Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kb ezt vártam :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) szupermacs


szupermacs
veterán

Ez nagyon kemény.

(#3) Wesder


Wesder
félisten

Simàn elmenne egy Resi7-nek, ha nem rebootoltàk volna a szériàt. Nekem kimaradt a 2 így teljesen új élmény lenne szàmomra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Aha, szóval a gamer.no a troll ennel a játéknal aki kötelezően lepontozza :)

(#5) #78687232 válasza Wesder (#3) üzenetére


#78687232
törölt tag

Mihamarabb húzd be, ilyennek kell lennie egy remakenek.

(#6) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Most hogy a játék megjelenésének hetében vagyunk az történik hogy nekem vagy 3nap telt el mire hétfőből végre kedd lett, szóval lassan telik az idő.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7) Wesder válasza Kvelstadt (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor sok időd van jàtszani.:D

SwitcX
Most nincs rà keret, de egyszer tuti behúzom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Azt hiszem jobb lesz, ha szétnézek az aprón és vadászok magamnak gyorsan egy eladó kódot! ;]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#9) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

RX 580-hoz járt, már várom (meg a DMC V-öt is) :))

(#10) Scholes9 válasza Sirandrish (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is :) Holnap már töltöm le a PS-re :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#11) tuki2200


tuki2200
senior tag

Kivancsi vagyok a pontozas mennyire szol a nosztalgiának es mennyire 100/100-as meg 95/100-as vagyis tökéletes, hibátlan a játék valojaban..

En sem jatszottam vele anno, ezek nagyon elszállt pontszámok... biztos vagyok benne, ha ezek alapjan vennem meg, csalodnek.

[ Szerkesztve ]

(#12) Darkslayer95


Darkslayer95
csendes tag

Jó kor kellet a vidikártya fejlesztés (RX590-re) jöhetne már az a péntek. :)

(#13) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Na ez biztató nagyon, kell néha iylen is, hogy egy-egy régi cím felújítása igazán jól süljön el. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#14) G4ga válasza Hopkins95 (#8) üzenetére


G4ga
őstag

A kódokkal azért vigyázz. Amit az AMD adott annak beváltásához a kártyának a gépben kell lennie.
Várd meg míg kint van a játék és tényleges kulcsot tudsz venni!

(#15) Chalez válasza G4ga (#14) üzenetére


Chalez
őstag

Hagyd el, rutinos ő... ;]

(#16) GRaul válasza G4ga (#14) üzenetére


GRaul
őstag

De utána már nem kell. Nekem is lett aktiválva így kupon. A kódokat majd később kapom meg. :R

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#17) G4ga válasza GRaul (#16) üzenetére


G4ga
őstag

Tudom, azért irtam.
Infót adtam, mert találkoztam olyannal aprón aki simán árulta az AMD-s kulcsot, és amikor rákérdeztem fingja nem volt miről beszélek.
Segítségnek szántam!

(#18) Chalez válasza G4ga (#17) üzenetére


Chalez
őstag

Tudom, de pszt, azért írtam, mert Ő is árul :DDD

(#19) b.


b.
félisten

na szóval akkor régen tényleg sokminden jobb volt és nem csak az idő szépítette meg ennek a játéknak a jóságát :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#20) ribizly válasza Wesder (#3) üzenetére


ribizly
veterán

Nálam is csak ránézés volt anno a 2-re (nem jött be a fix kamerás megoldás), így ez most nekem is új élmény lesz.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#21) Aslan


Aslan
aktív tag

Az a szép benne, hogy a klasszikus rész ismerőinek is új élmény lesz! :)

Mestermunka!

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#22) Zolik


Zolik
senior tag

Én anno még ps1-en és pc-n játszottam a resident evil 1-el. Emlékszem mikor néztük az animokat és nem akartuk elhinni hogy ilyen jól meg van csinálva... rohan az idő..
A 2-3al már csak pc-n játszottam, de szerintem a legjobbak voltak. Jó lesz újra játszani a 2est, kíváncsian várom!
--
a gamer.no értékeléséről meg annyit hogy mindig van 1 renitens troll oldal aki lehúz egy játékot. Nyilván így ingyen reklám is nekik, hogy sokan felmennek elolvasni hogy vajon miért húzták le a többihez képest..

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#23) eldiablo válasza Aslan (#21) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Orig RE2 többször végig játszottam, mondhatni kívülről ismerem. A remake demot letoltam, és meg kell mondanom, eddig elégedett vagyok. Hangulat nagyon megvan, szerencsére kicsit sötétebb az eredetinél. Van nyomás, feszültség, nem csak bugyuta jump scare. :K

(#24) Kr/\toS válasza tuki2200 (#11) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Reális pontok, a demó alapján.
Nagyon elkapták metódust hogyan is kéne legyártani egy remake-et. A dizájn és a koncepció maradt, minden másban léptek korszerű irányba.

(#25) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Pont ezt vártam. A demo is tetszett.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#26) VágniValó


VágniValó
addikt

Már a demóból érződött, hogy ez a játék a mai kvázi sztori nélküli konkurensek között ütni fog. Aki pedig játszott az eredetivel az tudja, hogy ezt csak elrontani lehetett volna. Egyelőe úgy tűnik, nem ez történt :)

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#27) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ennek örömére elkezdtem újra 2 év után a Resi 7-et, megjelenésre nagyjából végzek is vele szerintem.

(#28) Scholes9 válasza Zolik (#22) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szánalmasnak számomra, ha így akarnak maguknak reklámot csinálni...

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#29) Fitzgerald válasza Scholes9 (#28) üzenetére


Fitzgerald
veterán

#anythingforviews

Igazából semmivel nem aljasabb dolog, mint bármilyen egyéb clickbait taktika akármilyen más témában és fórumon.
Aztán az is lehet, hogy tényleg csak nem jött be az embernek.

(#30) VágniValó válasza Fitzgerald (#29) üzenetére


VágniValó
addikt

Tiltakozásból többet a PH ne jelölje meg az oldalt referenciának ;]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#31) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nem bánnám, ha a Silent Hill sorozatot is meghekkelné valaki ilyenre :U...
nekem ez a RE ezen része kimaradt... max annyit ismerek, amit Milla leforgatott

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32) eldiablo válasza - = Zk = - (#31) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Az élőszereplős filmeknek hál' istennek köze sincs a játékokhoz, viszont a CGI Resident Evil filmek egész jók.
Silent Hill jöhetne ugyan ilyen minőségben. Persze a kettő remake is csak az eredeti zenéivel. Mai napig megborzongnom tőlük.
PSP Silent Hill-ek meg voltak? :)

(#33) - = Zk = - válasza eldiablo (#32) üzenetére


- = Zk = -
félisten

PSP Silent Hill-ek meg voltak?
neeem.. PSP csak az autókázósok miatt van... fárasztó repcsiutakon jó elővenni és tolni pár kanyart autókázós játékokkal...
PS3 is csak a Gran Turismo miatt volt... xbox párti vagyok ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#34) eldiablo válasza - = Zk = - (#33) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Én meg PC-s vagyok. :DDD
Ha meg van még a PSP egyszer próbálj rá az Originsre és a Shattered Memories -re. Szerintem megéri. :K Shattered Memories elég elborult.

(#35) - = Zk = - válasza eldiablo (#34) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Én meg PC-s vagyok
hah. lol. hát, a jelenlegi konfigommal nehéz lenne azt hazudni, hogy csak úgy vettem :C :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36) szupermacs válasza eldiablo (#32) üzenetére


szupermacs
veterán

A Resi 2-nek van köze a 3. játékhoz. Szerintem az egy jó film volt. (Ezt mondom úgy, hogy egyébként imádtam mindegyik filmet.)

(#37) eldiablo válasza szupermacs (#36) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Hűűű, játszottál a 3. résszel? Nem valószínű, mert akkor nem írnád, hogy volt köze hozzá. Voltak hasonló figurák, azonos névvel: Nikolai, Jill, Carlos, "Nemesis", de ezen kívül én nem sok hasonlóságot láttam. :U

Múlt héten megnéztem az első és a második filmet. Hát, emlékeztem, hogy a második szánalmasan gyenge, de arra nem, hogy ennyire. A RE3-at meg többször játszottam ki, mint amennyit be mernék vallani. :DDD
Régen nem sok játék volt meg PS1-re, de köztük volt a RE3 is.

(#38) antikomcsi válasza #78687232 (#5) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ilyennek kell lenni egy Resident Evil játéknak! :DDD

(#39) szupermacs válasza eldiablo (#37) üzenetére


szupermacs
veterán

Rendben főni, legyen neked igazad, ahogy eddig is. :)

(#40) antikomcsi válasza szupermacs (#36) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Amúgy amikor anno ültünk a moziban és a film végén, már nem tudom, hogy melyikén, de bemondta, hogy vigyék a Nemesis projektbe, nekem is rögtön a játék 3 része ugrott be, és már akkor vártam a következő filmet!

(#41) Wesder válasza antikomcsi (#40) üzenetére


Wesder
félisten

Az az első rész vége.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#42) szupermacs válasza Wesder (#41) üzenetére


szupermacs
veterán

Szerintem a játék harmadik részére gondolt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.