Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) vehement69


vehement69
senior tag

bocsássatok meg, de ki a faszom az a Kevin Rose? Mármint hogy lehet egy olyan ember véleményét egy Apple termékről készpénznek venni, aki körül Dell gépek, Adidas és Panasonic jel van és úgy ordítoznak az emberek, mintha épp touchdownt dobott volna a SuperBowl-on a kedvenc csapatuk? :F Vagy már megint én maradtam le valahol??

A BeszMac-en pont arról volt szó, hogy végre lesz kopipészt (ami gondolom most már hogy lesz, azért baj, mert eddig nem volt és jaj meg hű meg ha, csak hogy legyen mit fikázni), nem lesz MMS, viszont háttérben futás is lesz, nem beszélve tetheringről (a telefont számítógéppel modemként is lehet majd használni). Valamint a kezelőfelületen is változtatnak majd egy-két dolgot. Ja és nem lesz videofelvétel továbbra sem!!!

szerk: @#1 klambi: iTuneson keresztül mint eddig? :)) Szerintem 3G tulajoknak ingyenes lesz, 2G tulajdonosok meg valami $10-$20 körüli összegért frissíthetnek majd.

szerk2: @#2 Saint_: xDDDD na látod, az sem lesz benne még mindig, ez több mint valószínűű :DDD

[ Szerkesztve ]

I am cancer in your bones

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.