Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) rappit4 válasza tl-x (#50) üzenetére


rappit4
őstag

Azt a részét nem használom, de itt ph-n csináltam egy fórumot és ott van 1-2 srác aki használja.

(#52) tl-x válasza rappit4 (#51) üzenetére


tl-x
őstag

Ok, koszi. Nekem most jelenleg nncs itthon sajat pc-m. Szoval egy media lejatszo es nas kombinaciojan gondolkozom. Csak kerdes, hogy mede8er vagy eleg-e nekem egy wd live streaming. mede8er borito letoltesehez feltetlen kell pc vagy anelkul is letolti a netrol mint az xbmc? Felirat letoltesnel csak az opensubtitlesrol szedi vagy lehet mas oldalt is megadni (pl feliratok.info) ?

(#53) rappit4 válasza tl-x (#52) üzenetére


rappit4
őstag

Van beépített borító letöltő sorozathoz és filmekhez is. Feliratot asszem csak open-ről szed.

(#54) tl-x válasza rappit4 (#53) üzenetére


tl-x
őstag

Megrendeltem, ma megyek erte, kivancsi vagyok milyen lesz.

[ Szerkesztve ]

(#55) tl-x


tl-x
őstag

Megvettem tegnap. Nagyon tetszik. Bár fura volt, hogy a fw. frissítést nem tudja neten keresztül letölteni, illetve kijelezni (lehet az újabb fw. már tudja nem próbáltam). Külsőre igazi ipari remeknek néz ki, nagyon minőségi a ledek se égetik ki a szemem.

Sok kérdésem lenne, főleg a skinezés és a jukeboxal kapcsolatban. De úgy láttam, van külön téma erre.

Ami érdekelne és nem tudom megoldható-e ha rar-ban vagy zip-ben van fent egy film vagy sorozat akkor azzal tud valamit kezdeni?

[ Szerkesztve ]

(#56) vieri2000


vieri2000
tag

internet használhatóságának lehetőségét ha megosztanátok

(#57) tl-x válasza vieri2000 (#56) üzenetére


tl-x
őstag

En a taviranyitoval nem tudtam a googleban keresest elinditani. Gondolom kellene a billentyuzet hozza.

[ Szerkesztve ]

(#58) rappit4 válasza tl-x (#57) üzenetére


rappit4
őstag

Lehet azt, csak a menü gomb megnyomásával a page módot át kell állítani navigationra.

(#59) tl-x válasza rappit4 (#58) üzenetére


tl-x
őstag

Köszi, közben rájöttem más módszerrel. De azért érdemes hozzá venni egy billentyűzetet. Tényleg csak a gyári jó hozzá vagy akár egy vezeték nélküli logitech is tudná kezelni?

[ Szerkesztve ]

(#60) rappit4 válasza tl-x (#59) üzenetére


rappit4
őstag

Szerintem tudja.

(#61) Kabel15


Kabel15
aktív tag

Sziasztok!

Végig olvastam a cikket meg a HSZ eket is. Szóval akkor minden 3D BD ISO-t visz? Ami 50gb azt is?
Eléggé sokkalom ezt a 40k-t egy lejátszóért de már nincs kedvem géppel szórakozni. Lejjebb mehetne egy kicsit az ára.
24P vel már akkor semmi gondja nincs igaz? Nincs Pesten egy bolt ahol ki is lehetne próbálni?

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#62) rappit4 válasza Kabel15 (#61) üzenetére


rappit4
őstag

Igen, viszi a BD50-t a 3D BD50-t és a 23,976fps-sel sincsen problémája. Minden forintját megéri, én is htpc-ről váltottam és nem bántam meg. Nálam Dinnyésen/Székesfehérváron meglesheted, ha erre jársz. Itt van a fórum topicja, itt is sok információt megtudhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#63) Kabel15 válasza rappit4 (#62) üzenetére


Kabel15
aktív tag

Köszönöm.
Neten néztem videókat de mindenhol ilyen MKV mókolt 3D ket játszatnak le vele. Sehol se azt amire tényleg használni kéne. mondjuk BD50 ISO. Na de elolvasom a másik topic ot, Aztán mérlegelek.

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#64) zsola32


zsola32
őstag

sziasztok
van benne magyar menü?
köszi

(#65) rappit4 válasza zsola32 (#64) üzenetére


rappit4
őstag

Van.

(#66) zsola32 válasza rappit4 (#65) üzenetére


zsola32
őstag

köszi a gyors választ
igazából szüleimnek keresek egy lejátszót.
egy 720p-s plazmára lenne rákötve, házimozi rendszer nélkül.
usb-s hdd-ről lenne etetve, és szempont az avchd ilmek lejátszása.

gondolom alapból tud mindent a gép

(#67) rappit4 válasza zsola32 (#66) üzenetére


rappit4
őstag

Arra tökéletes.

(#68) hanso


hanso
tag

Sziasztok,
A mede8er-em távkapcsolójának a villogója folyamatosan villog.A világítást nem is lehet rajta kapcsolni.
Elemcsere volt,de nem szűnik meg.
Működni működik,de nagyon zavar.
Esetleg tudnátok tippelni megoldást?
KÖszönöm

(#69) rappit4 válasza hanso (#68) üzenetére


rappit4
őstag

Itt próbáld meg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.