- sziku69: Szólánc.
- hcl: Kelj fel komám, ne aludjál
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- eBay-es kütyük kis pénzért
- 04ahgy: A múlt, a jelen, a jövő.
- A lány, aki átformálta az életem 2
- GoodSpeed: AOMEI Backupper Professional Edition: Lifetime Subscription
- kreténtehén: Gazdit keresünk
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
PAraNOia21 #66 üzenetére
Sajnos nagyon gyakran pont hogy a gyári a legkevésbé jó. A "gyár" letudja a kötelezőt és viszlát, a független fejlesztők meg tepernek, hogy minél jobbak legyenek.
Pontosan már nem emlékszem, hogy jó fél éve hogyan kötöttem ki a Yaténál, de az nagyon megvan, hogy más dimenzióban éreztem, mint a hivatalos programot, amit aztán töröltem is villámgyorsan.MaCS
-
válasz
PAraNOia21 #60 üzenetére
Yatse?
MaCS
-
válasz
tibcsi0407 #18 üzenetére
Az Orange-ot nem ismerem (Allwinner, ugye?), kérdés, hogy hw-ből vagy szoftveresen megy-e a lejátszás. A Raspberry nagy dobása az, hogy a gyenge hardver ellenére lazán játssza le a fullHD-s anyagokat is, mivel azt a SoC alapból támogatja. Egy Banana (szerintem az is Allwinner) a sokkal erősebb rendszerével erre nem feltétlenül alkalmas, mivel szoftverből megy a lejátszás, azt is folyamatosan számolgatni kell, ami a Raspberry-n csak hardveresen "átfolyik".
Az írásért egyébként nagy köszönet! Annyi bajom azért van vele, hogy valahogy a levegőben lóg. Úgy indul, mintha kezdőknek szólna, aztán a nyakamba zúdulnak a linuxos ismereteket igénylő, magyarázat nélküli parancssorok. Bár már jó ideje pizek, ez így számomra gyakorlatilag használhatatlan.
MaCS
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: FOTC
Város: Budapest