesztve ]

(#302) Chamea2 válasza poffsoft (#301) üzenetére


Chamea2
tag

Így van. Bármelyik hirdető bármelyik hirdetése jelentve lett, akkor a rendszer ellenőrizze a hirdető összes linkjét, majd írja a bejelentőnek, hogy "Köszönjük, de már jelentették" vagy egyszerűen elfogadja a rendszer a bejelentést, majd nem írja be a topikba. Kell egy sablon is, hogy pl.:
Panaszolt hirdetés: LINK

Ok: blablabla

Akinél nem ez a formátum van, annak nem kell elfogadni a bejelentését. Sok munka spórolható meg ezzel. A sorozatosan fals bejelentőt(vészjósló, bosszúálló vagy csak egyszerűen szórakozó, stb.) meg honorálni kell banánnal.

(#303) szab.tam


szab.tam
nagyúr

van benne logika. rákosi pajtás idejében is jól működött...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#304) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Az ötlet jó mindenképp, hisz kevesebb melóval jár a szájkaratés reakciók miatti többetlhozzászólást takarítani.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#305) szab.tam válasza szab.tam (#303) üzenetére


szab.tam
nagyúr

most jöttem rá, hogy butaságot írtam.
a névtelen feljelentésnél a feljelentésügyében intézkedő sem azonosította a jelentőt.
de itt nem erről van szó.
itt az intézkedő látja a jelentőt.
egy bűncselekmény jelentésénél is így van, az elkövető (elvileg) nem tudhatja, ki nyomta fel...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#306) poffsoft válasza Chamea2 (#302) üzenetére


poffsoft
addikt

szerintem ez ennél sokkal egyszerűbben működik:
"Jelentem": jelzés a modiknak => megnéz.
Ha egyértelmű, moderál,
Ha nem egyértelmű: érdeklődés (privátban), mi is a baj a [link] hozzászólással.
Ok nélküli "Jelentem"-ek :büntiBANán.
A végeredmény mehet a miértmoderáltunkba.
Ennyi.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#307) suspect válasza poffsoft (#306) üzenetére


suspect
aktív tag

Ez így szerintem is jó lenne. Aki ok nélkül jelentgeti az embereket annak bünti ban kiférne :K

(#308) Vakegérke válasza suspect (#307) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha moderátor lennél, hogyan indokolnád?
Talán nem is kéne indokolnod, ugyebár.

"● a topic összes hozzászólását (és azt is, hogy ki írta) csak a moderátorok látják"
Magyarán a fórumtársak kiszúrják, hogy valakit kitiltottak, de azt sem tudják, hogy te voltál, és azt sem, hogy miért.

Mégis, milyen időtartamú büntire gondolsz?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#309) suspect válasza Vakegérke (#308) üzenetére


suspect
aktív tag

Hát ez ugyan úgy alakulhat mint a visszaeső (hibázók)
Az elején kaphat figyelmeztetést, aztán 10perc, fél óra....egyszer csak rájön, hogy ha jelent valakit, azt úgy tegye, hogy ismeri/értelmezi a szabályzatot és indokoltnak tartja a moderáció kérését :)

(#310) Vakegérke válasza suspect (#309) üzenetére


Vakegérke
veterán

Értelek, és értékelem, hogy rugalmas vagy. :)

De ha csökönyös az illető, akkor jöhet egy hosszabb ban, amit senki sem ért. A sértett személy telekürtöli bánatával a blogját, és ez újabb huzavonát szül.

Részemről maradok annál a véleményemnél, hogy igenis látható legyen mindenki számára a ki kit panaszol be miért topic. Akkor legalább látható lenne, és indokolható, hogy valamelyik fórumtársunk azért kapott kényszerpihenőt, mert (ind)ok nélkül, talán rosszindulatból, személyes ellentét okán vádaskodott.

Csak beszélgetünk, hiszen beleszólásunk nincs a dologba. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#311) suspect válasza Vakegérke (#310) üzenetére


suspect
aktív tag

Természetesen mi is megvitathatjuk a nézőpontjaink :) és mint minden ember más, a vélemények is különböz(het)nek.
Persze, volt előnye annak is, ha látta a másikat, de tegyük fel, ha engem panaszol be valaki és netán kényszerpihenőt kapok, de jogtalannak érzem, akkor utána ezt jelezni fogom a moderátorok felé is. Mert ha nem szegek szabályt akkor nem is érdemlek büntetést. Persze a moderátoroknak ez az úgymond "feladatuk", hogy ezeket helyesen ítéljék meg.

Régen mikor látták ki kit jelentett, én is kaptam utána szép kis üzeneteket (holott jelentettem mert accountot árult, kést árult...stb) és még én voltam a hibás neki, mert nem ismeri a szabályzatot.
A tévesen jelentők viszont tényleg kaphatnának pihenőt és ha sokszor játssza ezt, akkor egyre többet.

Csökönyös emberek pedig mindig voltak, vannak, lesznek és ez ellen nem lehet mit tenni. Az, hogy utána hol mocskol kit, az pedig őt minősíti le. Szerintem a szabályzat egyértelmű, csak el kell olvasnia mindenkinek (ha kell többször is). Hiszen ha valaki betartja a szabályzatot, nem kell miért bosszankodnia, hisz nincs miért pihenni például.

(#312) Vakegérke válasza suspect (#311) üzenetére


Vakegérke
veterán

A probléma ott van, hogy függöny mögött zajlanak (majd) az események, rálátásunk nincs, nem lesz.
Márpedig az átláthatóság nem mellékes tényező.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#313) csabám


csabám
addikt

Ez a rejtély is megoldódott számomra (jobb későn, mint soha) :DDD

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#314) poffsoft válasza Vakegérke (#312) üzenetére


poffsoft
addikt

Basszus, te annyira ott vagy, hogy az már fáj.
Ennél azért értelmesebb a CL.
És ha beszélsz valamiről, kicsit olvass utána, értelmezz, és csak aztán szólj.
Mond neked valamit a "Miért moderáltunk" cím? :W :W :W

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#315) Chamea2 válasza vazzz (#20) üzenetére


Chamea2
tag

Miért? A fórumok 90%-án így van.

(#316) Pug válasza radi8tor (#44) üzenetére


Pug
veterán

Pedig ott van az alapszabályban, hogy "a moderátor / házigazda döntése végleges, fellebbezhetetlen".

Ez tetszik. Akkor meg alapvetően mi értelme van magának a konkrét moderációkkal foglalkozó topiknak? :DDD :U

Lényegében semmi? De legalább már részint látni se lehet. Tökéletes megoldás. ;]

(#317) #91193856


#91193856
törölt tag

Sziasztok! Ide kell irni/linkelni az üzletrontókat? És miért nem tudom én törölni a hirdetésem alól aki nem tetszik amit irkál???
[link]
mustbe (újonc) kolléga rontja az üzletem és már nem először fordúl elő, miatta ujra kellett már raknom a hirdetésem!
Köszönöm előre is!

(#318) Vakegérke válasza #91193856 (#317) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szia!

Itt panaszkodhatsz.
A hozzászólások törlése a moderátorok és más nagybetűsök lehetősége, nekünk nincs jogunk hozzá.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#319) #91193856 válasza Vakegérke (#318) üzenetére


#91193856
törölt tag

Köszi ezeket már én is néztem és nem látok más panaszt sehol, hova irjak pontosan? melyik linkre kell mennem? nem tom miért kell igy megbonyolitani... :/

(#320) Mr X válasza #91193856 (#319) üzenetére


Mr X
veterán

Mi olyan bonyolult benne, hogy megnyitod a linket, amit Vakegérke adott, aztán ott ráböksz az "Új" linkre?

(#321) Vakegérke válasza #91193856 (#319) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mr X megadta a választ, én csak körítem egy kicsit.
Azért látod az első bejegyzést, hogy ne felejtsd el elolvasni a topicra vonatkozó szabályokat. Elolvastad? Akkor jó. Megértetted? Még jobb.
Ha ezek után úgy döntesz, hogy jó helyen jársz, akkor az új ablakot be is zárhatod, és rákattintva a piros "Új" feliratra már tiéd a pálya, írhatod a panaszodat.

Ez a topic épp erről szól. Egy ideje nem látható, hogy ki panaszkodott kire. Csak saját panaszod lesz számodra elérhető, és ha érdemi intézkedés történik, az egyértelműen látható lesz, mint ahogy az is, hogy melyik moderátor intézkedett. Ha pedig nem orvosolják panaszod, akkor az indoklást olvashatod majd.

Remélhetőleg így már teljesen világos lett számodra minden.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#322) #91193856 válasza Vakegérke (#321) üzenetére


#91193856
törölt tag

Köszönöm

(#323) Vakegérke válasza #91193856 (#322) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nincs mit. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#324) csuzlii


csuzlii
csendes tag

Hello,
Moderációt kérnék Klemens felhasználó részére becsületsértés miatt.

Párbeszéd csatolva.

Üdvözlettel:

Csuzlii

(#325) sztanozs válasza csuzlii (#324) üzenetére


sztanozs
veterán

epic fail :C

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#326) Def26 válasza csuzlii (#324) üzenetére


Def26
félisten

Nem látnak bele a privát beszélgetéseitekbe.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#327) Mr X válasza csuzlii (#324) üzenetére


Mr X
veterán

Hát te is honnan szedted, hogy az ilyesmit itt kell?

Erre tessék...

(#328) DeFranco válasza Def26 (#326) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Dehogynem... :D csak nem hiszed, hogy nem látnak bele... max. nem moderálnak az alapján...

(#329) Vakegérke válasza csuzlii (#324) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itt panaszkodhatsz.
Megjegyzendő az Alapelvek szerint tilos a privát üzenetek nyilvánosságra hozatala, kiadása.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#330) Def26 válasza DeFranco (#328) üzenetére


Def26
félisten

Azért írtam neki, mert így hátha bemásolja ide és akkor jókat nevetgetünk. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#331) csuzlii válasza Def26 (#330) üzenetére


csuzlii
csendes tag

kösz a segitséget... (nem születtem őstagnak mint látjátok)
ez azt jelenti hogy privátba gyakorlatilag válogatott módon és stílusban sértegethetünk másokat mindenféle következmények nélkül?

(#332) Def26 válasza csuzlii (#331) üzenetére


Def26
félisten

Igen. Sajna ez ilyen buli. Akár hazudhatsz is valamit. :D Egyébként mi volt az ügy? adás - vétel? átvert?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#333) Rypejakten válasza csuzlii (#331) üzenetére


Rypejakten
addikt

így van.

az bacna be, ha még privátban sem anyázhatnék.. :U

(#334) csuzlii válasza Def26 (#332) üzenetére


csuzlii
csendes tag

Én megmutatnám, de akkor valszeg kivágnának. :D
Becsületsértés volt ahogy irtam : sértegetett.
Érdeklődödtt egy eladó telefonom után, sokat kérdezett és baromságokat, irtam neki hogy fárasszon mást és elköszöntem tőle, nem vette jó néven.

(#335) Vakegérke válasza csuzlii (#334) üzenetére


Vakegérke
veterán

A privik küldőjét le tudod tiltani. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#337) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Feszültségoltásra jó ötlet, de én azért jókat muriztam sokszor ha beleolvasgattam.

Kár, hogy nem vettem hamarabb észre ezt.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#338) 7 válasza DeFranco (#328) üzenetére


7
addikt

Komolyan nem látunk bele.

(#339) ezsolt74


ezsolt74
újonc

Azzal a kéréssel fordulok a Moderátorokhoz hogy

A mai napon elfelejtett jelszó miatt próbáltam többször rossz jelszóval belépni ,majd új jelszót igényelni de sajnos nem sikerült, az e-mail címemre nem érkezett meg.
Most hogy hazaértem már megvan a régi jelszó is de ezzel már nem enged belépni.
A súgóban az van írva hogy ilyen esetben lehet írni a Rendszergazdának, de sajnos az az e-mail cím ami meg van adva az nem működik (lezso@prohardver.hu).
Ilyenkor mi a teendő?
Kihez tudnék fordulni segítségért.

Most csináltam egy új regisztrációt erről írok.
Előre is köszönettel.

[ Szerkesztve ]

Zsolt

(#347) HWD


HWD
csendes tag

hol lehet konkrét moderátorral kapcsolatban panaszt tenni?

Mindenkit megkérek, hogy csak privát üzenetet írjon!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.