Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [RIOS Gépház:] Topikgazda szabályzat (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A bétatesztünk megvolt, egyelőre minden jó. Most jön a szélesebb kör, itt még mindig csak a moderátorok javasolhatnak és neveznek ki, azt követően pedig lehet majd jelentkezni is (mondjuk egy hónap múlva, de erről úgyis bejegyzés lesz majd).

[ Szerkesztve ]

(#2) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ez nekem kicsit olyan mint felénk az "utasítás". Mindent betartva nem működik a rendszer, de arra jó, hogy lehessen valamivel dobálózni ha problem van. :R

(#3) Met válasza Kalandor (#1) üzenetére


Met
nagyúr

Király :R
Ha valakit kineveznek TG-nek megkérdezitek előtte hogy akarja-e?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4) Kalandor válasza Met (#3) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Természetesen, a moderátor privátban megkérdezi, és azt is, mit szeretne, lesz aki inkább csak TIR-t akarna módosítani, és lesz, aki meg azt nem.

(#5) Kalandor válasza Kolondrum (#2) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pontosan mi?

(#6) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

:C :R Egyre több Topikgazdát látok. Hajrá hajrá.

Live-Die-Respawn

(#7) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Én is, én is, én is. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8) dh66e


dh66e
veterán

Nagyon jó ötletnek tartom.Rend a lelke mindennek avagy Tiszta udvar rendes ház. :C

(#9) Winner_hun válasza Kolondrum (#2) üzenetére


Winner_hun
félisten

Miért ne működne?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10) Kalandor válasza oriic (#6) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Már 30 körül vannak.

(#11) Bodor


Bodor
veterán

Tudom ( gondolom) , hogy nem lehet technikailag egyszerűen megoldani, de jó lenne ha a topikgazdák, a saját topikjukban a saját hozzászólásukat korlátlan ( vagy legalább fél óráig ) ideig szerkeszthessék.

(#12) ngabor2 válasza Bodor (#11) üzenetére


ngabor2
nagyúr

A topikgazdák is sima felhasználók, néhány extra joggal. Én speciel nem sok hasznát érzem annak, hogy 1 topikban kicsit tovább szerkesztheti a hsz-eit. Ha egy hsz-ra reagál, akkor utána ha kell, tudja új hsz-ben helyesbíteni. Ha meg közérdekű dolog, annak általában a topik összefoglalójában a helye, azt meg korlátlanul tudja szerkeszteni.

(#13) Bodor válasza ngabor2 (#12) üzenetére


Bodor
veterán

Sajnos nálam többször előfordul, hogy elírok valamit, és jóval 5 perc után, vagy 10 hozzászólás múlva derül ki a hiba, akkor meg már hiába javítom, de majd figyelmesebben írok, vagy marad a szokásos moderáció a modikra.

(#14) havri1 válasza Bodor (#13) üzenetére


havri1
félisten

Én inkább az adott topicban lévő hsz-ek szerkesztését tartanám jó 5letnek. Ma is volt egy, amiben olyan melléklet volt, amin szerepelt a tag címe, neve, összes adata. Elég lett volna a mellékletet kiszedni, a hsz maradhatott volna.

[ Szerkesztve ]

havri

(#15) Bodor válasza havri1 (#14) üzenetére


Bodor
veterán

Arra ott vannak a modik!

(#16) havri1 válasza Bodor (#15) üzenetére


havri1
félisten

És a 2 művelet között mi a különbség?
Egy hsz törlése vagy szerkesztése nem ugyanaz a kategória? :F
Tehát a Topikgazdára van bízva, hogy az adott hsz-t törli, vagy sem:

1. Beszabadul egy spammer.
2. Valaki saját termékét hirdeti (kivéve LOKÁL topik, ott szabad),
3. A szabályzat III/10. pontjából az 1-8 és 10-13-as pontok, de csak ha teljesen nyilvánvaló, hogy az az! Ha egy szemernyit kétségetek is van, inkább ne töröljétek!
4. Valaki duplán írt be egy hozzászólást, vagy láthatóan véletlenül írt be (pl. írja, hogy jajj, privát akart lenni)

keretein belül, az rendben van. Viszont ha csak egy sort kéne kiszedni, az már nem? Értem én, csak nem annyira.

[ Szerkesztve ]

havri

(#17) Bodor válasza havri1 (#16) üzenetére


Bodor
veterán

Egy hsz törlése vagy szerkesztése nem ugyanaz a kategória?

Hát nagyon nem.

(#18) havri1 válasza Bodor (#17) üzenetére


havri1
félisten

Aha, jó. Hagyjuk inkább. Elbeszélünk egymás mellett.

havri

(#19) WOT-H-A-C válasza Kalandor (#1) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Szép munka! :R :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#20) TomWexX


TomWexX
addikt

Jó ötlet, ha eljön az idő én szívesen vállalok 2 topikot is. :K

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#21) #56230144


#56230144
törölt tag

Hol lehet jelentkezni? :D

(#22) Bjørgersson válasza #56230144 (#21) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha jol tudom, meg sehol.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#23) scope2007


scope2007
addikt

úgy neveznek ki :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#24) King Unique


King Unique
titán

Olvasva az infókat, ezek szerint majd végigmentek a (főbb) topikokon és megkeresitek pü-ben az arra alkalmasnak tűnő tagokat. Kíváncsian várom a fejleményeket, esetleges megkeresést. :))

[ Szerkesztve ]

(#25) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [RIOS Gépház:] Topikgazda szabályzat (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.