Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) DonElvis


DonElvis
tag

Jogosítvány... ejj de régen volt, 2006-ban. Kressszből húztak meg egyszer és sikerült egy forgalmi vizsgán is megbuknom. A kresszvizsgán első alkalommal sikerűlt 55 hibapontot begyűjtenem a maximális 10 helyett, erre csak annyit mondtak, hogy "Fiatalember ez azért jelzésértékű" :) . Másodikra meglett 3 hibaponttal (megszereztem a vizsga CD-t, mint akkoriban mindenki). A forgalmi vizsgán azért húztak meg, meg egyirányú utcában balra kanyarodás előtt nem húzódtam balra (ezt az oktatóm sohasem mondta előtte). Második vizsgára beűlt mögém a vizsgabiztos aki azzal nyitott, hogy kéri felhúzni az ablakokat, mert nem akar meghalni a huzat miatt (augusztus közepe, 42 fok árnyékban, kocsiban klíma nuku). Az első 5 percben a kocsi beltere már 50 fokos lett, élvezet volt. Ráadásúl a tündér vizsgabiztos meg akart szivatni azzal, hogy visszafelé egy olyan útra irányított, ahol volt egy 50 éve nem használt vasúti holtvágány, persze kitáblázva. A táblát teljesen kitakarta a rálógó faágak tömkelege, de persze még attól ott volt, szóval max. 30 ilyenkor. Kis botor vizsgabiztos nem tudhatta, hogy régebben arra udvaroltam, ismerem a helyi viszonyokat, így nem tudott megbuktatni. Vágta is a pofákat amikor "gatulált" a sikeres vizsgához, persze azért megegyezte, hogy szerinte túl lassan mentem. Nyilván az ember forgalmi vizsgán száguldozik. Érdekes viszont hogy egyik forgalmi vizsgán sem merült fel az, hogy esetleg meg kellene olajozni a dolgokat sőt, amikor erre rákérdeztem az oktatómnál azt mondta, hogy eszembe se jusson ilyesmivel előhozakodni a vizsgán. Hozzáteszem pont akkoriban foglalkozott ezzel a média.

Ami nem számít, az nem érdekel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.