Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

A 105 giga nem a letöltött+telepített adatok mérete? Vagy 2 lemezes lesz a dobozos?

Life, Uh, Finds A Way

(#2) oriic válasza hombre[EU] (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De igen. Teljes lemezt felteszi a rendszer + a maradék jön netről.

Live-Die-Respawn

(#3) hombre[EU] válasza oriic (#2) üzenetére


hombre[EU]
veterán

First day 50 GB, az gyönyörū. Én azt hittem annak kell 100GB aki storeból tölti le (a letöltött 50+a lefoglalt 50 a telepítésre)

Life, Uh, Finds A Way

(#4) melega


melega
őstag

A játék időtartamál mit tudtok? Hallom olyan mint a GTA a westernkorban.
Azt is imádtam.

(#5) hombre[EU] válasza melega (#4) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha az elsō részt vesszük alapul (nem a gta-t,ez nem az lesz, sokkal "lassabb" és story-based),abban nekem volt olyan 40órám az UndeadNightmare-el együtt és még maradt benne szerintem pár óra. Minimum ennyit várok

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#6) wjbhbdux válasza hombre[EU] (#5) üzenetére


wjbhbdux
veterán

40 óra single player + 1000 óra Red Dead Online :K

[ Szerkesztve ]

/s

(#7) gyuromoj válasza hombre[EU] (#5) üzenetére


gyuromoj
veterán

Eddigi infók alapján, ez sokkal komplexebb lesz minden eddigi R* játékhoz képest.
Plusz ugye ott lesz az online része is, ami kibővíti a játékot rendesen. (lásd GTA V)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#8) hombre[EU] válasza gyuromoj (#7) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Amekkora tájakat teaser-eltek és ahogyan kinéztek :Y már a felfedezéssel elmegy jó sok idōm. A side activity szintén be tud húzni,ha kellōen kreatív. Szóval már most tudom,hogy megéri a teljes árat és erre még biztosan rátesznek jó sok lapáttal. A multiért nem vagyok oda,de kap tōlem egy esélyt

Life, Uh, Finds A Way

(#9) hombre[EU] válasza wjbhbdux (#6) üzenetére


hombre[EU]
veterán

1000óra multi az már kemény szám. Utoljára a cod1-be raktam bele ennyit, az sem tegnap volt

Life, Uh, Finds A Way

(#10) Wesder válasza melega (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Semmi köze a GTA-hoz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) 1shot1kill


1shot1kill
csendes tag

Kiváncsi vagyok, PC-re jön-e majd 2 éven belül mint a GTA V. Amúgy még az RDR 1-et tolom PS3-on :)

[ Szerkesztve ]

(#13) Scholes9 válasza 1shot1kill (#12) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez egy jó kérdés valóban, lehet, hogy még maga a Rockstar sem tudja. Ha a GTA 5-öt nézzük akkor 1-2 év múlva jöhet. Ha a Red Dead első részét nézzük akkor sosem fog jönni PC-re. Nem tudom melyik lenne a jobb verzió.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ha valakit érdekel most akciós az elsō rész UK store-on
[link]

Life, Uh, Finds A Way

(#15) pelgrim_v1 válasza hombre[EU] (#9) üzenetére


pelgrim_v1
tag

WoW 6000+ óra dota1-2 4000+ óra. Ezt kettőt kB 15ev alatt hoztam össze.

(#16) vicze válasza oriic (#2) üzenetére


vicze
félisten

"maradék jön netről."
A maradék 50-60GB patch? ;]

[ Szerkesztve ]

(#17) ribizly


ribizly
veterán

Jesszus! :Y
Nagyon kíváncsi vagyok rá.
Esélyes az "év játéka" cím látatlanban.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#18) tibaimp


tibaimp
nagyúr

PC portról továbbra sem hallani?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#19) saelin válasza tibaimp (#18) üzenetére


saelin
veterán

Ők így akarják maximalizálni az eladásokat.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#20) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

100Gb. És? Ha 1Tb lenne, akkor vennék egy 2Tb-os winyót. :) Nem értem, hogy miért hír ez mindenhol. A Rockstar-ban meg lehet bízni, ha szerintük így jó, akkor tényleg így lesz jó. Ennyi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) koxx válasza .LnB (#20) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nagyobb aggodalomra adna okot ha csak 20GB lenne :)

(#22) .LnB válasza koxx (#21) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy van. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#23) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Kicsit takarítanom kell addig, hogy fel tudjam tenni, de a GTA V-ből kiindul ez kifejezetten jó hír. :)

(#24) smc válasza .LnB (#20) üzenetére


smc
addikt

Azé' hogy hozzá tudjál szólni.. :P

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#25) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Azért a fullhd-n játszókra is gondolhatnának és kivehetnék belőle a 4k textúrákat, külön letölthető pakkba.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#26) hombre[EU] válasza GodGamer5 (#25) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A 105gb a PS4 pro bundle dobozára volt írva. Elképzelhetō,hogy ez a 4k patch-el együtt lesz annyi és az alap géphez kevesebb lesz

Life, Uh, Finds A Way

(#27) Wesder válasza GodGamer5 (#25) üzenetére


Wesder
félisten

Nem értem a problémádat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28) Jhonny06 válasza Wesder (#27) üzenetére


Jhonny06
veterán

Azért valljuk be őszintén, ez kurva sok tárhely 1 játék miatt. Főleg annak, akinek 500GB-os gépe van (amiből kapásból csak 400GB használható fel).

(#29) Wesder válasza Jhonny06 (#28) üzenetére


Wesder
félisten

Vettem 3TB külsőt 25-ért. Probléma letudva. Azért szerencsére màr nincsenek aranyàrban a merevlemezek. Jó persze értem hogy nem feltétlen ez a megoldàs, de nem egy akkora probléma, mint amekkorának gondolja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30) Fred23


Fred23
nagyúr

Tuti jön majd pécére is idővel, mert csak nem dobnának ki az ablakon dollármilliókat!

(#31) Wesder válasza Fred23 (#30) üzenetére


Wesder
félisten

A 2 konzol simàn behozza + túlszàrnyalja az àràt és simàn megtérül nekik. (szerintem)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32) Scholes9 válasza Fred23 (#30) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem biztos, az első rész sem jött...idővel megtudjuk majd úgyis.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#33) hombre[EU] válasza Fred23 (#30) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[link]
Hááát...lehet,hogy kamuznak,de lehet,hogy nem. Lehet,hogy holnap felkel a Nap,de lehet,hogy nem :)
Sok minden lehet a háttérben: azt akarják,hogy most fogyjon minél több (akár konzol is),aztán csurran-cseppen valami steamrōl is. Vagy a másik lehetōség,hogy egy kisebb csapat (ez nem a gta-s team) dolgozik rajta és nincs idō-pénz-tapasztalat a pc porthoz.

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#34) laceszgamer válasza Fred23 (#30) üzenetére


laceszgamer
addikt

Az online miatt gondolom nagy pénzek lennének benn, de kérdés mennyi az annyi. a GTA V-el valószínűleg azért elég sok tapasztalatot gyűjtöttek, hogy mennyi folyt be a különböző platformokon az elmúlt években, és ez alapján azért el tudják dönteni, hogy megtérül-e a port vagy sem.

Részemről én tuti vásárló lennék, ha meg nem jön, akkor majd szépen meglesek egy végigjátszás videot mint az első rész esetében, nem ugyanaz de azért a lényeget látom a játékból. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#35) Fred23 válasza laceszgamer (#34) üzenetére


Fred23
nagyúr

Szerintem mára egyértelművé vált nekik, hogy megérné a pécéseket is boldogítani (természetesen sokkal később), de ha tévedek, akkor sajnos marad nekem is a YouTube-végigjátszás megnézése. :(

wesder: Mondjuk tény, hogy az egész nagyban függ attól, milyen szerződéseket kötöttek. Profitmaximalizálni viszont szerintem nem lehet a pécés tábor kihagyásával.

"Kijàtszod, aztàn tovàbbadod." Nem az én stílusom, de van benne logika.

[ Szerkesztve ]

(#36) Wesder válasza Fred23 (#35) üzenetére


Wesder
félisten

Egy gagyi videokàrtya àràból màr van PS-Xbox. Kijàtszod, aztàn tovàbbadod.:)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37) #80123904 válasza Fred23 (#35) üzenetére


#80123904
törölt tag

Legalább 90 millió példányt adtak el a GTA V-ből (februári hír) az összes platformot figyelembe véve.
Steamspy szerint GTA V Owners: 5,000,000 .. 10,000,000

Nem tudom mennyire pontosak ennek az adatai, de tegyük fel, hogy hiszünk neki és számoljunk az általa mutatott maximummal.
80 millió konzolokon és 10 millió PC-n.

Persze a 10 misi is maximálisan jó szám (hisz sok játékból (még ps4 exkluzívokból sem mindig) nem adnak el ennyit). Biztos nyereséges volt megcsinálni a PC-s portot, de azért az arányok durvák. Simán érthető, ha szarnak a dologra és a következő játékukra koncentrálnak.

[ Szerkesztve ]

(#38) laceszgamer válasza #80123904 (#37) üzenetére


laceszgamer
addikt

Annál biztos több kelt el PC-re, mivel a dobozos ugye csak a saját rendszerüket használta, illetve ott is meglehetett venni digitálisan.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#39) #80123904 válasza laceszgamer (#38) üzenetére


#80123904
törölt tag

Ez maximálisan jogos. Elfelejtettem, hogy az RSC-n keresztül is volt pc-s gta v, nem csak steamen. :R
Én nem hiszem, hogy sokkalta több ment volna el PC-n 15 milliónál, viszont erről már nincs adat, így parttalan a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#40) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ha RDR2-hőz vennék konzolt, az csak Xbox 1 X lenne, mert jóval erősebb, kevésbé kell lebutítani a grafikát hogy rendesen fusson. Ezen a 30 nap dlc előny se változtat. De legjobb lenne ha már bejelentenék végre pc-re is, hogy ne kelljen erre is pénzt kiadni. :)

[ Szerkesztve ]

(#41) Helmoras válasza Dr. Akula (#40) üzenetére


Helmoras
őstag

Ps 4 a "fo" platform, erosen ketlem hogy annyival jobban futna a boxon, ha mar konzolt vesz az ember ne csak a konzol leirt teljesitmenye szamitson szerintem. de teljesen felesleges megint idehozni a psxbox temat, megy az minden egyeb topicban :O

(#42) Dr. Akula válasza Helmoras (#41) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Kételkedni azt lehet, csak nem érdemes, a 6 tflops az akárhogy nézzük több mint a 4.2.

"For example, PS4 exclusive Horizon Zero Dawn ran capped at 30 fps, while outputting at 4K on the PS4 Pro.

Winner: Xbox One X. Simply put, its CPU and GPU are more powerful than the PS4 Pro’s, and Microsoft is promising 4K gameplay at 60 fps." - [link]

"ha mar konzolt vesz az ember ne csak a konzol leirt teljesitmenye szamitson szerintem"

Hanem mi, a szine? Attól meglesza hiányzó másik 30 fps?

(#43) Helmoras válasza Dr. Akula (#42) üzenetére


Helmoras
őstag

Csak belekezdesz, tegy amit szeretnel :R

(#44) hombre[EU] válasza Dr. Akula (#40) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Igen,jó a felvetésed,de:jelen esetben a 60frame felejtōs mindkét konzolon,én 1080p-ben sem tudom elképzelni. A 4k is dinamikus felbontás formájában lesz elérhetō, a különbség az átlag lesz,oneX-nél magasabb míg a Pro ilyen 1440-1600p körül tudom elképzelni. Viszont a Sonynál is tudják ezt és mutattak egy ilyet [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#45) tibaimp válasza saelin (#19) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Úgy legyen :C , csak mert az 1. rész sem jelent meg.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#46) Dr. Akula válasza hombre[EU] (#44) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Valszeg nem lesz meg mindenhol, de ahol még az X1X se tudja tartani a 60 fps-t a 6 teraflopsával, ott a PS4P biztos hogy még annyit se tud a 4.2 teraflopsával. Úgy 50%-kal gyorsabb az X1X, ez biztos hogy meg fog mutatkozni a grafikában. A PS4 Pro ugyanazt nem fogja tudni nyújtani, valamit butítani kell rajta a konkurrenciához képest. A GTA5 is elindul Intel IGP-n, csak nem 4K-ban hanem 720p-ben, nem ultra beállítással, hanem very low-val. Itt is ez lesz, menni fog 4K-ban a PS4 Pron is, csak sokkal gagyibb beállításokkal mint X1X-en. Nyilván ahogy pc-n az egyes játékosok, úgy itt meg a kiadó is ki fogja trükközni hogy mi az a beállítás amivel a legtöbb erőforrást tudja nyerni a legkisebb gfx áldozat mellett, és azt fogja lelőni, hogy a grafikában kevésbé látszon meg a butítás, de akkor se ugyanazt fogjuk látni a két konzolon.

Elkényelemsedett a Sony, amennyivel jobb lett az alap PS4 az alap X1-nél, most annyival ver rá a Microsoft. És akkor az MS-nek még ott van hogy Windows kompatibilitás, ami MS játék megjelenik, az megy Windowsra is, a nagyobb eladásokért, egér+bill támogatást is jobbára csak az MS-től hallunk (mégha látni nem is, de legalább zörög a haraszt, a Sonynál még az se). Egyszerűen nem tudom miért akarna bárki PS4 Prot venni, hiszen minden ellene szól, egyedül a japán gülüszemű játékok nem, de azok meg jobb is ha ott maradnak. :)

[ Szerkesztve ]

(#47) Jhonny06 válasza Dr. Akula (#42) üzenetére


Jhonny06
veterán

A PS4 sokkal jobb platform minden szempontból, nem az számít, hogy 6 vagy 4.2 tflops.

(#48) Dr. Akula válasza Jhonny06 (#47) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Azért jobb mert gyengébb? Akkor Intel IGP-vel lenne az igazi.

50% sebességkülönbség azért már nem az a mérési hibahatár kategória, ez meg fog látszani.

(#49) Wesder válasza Dr. Akula (#46) üzenetére


Wesder
félisten

PS-en màr van tàmogatva, csak leszarjàk a fejlesztők. Boxon is ugyan ez lesz.

Jhonny06
Annak akit érdekel az a 10-20? Exklúzív cím. Ha nem érdekel, akkor meg az X is remek alternatíva.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#50) Dr. Akula válasza Wesder (#49) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ja úgy leszarva a boxon is "támogatva" van. :) Tudtommal mindkettőn csak netezésre használható.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.