Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) DeFranco válasza DIESELPOWER (#250) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Akkor a 2..3..4..n. jelentőt bannolják floodolásért :DDD

Lesz itt rend :)) ;]

(#252) suspect válasza DIESELPOWER (#250) üzenetére


suspect
aktív tag

Én perpill a moderáció jelzéséhez kaptam azt, hogy "lásd előtted". :U :Y
Emiatt gondoltam, hogy ezt a negatívumot megosztom itt.

(#253) DIESELPOWER


DIESELPOWER
aktív tag

Nem semmi az új rendszer, de meg kell szokni, ez van ;]

(#254) Vakegérke válasza suspect (#249) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha figyelted hozzászólásaimat, akkor láthattad, hogy az első megszólalásod után én is véleményt nyilvánítottam. Nem ellened szólt, ezt tudnod kell. Utána nézhetsz.

Ha nem is vagyunk azonos véleményen, természetesen tisztelem a tiédet. :)

Egyébként egy olyan problémát vetettél fel, ami még sok fejfájást fog okozni a nagybetűsöknek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#255) 7 válasza suspect (#252) üzenetére


7
addikt

Még szoknia kell a moderátori csapatnak is. Malőr a mi részünkről. :)

[ Szerkesztve ]

(#256) suspect válasza Vakegérke (#254) üzenetére


suspect
aktív tag

Természetesen láttam a Te álláspontod is utánam. :) Csak nem akartam beszállni a vitába, hisz nem lett volna értelme. Ebben egyet értek veled, hogy sok gondjuk is akadhat emiatt, hogy egyes eseteket sokan jelentenek, de az tény, hogy amíg látták egymást a jelentő (szabálykövető) és a vétkes felek, addig mindig akadtak incidensek emiatt. Akár a fórumon belül is elkezdtek vitázni, pedig egyértelműen le van írva, hogy ez tilos. Persze megértem a modikat, hogy valami változás kell, de tény, hogy nehéz lesz hibátlan és mindenki számára kifogástalan rendszert kitalálni.

(#257) suspect válasza 7 (#255) üzenetére


suspect
aktív tag

Persze, ez még új dolog :) én csak gondoltam jelzem, hogy eddig ez a tapasztalatom ezzel a rendszerrel. Mivel a változtatások és hibák kiküszöbölése a felhasználók visszajelzése alapján lesz alakítható (egyrészt).

(#258) tomab04a válasza DeFranco (#251) üzenetére


tomab04a
aktív tag

Arra gondoltatok, hogy a topik átláthatósága mostmár nem szempont és csak szépen lapozgatnak a modik tovább, ha már megoldódott?

[ Szerkesztve ]

Nincs ekezet.

(#259) DeFranco válasza tomab04a (#258) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én nem gondolkodok, csak viccelek-bolondozok. Ezért volt ott a három smiley.

(#260) N-vidi-A válasza suspect (#246) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Igen, de eddig szerinted nem volt olyan, hogy ugyan azt az esetet többen jelentették be? Kevesen nyitják meg az előtte lévő hsz-ok linkjét, amiből láthatnák, hogy már jelentett vagy sem.

Persze értem, amit mondasz, csak azt akarom ezzel mondani, hogy eddig is volt ilyen, semmi sem tökéletes, de idővel az lehet, ha hagyják!

:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#262) suspect válasza N-vidi-A (#260) üzenetére


suspect
aktív tag

"Ha hagyják" :)
Igen itt ez a gond, hogy mindig lesznek az új iránt ellenállást mutatók. (Szvsz)

Persze, ezeket én is láttam, hogy ráadásul ugyan úgy nevezik meg a linket mindketten és nem veszik észre pedig ott van felette. De ez viszont már a felhasználói figyelmetlenség hiánya ami eddig kiküszöbölhető lett volna ha veszik a fáradságot és egy kicsit feljebb görgetnek, de így ez már lehetetlen. Én régebben is figyeltem, hogy ne ugyan azt írjam mint az előttem lévő (akár 3-4 ember) hanem csak akkor, ha azt még más nem tette meg.

Persze itt a hirdetőket sem értem, hogy ha egyszer regisztrált, akkor miért nem olvassa el a szabályzatot és hirdet annak tudatában. Mondjuk úgy, hogy ha mindenki követné az előírtakat, nem is kéne nagyon dolgoznia a moderátori stábnak ilyen, mondjuk úgy "nevetséges" dolgokkal.

Mert így most elgondolkozva lenne megoldás arra, hogy ne kelljen utólagosan moderálni az ilyen dolgokat, viszont az elemeiben változtatna az oldalon és lehet, hogy több modit igényelne. :)

Szerk.: És persze ezzel megszűnne az anonim topik felé mutatott ellenállás.

[ Szerkesztve ]

(#263) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ha úgyse lehet látni hogy mi kerül bele akkor muszáj bal oldalt feljönnie azok részére akik nem látják az új hozzászólásokat?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#265) Winner_hun válasza Kalandor (#264) üzenetére


Winner_hun
félisten

Viszont elég lenne ha bal oldalt nem jelenne meg, a modkeres topikoknak pl. nem biztos hogy itt is el kell süllyedniük.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#267) tomab04a válasza DeFranco (#259) üzenetére


tomab04a
aktív tag

Elnézést.

Nincs ekezet.

(#268) Winner_hun válasza Kalandor (#266) üzenetére


Winner_hun
félisten

Oké, csak a kettő együtt mozog, jobb az óvatosság:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#269) Dany007 válasza Winner_hun (#268) üzenetére


Dany007
veterán

Most megnéztem mi az a bal oldal... Huh van aki olvassa azt?
Komolyan, nekem eddig a bal oldal annyiból állt, hogy fen van a tartalom: címlap cikkek fórum stb... és kész vége. Ami ennél lejjebb van az számomra összefüggéstelen betűhalmaz... Az elmúlt ~ 7 évben nem néztem még mi van oda írva... :D

(#270) Winner_hun válasza Dany007 (#269) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kb. minden topiklátogatás után ránézek hogy mi van ott.
Bár a bal oldal új elrendezési elve még eléggé zavaró.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#271) nem_tom válasza Dany007 (#269) üzenetére


nem_tom
őstag

Lassan 6 éve vagyok itt és még nekem sem tűnt fel a bal oldal funkciója. :DDD

(#272) DeFranco válasza Dany007 (#269) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én folyamatosan abból dolgoztam, amíg vegyes boxok voltak. Amióta csak egy fajta van azóta nem használom, nem érdekel. Nem is tudom mi megy a társoldalakon. Jeleztem már parcinak, hogy szerintem nem volt jó ötlet.

(#273) Dany007 válasza DeFranco (#272) üzenetére


Dany007
veterán

Erről az oldalról beszélünk, ugye? :D

Most végigolvasgattam mik vannak odaírva, de fogalmam sincs hogy vehetném bármi hasznát. Ráadásul káoszos az egész... Olyan egybefolyós. Nem véletlen, hogy eddig észre se vettem. Ebből adódóan fogalmam sincs milyen volt azelőtt. :)

(#274) DeFranco válasza Dany007 (#273) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Igen. Innen látod mi pörög. Mire jön új hozzászólás. Rengeteg témára (a látogatott témák 80%-ára) itt találtam rá, hogy hopp, hát ilyen is van? Nahát, nézzünk csak be. Amelyik téma nem címoldalhoz kapcsolódik, azt innen találom meg, ami címoldalhoz kapcsolódik, csak épp már nincs szem előtt azt is. Szóval kb. mindent ami nincs a főcímben aktuálisan.

(#275) Dany007 válasza DeFranco (#274) üzenetére


Dany007
veterán

Érdekes. Én ezt eddig megoldottam másképp... :) Max nem ilyen hatékonyan.
Nehéz megszokni ezt az új fejet. :DDD

(#276) DeFranco válasza Dany007 (#275) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hogyan?

(#278) Dany007 válasza DeFranco (#276) üzenetére


Dany007
veterán

Úgy, hogy nézegetem a fórumokat.
Illetve leginkább a blogout-ot. Ha ott látok valamit az első oldalon, akkor azt megnézem.
Plusz az infotech fórumba szoktam még manuálisan átmenni. Ezen kívül belépéseknél mindig a logout címoldal jön be. Onnan látom a cikkeket.
Plusz a fórumon belül fent van az a kis vízszintes sáv, ahol mind a 4 oldalról vannak linkelve cikkek, hírek stb...
Kb ennyi amit nézni szoktam. A többi fórumot csak akkor ha célirányosan érdekel valami. :)

(#279) sztanozs válasza Dany007 (#275) üzenetére


sztanozs
veterán

Érdekes - nekem úgy rémlik, hogy ez már évek óta ott van, és nem valami újítás...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#280) poffsoft válasza suspect (#246) üzenetére


poffsoft
addikt

esetleg egyszerűbb lenne a "jelentem" gombot bevezetni a "privát" mögé...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#281) suspect válasza poffsoft (#280) üzenetére


suspect
aktív tag

Ez is egy járható út lenne szerintem :K

(#282) Lauda


Lauda
félisten

Mindig elojon Racecam az interaktivnal, mondom emmeg ujra aktiv lett? :DDD

(#283) Dany007 válasza Lauda (#282) üzenetére


Dany007
veterán

Nézd csak meg mikor lépett be újra. Btw ez engem is idegesít kicsit.

(#284) Winner_hun válasza Lauda (#282) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#285) Lauda válasza Winner_hun (#284) üzenetére


Lauda
félisten

Na latom mar rakerdeztel. Hogy ki jelenjen meg? Esetleg az utolso nem anonim valaszolo hozzaszolasa. De meg csak nem is igy van. Valaszt megint nem kaptunk, csak lenezest/lehulyezest. Sajna manapsag ez lett a divat.

(#286) apóka válasza Lauda (#285) üzenetére


apóka
aktív tag

"Valaszt megint nem kaptunk, csak lenezest/lehulyezest. Sajna manapsag ez lett a divat."
Neked minden második hozzászólásod negatív, és persze ugyanazt ismételgeted. Ha ennyire rosszúl érzed itt magad miért terhelsz vele másokat :F ...

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#287) Lauda válasza apóka (#286) üzenetére


Lauda
félisten

Van, mikor jobb csendben maradni. Ez is egy ilyen pillanat lett volna

(#288) apóka válasza Lauda (#287) üzenetére


apóka
aktív tag

Jól érzed, biztosan önmagadba néztél :)

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#289) Lauda válasza apóka (#288) üzenetére


Lauda
félisten

No comment ember, hogy meg rateszel egy lapattal. :(((

szerk: oke, tovabbi szep napot!

[ Szerkesztve ]

(#290) apóka válasza Lauda (#289) üzenetére


apóka
aktív tag

Én sem értelek téged :U

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#291) poffsoft válasza apóka (#290) üzenetére


poffsoft
addikt

Tudod, van az a hely, ahová jó felgubbaszkodni.
Aztán vannak ott CAPSLOCKOK, akik miatt (általában sajnos kollektíven, és tisztelet /lenne/ az igen-igen ritka kivételnek) meg szarul (és egyre szarabbul) érzi magát itt az ember.
Ezt nem ért(het)ik meg a CL-ek, mivel ŐK soha nem néznek magukba (SIC).
És igen, jól látod, ilyen CL hozzáállással hamarosan szebb jövő lesz a fórumnak...
Kivégezte/végzi a CL a feelinget, ez van.
Puppold még bátran, hiszen nyilván USERERROR minden ilyen szolid ösztönző megnyilvánulás, ezt minden CL tudja iq-ból... :o

[ Szerkesztve ]

(#292) Ndruu válasza Lauda (#285) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Senkit nem hülyéztem/néztem le, kikérem magamnak.
A Winner által linkelt hozzászólásban egy kérdést tettem fel (Ki jelenjen meg?), erre nyugodtan lehet javaslatokat tenni. Ha jó a javaslat, akkor a nagymesterek szerintem megvalósítják.

Még nem tudom ellenőrizni, de valószínűleg úgy fod működni, hogy az anonim topikokhoz is bekerül egy 0. hozzászólás, amit ugyebár a Prohardver nevű nick ír. Ha új hozzászólás érkezik majd egy ilyen topikba, akkor mindig a PH neve és arcképe fog megjelenni a fórum nézetben.

Harrrr!!!!

(#293) Lauda válasza Ndruu (#292) üzenetére


Lauda
félisten

Senkit nem hülyéztem/néztem le, kikérem magamnak.
A Winner által linkelt hozzászólásban egy kérdést tettem fel (Ki jelenjen meg?), erre nyugodtan lehet javaslatokat tenni. Ha jó a javaslat, akkor a nagymesterek szerintem megvalósítják.

Kikerheted, ennek ellenere most megint megtetted ugyan ezt. Hagyjuk mar kerem.

Még nem tudom ellenőrizni, de valószínűleg úgy fod működni, hogy az anonim topikokhoz is bekerül egy 0. hozzászólás, amit ugyebár a Prohardver nevű nick ír. Ha új hozzászólás érkezik majd egy ilyen topikba, akkor mindig a PH neve és arcképe fog megjelenni a fórum nézetben.

Ezt pedig koszi! :R

(#294) tomab04a


tomab04a
aktív tag

Szerintem tökéletesen mindegy, hogy ki/mi jelenik meg. Ne egy lényegtelen mezőben lévő adaton lovagoljunk már.

Nincs ekezet.

(#295) apóka válasza poffsoft (#291) üzenetére


apóka
aktív tag

Pro és kontra....
"Aztán vannak ott CAPSLOCKOK, akik miatt (általában sajnos kollektíven, és tisztelet /lenne/ az igen-igen ritka kivételnek) meg szarul (és egyre szarabbul) érzi magát itt az ember."
Sajnálom, de mindenki igényének nem lehet megfelelni. Nem minden az, aminek látszik......de ez néhány embernek hihetetlen (milyen véletlen, hogy szinte mindig ugyanazoknak).
Egyesek szemében a "CAPSLOCKOK" a megtestesült gonosz és a világ vége....nem azok.

"ezt minden CL tudja iq-ból..."
Burkoltan fogalmaztad, de érthetően. Persze neked mint "kisbetűsnek" lehet, mert ha erre valamit válaszolok, akkor megint a gonosz hatalmaskodó zsarnok csap le. Nem próbálom cáfolni.
Sajnos itt tartunk, én sem ütöm meg a mércét. Biztosan jól ismersz engem is, azért tudod pontosan minősíteni az képességeimet, tevékenységemet Jól látod a helyzetet, tévedés kizárva.....irigylem a tisztánlátásod.

Olyanoknak kéne ezt a feladatot ellátni, akiknek "tévedésből" tele van már az adatlapja. Ők majd tudnák, hogy mi a helyes, és nem lehetne az elégedetlenség szikráját sem felfedezni a fórumokban.
Hiszen egyértelmű, hogy ez a gond....ezt mindenki világosan látja, csak a hatalmat a markukban tartók süketek és vakok.

Ha esetleg némi iróniát vélnél felfedezni, az biztosan nem direkt van.
Nem sértettél meg mondandóddal (tudom, ez is hihetetlen), 100% hogy nem is akarnál. Csak az derült ki, hogy az érem különböző oldalát nézzük.

A fenti mondatok kizárólag a személyes gondolataimat tükrözik. Nem az oldal hivatalos álláspontját!

[ Szerkesztve ]

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#296) tomab04a válasza apóka (#295) üzenetére


tomab04a
aktív tag

Ezt odatetted finoman. ;]

Nincs ekezet.

(#297) Vakegérke válasza tomab04a (#296) üzenetére


Vakegérke
veterán

Részemről élvezem a stílusát. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#298) tomab04a válasza Vakegérke (#297) üzenetére


tomab04a
aktív tag

Nekem is tetszik, azért írtam :)

Nincs ekezet.

(#299) poffsoft válasza apóka (#295) üzenetére


poffsoft
addikt

"Puppold még bátran, hiszen nyilván USERERROR minden ilyen szolid ösztönző megnyilvánulás, ezt minden CL tudja iq-ból... :o"

Irigyelhetsz is, van rá okod, már bizonyosan látom.
És kösz az infót, hogy "tévedésből" tele va az adatlapom, bár eléggé meglepő.

Azt félve bátorkodnám megjegyezni: "Olvass, érts, okulj - csak aztán beszélj".
:((

szerk:
(#296) tomab04a : Azt félve bátorkodnám megjegyezni: "Olvass, érts, okulj - csak aztán beszélj".

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#300) Chamea2


Chamea2
tag

Jó ötlet, viszont azt a linket nem kell beengedni, amit már jelentettek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.