Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

az utolsó mondaton felröhögtem :DD

milyen telefont kaptál kölcsön?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) puttputt válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


puttputt
őstag

Szifon volt, nem is telefon. :DDD
(Rég le akarok csapni egy ilyenre, de nincs rá keret egyelőre.)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#3) Csemike


Csemike
csendes tag

Érdekes poszt. :D
Bárcsak tudnék ötleteket adni a fent leírt szituáció frappáns lezáráshoz (ti. hogy telefonszámot kapj, és úgy nyomulj, hogy még jófejnek is tűnj...). :P

(#4) Eastman


Eastman
őstag

Hihi. :)

Jó kis életképek.

Szoktam én is szórakoztatni az ellenőröket néha.

Szerintem ha kallernak mész, egy csomó kedves és aranyos lány címét megtudhatod. ;] :P :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5) puttputt válasza Csemike (#3) üzenetére


puttputt
őstag

Hehe. Köszi a részvétet. :D
Igen, ez egy nehéz kérdés. Tulajdonképp nagyon úriember voltam, túlságosan is. :P
Maga a "nyomulhatnék" csak 5 perc beszélgetés és sok "pillogás" után fordult meg pár villanásnyira...
Amúgy, egyáltalán nem.
Fogalmam sincs. Szerintem, ő annyira ledöbbent, hogy köpni nyelni nem tudott telefonszámot.
Nem az a fajta volt. Akkor meg sem szólítom, még infó kedvéért sem.
Mailcímére rákérdeztem, de nem akartam tovább erőltetni.
Ha annyira "hiánya" lett volna, minden bizonnyal megadta volna, hogy "tovább segítsen".
/Független, hogy alapból tényleg infószerzés volt a célom. Ezt ő is látta./
Legalább megvolt neki az aznapi pletyó a barátnőkkel. ;]

Keleti embör: Életképek. Erről a sorozat jut eszembe, ilyen címmel. ;] Az volt ám totál életszerűtlen. :DDD

Nem is hülyeség. :DDD Majd meghívom őket 1-1 kólára, miután lerántottam róluk a havi zsebpénzüket. ;]
"Kérném a diákigazolványának a számát, a nevét és a lakcímét kedves...Kérem, ne ellenkezzen, mert rendőrt hívok" :))

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6) Csemike válasza puttputt (#5) üzenetére


Csemike
csendes tag

"Kérném a diákigazolványának a számát, a nevét és a lakcímét kedves...Kérem, ne ellenkezzen, mert rendőrt hívok."

Ezt komoly arccal ellőtted volna a lánynak... :DDD Jó szöveg letesztelni, hogy mennyire van humora a leányzónak. :C

(#7) Móci


Móci
addikt

Laza kis történet, bár a megfogalmazás... az eleje valahogy nem tetszett.
Áh, mindegy, ma nem vagyok formában, ne is foglalkozz velem. Leülök magamtól is. :D

2G-s szifont meg láttam itt aprón 40-50 körül. Annyira nem vészes. Ha nincs rá keret, akkor egy vagyon.

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#8) puttputt válasza Móci (#7) üzenetére


puttputt
őstag

Mé'! Mi van az elejével? :))

3G köllene igazság szerint..., de ez a jövő zenéje. A távolié.

Csemike: Szép szemei voltak, humora viszont... nos... azt hiszem, nem túl rengeteg. :F :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.