Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) klambi


klambi
addikt

hogy lehet ezt majd feltenni a telefonra?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#2) Magnum_ válasza klambi (#1) üzenetére


Magnum_
nagyúr

bluetooth adatátvitellel :))

I humbly and respectfully decline™

(#3) vehement69


vehement69
senior tag

bocsássatok meg, de ki a faszom az a Kevin Rose? Mármint hogy lehet egy olyan ember véleményét egy Apple termékről készpénznek venni, aki körül Dell gépek, Adidas és Panasonic jel van és úgy ordítoznak az emberek, mintha épp touchdownt dobott volna a SuperBowl-on a kedvenc csapatuk? :F Vagy már megint én maradtam le valahol??

A BeszMac-en pont arról volt szó, hogy végre lesz kopipészt (ami gondolom most már hogy lesz, azért baj, mert eddig nem volt és jaj meg hű meg ha, csak hogy legyen mit fikázni), nem lesz MMS, viszont háttérben futás is lesz, nem beszélve tetheringről (a telefont számítógéppel modemként is lehet majd használni). Valamint a kezelőfelületen is változtatnak majd egy-két dolgot. Ja és nem lesz videofelvétel továbbra sem!!!

szerk: @#1 klambi: iTuneson keresztül mint eddig? :)) Szerintem 3G tulajoknak ingyenes lesz, 2G tulajdonosok meg valami $10-$20 körüli összegért frissíthetnek majd.

szerk2: @#2 Saint_: xDDDD na látod, az sem lesz benne még mindig, ez több mint valószínűű :DDD

[ Szerkesztve ]

I am cancer in your bones

(#4) papi77 válasza vehement69 (#3) üzenetére


papi77
addikt

Majd kiderül! :U

Az első: NOKIA 1611

(#5) rOwLeY


rOwLeY
őstag

Nem tudni, lesz-e iPod Touch-os verziója?!Eddig szinte mindig párhuzamosan jött ki a két firmware!

(#6) Ulkesh


Ulkesh
őstag

Azért egy blogger tippjeit készpénznek venni és így közölni enyhe dilettantizmust sugall.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#7) Polllen


Polllen
nagyúr

Szokásos apple marketing...nagy csinnadratta aztán lesz egy-két alap újítás...wooow!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8) vehement69 válasza Polllen (#7) üzenetére


vehement69
senior tag

viszont az legalább használható lesz, nem úgy, mint más gyártók esetében ;) De amúgy egyetértek.

szerk: @#5 Ulkesh: én is valami hasonlóra próbáltam célozni..

[ Szerkesztve ]

I am cancer in your bones

(#9) Karma válasza Ulkesh (#6) üzenetére


Karma
félisten

A srác mentségére szóljon, hogy állítólag az iTunes 8.1 újításait egész jól eltalálta.

“All nothings are not equal.”

(#10) WiZARD válasza Polllen (#7) üzenetére


WiZARD
addikt

leborulok az apple előtt, 2 év alatt sikerült megvalósítaniuk a copy-paste-et (talán) :DDD

és mellett létrehozták az első mp3lejátszót, aminek nem lehet a fülhallgatóját cserélni (illetve azonosító chipes, fizetős cuccok lesznek, amíg fel nem törik) :((
(új shuffle)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#11) Integra


Integra
titán

még hogy perrel fenyegetik a palm-ot...
haha, szánalmas egy banda

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12) Polllen válasza WiZARD (#10) üzenetére


Polllen
nagyúr

Persze, megnézték a jailbreakelt verziót és kicsit szebb formábaöntik... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13) hemaka válasza vehement69 (#3) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én is épp ezt néztem, hogy iPhone, szóval Apple, de azért Dell gép van az ölébe. Mindenesetre érdekes :DDD Illetve az is, hogy a pré tényleg nagyott villantott, ha már az alma is követi az újdonságot, ergo másolja. :D

(#14) macikos válasza hemaka (#13) üzenetére


macikos
addikt

Illetve az is, hogy a pré tényleg nagyott villantott, ha már az alma is követi az újdonságot, ergo másolja.

Azért várjuk már meg amíg megjelenik, meg esetleg kipróbálja valaki :)

(#15) Egzee


Egzee
őstag

omg... nem tud videót felvenni?? ez is új... nem volt benne copy paste? ez is új... nem tud háttérben futtatni? omg... mit tudott ez a készülék mikor kijött??? még egy olcsó színes kijelzős telefon összes funkcióját sem képes még most sem ellátni... nem értem mi teszi naggyá... a jó játékok? hát max...

(#16) Atlantis


Atlantis
veterán

Na, akkor itt és most kérem, hogy ne kezdjétek el a szokásos iPhone - anti-iPhone vitát!

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#17) baliii válasza rOwLeY (#5) üzenetére


baliii
senior tag

tuti lesz, még az előző 3.0-ról szóló hírben is benne volt a mobilarenan ha jol emlékszem!
de 100% hogy lesz

(#18) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

Hát azt hittem erre a "leleplező" videóra, hogy amikor a play ikonra kattintok, akkor bemutatnak egy iPhone-t amin a 3.0 fut, ehelyett.... ok, nekem is erre kellett volna gondolnom a "Kevin Rose néhány részeltet árult el" cikkrészletből, de inkább el se indítottam volna.

#10: "és mellett létrehozták az első mp3lejátszót, aminek nem lehet a fülhallgatóját cserélni (illetve azonosító chipes, fizetős cuccok lesznek, amíg fel nem törik)"

Hogy mit csináltak:F

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#19) C^^ válasza RenegadeC2 (#18) üzenetére


C^^
őstag

Az új iPod Shuffle kezelőgombjait rárakták a fülhallgató kábelére, és így kénytelen vagy a gyári fülessel használni. (Amiről pedig tudjuk, hogy egy talicska f0s.)

(#20) RenegadeC2 válasza C^^ (#19) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Ja ok, már azt hittem az iPhone-nal csináltak vmit. Megzavart hogy ebben a topicban olvastam :) Láttam is az Apple honlapján, de fel se fogtam, annyira hidegen hagy.

Az hogy a Shuffle körül mi forog, nem igazán érdekel. Nem tudom ki az az elmebeteg aki képes venni egyet. Egyszer volt a kezemben amíg zenét tettem rá, hát izé... sz*r :D Bocs a tulajoktól...

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#21) Inarus válasza RenegadeC2 (#18) üzenetére


Inarus
addikt

Erről van szó...

Szerk: Látom, már nem aktuális. :))

[ Szerkesztve ]

(#22) macikos válasza RenegadeC2 (#20) üzenetére


macikos
addikt

Annyira azért nem. Az iPod Shufflenek alapvetően a sportolók a célközönsége. Edzés, futás, stb. közben meg úgyse nézegeti senki a kijelzőt, még számot váltogatni sincs idő.

(#23) Xero


Xero
nagyúr

Ez így ebben a formában vérszegény.
Ami igazán fontos lenne az az optimalizálás. Így is piszok gyors a kicsike, de mindig van hova fejlődni. A többi bizbaszt meg mind-mind meg tudom oldani Jailbreak után. :p (tethering, bluetooth, copy paste, video, háttérben futtatás.. csak hogy mást ne említsek, mind megy a készülékemen :DDD )
A Shuffle pedig az aminek kitalálták, egy egyszerű zenelejátszó. Nekem is ha, olyan sportokat űznék akkor jó lenne. Síelésnél pl nagyon örültem volna, ha az iPhone vagy az iPod bemondja a dolgokat. Oda pont elég lett volna egy Shuffle is, viszont mivel a kocsimban ott a nagy iPod a zsebemben az iPhone nem tartom szükségesnek egy harmadik eszközt.

[ Szerkesztve ]

(#24) klambi válasza Magnum_ (#2) üzenetére


klambi
addikt

ezt csak fogom és fel instalálom, vagy mi?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#25) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

#22: Nem is nézegetem én a kijelzőt, egyszerűen felrakok egy playlistet aztán olyan sorrendben játssza le a dalokat ahogy én akarom. De házon belül: a Genius is hasonlóan megkeveri, nem kell ehhez még 80dolcsit kidobni az ablakon :) Persze nem én vagyok a célközönség.

#23: Optimalizálva van az, csak épp nem a tört, hanem a gyári rendszer. Amikor ráereszted pwn-t, akkor többek közt ezt az optimalizáltságot veszted el. Amikor egy zárt rendszert "felnyitsz", ez történik. Mindennek megvan az előnye és hátránya.
Nem is tudtam hogy bemondja a számokat, amelyikkel én találkoztam az nem csinált ilyet, bár azt hiszem még 1st gen volt. :) Nekem ez is marhaságnak tűnik különben, én csak olyan zenéket hallgatok amiről tudom hogy micsoda.

#24: Ha elérhető lesz, elindítod az iTunes-t, és nyomsz az update-re. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#26) Karma válasza RenegadeC2 (#25) üzenetére


Karma
félisten

"Amikor ráereszted pwn-t, akkor többek közt ezt az optimalizáltságot veszted el. Amikor egy zárt rendszert "felnyitsz", ez történik."

Ez ebben a formában nem igaz. A pwn által kivett aláírás-ellenőrzések hiányától nem lesz lassabb a rendszer. Nyilván más a helyzet, ha az ember teletömi a rendszert Winterboarddal és sok más szeméttel, de az már egy külön témakör :DDD

“All nothings are not equal.”

(#27) RenegadeC2 válasza Karma (#26) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Erre utaltam én is, csak nekem magától értetődő volt a tény, hogy utána rak is rá valamit. Elvileg legalábbis nem azért jailbreakel valaki, hogy utána a Cydia ikonját nézegesse. :)

https://copy.com?r=wQUd20

(#28) guppy_83 válasza RenegadeC2 (#27) üzenetére


guppy_83
tag

Láttak ezek a mókusok HTC-t működni már? Juteszembe az mióta tud ctrl-c - ctrl-v -t ?? Párhúzamos alkalmazás futattás? Istenem... és ez a legkelendőbb "telefon".. ???
Majmok... divat buzik...
:DD

...olyan még sohasem volt hogy semmi sincs...

(#30) Bog válasza guppy_83 (#28) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Szerintem fogd vissza magad kissé. Szerintem. :(((

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#31) Ulkesh válasza guppy_83 (#28) üzenetére


Ulkesh
őstag

"Láttak ezek a mókusok HTC-t működni már? "

Láttak, itt van a polcomon egy Diamond, a fiókban meg egy kölcsön HD, mégis iPhone-t használok, mert az használható.
A feature lista hossza nem azt jelenti, hogy az amit a készülék papíron tud, az valóban jól használható a napi életben is, de ezt neked gondolom elég nehéz felfogni :D

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#32) Bog válasza Ulkesh (#31) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ulkesh, ide is megy a dorgálás, mellőzzük a személyeskedést. Köszönöm.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#33) samgar


samgar
őstag

Ööö.... Most akkor mikor is tudhatunk meg részleteket az új sw-ről? :F

Oppo Find X5 PRO

(#34) Atlantis válasza samgar (#33) üzenetére


Atlantis
veterán

Ma...de gondolom valamelyik amerikai időzóna szerint, márpedig most még a keleti parton is épphogycsak éledeznek... :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#35) macikos


macikos
addikt

Ide gyertek! :)

Amit nagyon vártam már az a copypaste és a video streaming :)

(#36) Karma


Karma
félisten

Itt az Engadget Live írása - persze már vége van az eventnek, de érdekes olvasmány. Az OS meg gyilkol :R

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#37) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

Francba, kifizettem a MySMS-ért 8dolcsit, hát nem megoldották ezek a dögök? :) Nyáron feleslegessé válik. Persze pozitívan nézem a dolgot: végre, már ideje volt!
Azt tudja valaki, notifikációt raktak bele? Flash-t sem láttam a listán, kár érte (csak a videók miatt, reklámokra én sem vagyok kíváncsi). Backgrounder-t meg remélem majd portolja a fejlesztő 3.0 alá is, mert az nekem hiányzik.
Szerintem kicsit szivattyú hogy csak nyáron jön. Azt hittem max. egy hónapot várnak vele :(

https://copy.com?r=wQUd20

(#38) Karma válasza RenegadeC2 (#37) üzenetére


Karma
félisten

Az event egy egész szakasza csak a notifikációról szólt :P A Flash-ről csak a legvégén, egy kérdésre adott tömör válaszban volt szó: azt mondták, hogy alakul, még nem jelentik be, de a H.264 videókat már simán lejátsza.

“All nothings are not equal.”

(#39) macikos válasza RenegadeC2 (#37) üzenetére


macikos
addikt

Nyárra..., de engem az izgat, hogy mikorra lesz kész hozzá a Jailbreak :) Szóval + 1-2 hónap...

(#40) Karma válasza macikos (#39) üzenetére


Karma
félisten

Engem az érdekelne, mikor jön vissza az Apple Developer Connection oldala :P Kinn van a sárga cetli, hogy éppen frissítenek, mint ahogy a boltban is szokott új cuccoknál. Remélem le lehet szedni a béta SDK-t nem-prémium tagoknak is :DDD

“All nothings are not equal.”

(#41) macikos válasza Karma (#38) üzenetére


macikos
addikt

H264 eddig is ment :) Ők arra céloztak, hogy érjük be ezzel.

Viszont a már korábban általam említett dolgok megoldására nem került sor.

Viszont lehet a Simsben játék közben vásárolgatni valódi pénzért cuccokat... szuper...

(#42) Karma válasza macikos (#39) üzenetére


Karma
félisten

Engem meg az érdekelne, hogy az Apple Developer Connection oldala mikor jön vissza :P Kinn van a sárga cetli, hogy éppen frissítenek. Remélem le lehet majd szedni a béta SDK-t a nem-Prémium tagoknak is.

“All nothings are not equal.”

(#43) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

#38: Ok, notifikációnál félreérthető voltam :) Szóval sms- és hívásértesítésre gondoltam megadott időközönként, pl. amire a MobileLog "Notification" menüje is hivatott. Ha erről is volt szó akkor befogtam, erről lemaradtam :)

#39: Jailbreak...hát igen, sajnos nem tudok meglenni hívásszűrő illetve normális híváslista nélkül :) Háttérben futtatás hiányát még kibírom.

https://copy.com?r=wQUd20

(#44) Atlantis


Atlantis
veterán

S végre A2DP. Könnybe lábad a szemem...nagyot lépett előre nálam ez az eszköz.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#45) macikos válasza Atlantis (#44) üzenetére


macikos
addikt

Hát még ha megtudod, hogy MMS-t csak a 3G-vel lehet küldeni :)

Ezzel kapcsolatban a véleményem: Hála az égnek :R

Voice memonak úgy mégis mi értelme? Nincs elég felvevő alkalmazás? A minőség így is egy nagy nulla...

Erre a Spotlightra leszek kíváncsi. Elhúzod balra a Home Screen-t és globálisan kereshetsz a telefonon vagy mi.

Jah és normális GPS progit már fejleszthetnek rá. Egy kikötés van: csak a Google térképe használható benne.

[ Szerkesztve ]

(#46) Atlantis válasza macikos (#45) üzenetére


Atlantis
veterán

Marhára nem érdekel az MMS. Viszont ha jól látom az SMS továbbítás belekerül, amit megintcsak szeretek. Ha egy fotófény is lenne, amit elemlámpának használhatnék....

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#47) RenegadeC2 válasza macikos (#45) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Például egy rakat fizetős hangfelvevő progi mehet a kukába :D
De igazán akkor látom értelmét, ha hívás közben is tud majd felvenni, mert elég macera aközben elindítani az iTalk-ot.
Amúgy ha tudna hang alapján Notes-be menteni az frankó lenne, nem kéne gépelni. :)

https://copy.com?r=wQUd20

(#48) Karma válasza macikos (#45) üzenetére


Karma
félisten

"Jah és normális GPS progit már fejleszthetnek rá. Egy kikötés van: csak a Google térképe használható benne."

Pont fordítva! Jogi okokból csak saját térképet használhatnak, a Google térképeit nem! "Bring Your Own Maps", külön mondták is.

“All nothings are not equal.”

(#49) Ulkesh válasza macikos (#45) üzenetére


Ulkesh
őstag

"Voice memonak úgy mégis mi értelme? Nincs elég felvevő alkalmazás? "

Ilyen nincs. Beépül a rendszerbe és naptár bejegyzéstől kezdve e-mail-ig bármihez felhasználhatod. Ha még hívást is tudna rögzíteni....

"Jah és normális GPS progit már fejleszthetnek rá. Egy kikötés van: csak a Google térképe használható benne."

Pont fordítva!
A Google térképe NEM használható navigációra, mert csak az Apple-nek van felhasználói szerződése a Google-val. Saját térképadatbázissal viszont mostantól rendszerszintű API-n keresztül lehet navigációs alkalmazást készíteni.

=======

Egyébként ez még csak egy bemutató volt a fejlesztők fele.
Az, hogy a júniusi végleges verzió mit fog még tudni és hogy néz majd ki, az még nem derült ki. Jó pár dologgal (pl. flash) kapcsolatban kitérő választ adtak, de egyértelmű tagadás nem volt, így nem kizárt, hogy bekerülnek a végleges rendszerbe, de a fejlesztők számára ezek nem fontos funkciók.
(Kell még pár durranás, amivel az új készüléket be lehet majd mutatni júniusban :) )

[ Szerkesztve ]

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#50) samgar


samgar
őstag

Én arra lennék kíváncsi, hogy júniusnál előbb kikerül-e és vajon mikor :F

Oppo Find X5 PRO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.