Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Hű, mennyit kerekezel. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) Ice!?


Ice!?
őstag

jéé, nem is tudtam, hogy zalai vagy.:)

(#3) darál0w válasza Ice!? (#2) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de nem homokos. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#4) Ice!? válasza darál0w (#3) üzenetére


Ice!?
őstag

akkor nem ő lesz számodra a nagy ő :/ :D

(#5) darál0w válasza Ice!? (#4) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:P

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6) rétisün válasza Ice!? (#2) üzenetére


rétisün
veterán

én se hogy te is..... :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7) szki


szki
őstag

Látom azért a hőség Téged is megvisel!
Az a Börzönce keleti oldal nagyon durva a végig 15% meredekséggel! Minden elismerésem, hogy 42/27 áttéttel is meg tudtad mászni! :R Én 28:28-al alig bírtam feltekerni rajta 8-9 km/h-val. Szerencse, hogy nem túl hosszú emelkedő.

Grat a 17k-hoz! Szép 17 hónap alatt 17000 km, és ebben ugye van egy tél is! Ahogy szezon végére egyre erősebbek leszünk, úgy egyre kevesebb a nehéz emelkedő. Azt néztem, hogy az Alpokalja nincs is messze, ha mászni van kedvünk :DDD

(#8) rétisün válasza szki (#7) üzenetére


rétisün
veterán

"hogy 42/27 áttéttel is meg tudtad mászni!"

muszáj volt, nincs kisebb áttételem :N érdekes, hogy a sportypal track-ben van egy zöld rész, mintha megálltam volna. gondolom ott olyan lassan mentem, hogy a program megállásnak vette :D

igen, ma valahogy én is jobban megéreztem a kánikulát, mint pl. kedden, igaz, akkor nem is mentem ennyit (bár talán többet emelkedőztem)
úgy vagyok vele, hogy ha itthon ülök, az se jobb, akkor meg már gyűjtögthetek is :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9) gaborbol


gaborbol
őstag

Nem piskota szamok ezek!
Gratulalok, mas kocsiba rak ennyit ket ev alatt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) fpeter07 válasza szki (#7) üzenetére


fpeter07
veterán

Én pedig azt nézem, hogy Börzöncét nem igazán tudnám megúszni 80km alatt. Maradok akkor a közeli hegyeknél. :) Dobronhegy bevált aszfaltos emelkedő, idén még nem is voltam arra. (csak lefele hehe) Bozsokról erdős uton pedig Nemeshetésre lehet kiírni, fel kellene térképeznem azt az erdőt is.

Csak így tovább ősszel is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.