Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#121) draco31 válasza kNOck (#120) üzenetére


draco31
veterán

Közben megoldottam, ajánlottak egy olyan progit, hogy Root Uninstaller, azzal kiirtottam.
DSP Manager nevű progit nem lehet letölteni Play-ről? Egyik haveromnak megtetszett, de ott nem találjuk. Alcatel OT995-re.

És még a Play csinálja kicsit a fesztivált.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#122) kNOck válasza draco31 (#121) üzenetére


kNOck
csendes tag

írj PÜ-t és belinkelem a DSP Manager-t.:))

SE Xperia X8 Synaptic, 2.3.7 MiniCM7-ABuild v002 + Abu-Kernel-3, OC 844Mhz, Fake-DT, Quadrant 1691 points.

(#123) draco31 válasza draco31 (#113) üzenetére


draco31
veterán

Ez a hanghiba még előjön mindíg. Már odáig is elment, hogy a zenét le is játszotta a mono bluetooth fülesen. Ha megvan csörgetve a telefon, akkor észbekap, de egy idő után megint mindent azon akar lejátszani. A beállítások megvannak, mindenütt ott a pipa. De így hogy kicsörög rendesen, csak kicsit zavaró a dolog, hogy bontani kell a kapcsolatot, ha valamit akarok. Ha nem is csörögne ki, akkor bajba lenne ez a jó kis rom!!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#124) Atish19


Atish19
őstag

Ennél működik rendesen az EXT partíció? MiniCM-nél 1-2 indítás után már nem csatolta fel.

(#125) draco31


draco31
veterán

A "gyári" sms, és csengőhangokból mivel tudok párat törölni párat, illetve hogyan tudok oda berakni egy sms, illetve csengőhangot, hogy biztosan meglegyenek? (kártyacsere esetén is Tudom másoljam át a telefonra, de abban hol a kihívás?) Egyéni sms hangbeállítást nem is találtam meg, csak a "gyáriakból" tudok választani. A csengőhang beállítását megtaláltam a zenelejátszón keresztül,

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#126) upsyka


upsyka
aktív tag

meggyőző rom :)
mikor adod ki a újabb kernelt?

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#127) punk17 válasza upsyka (#126) üzenetére


punk17
aktív tag

Sajnos a szakmai gyakorlatomat töltöm, így nincs időm foglalkozni vele, csak hétvégén, de amint kész lesz felrakom :)

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#128) (jan) válasza punk17 (#127) üzenetére


(jan)
őstag

Usb otg lesz benne ? :D

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#129) punk17 válasza (jan) (#128) üzenetére


punk17
aktív tag

Nem hiszem, alfék "szétbarmolták" az egész usb vezérlést és így se megy, csak egy vagon probléma jött elő vele :DDD

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#130) (jan) válasza punk17 (#129) üzenetére


(jan)
őstag

kár :((

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#131) draco31


draco31
veterán

Ez a rom egyébként a böngészőben viszi a flash-t?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#132) Gustavson


Gustavson
csendes tag

Vodás X8-ra tettem fel a romot, de a bejövő hívásokat egyszerűen eldobja. Olyan mintha folyamatosan foglalt lenne. A bejövő hívások látszanak a híváslistában, de a telefon nem elérhető. Ötlet?

Mouse driver not found! Please click OK!

(#133) upsyka válasza punk17 (#127) üzenetére


upsyka
aktív tag

a suli az első,egy kalappal :)

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#134) tgco


tgco
csendes tag

Jaja... Első a suli.... :K
De azért már nagyon várjuk! :))

(#135) draco31


draco31
veterán

A GPS mindenkinek működik rendesen? Nekem csak a telefon bekapcsolása után kb. 5 óráig, utána hiába kapcsolgatom ki-be, látszólag bekapcsol, de felül a státuszsoron nem teszi ki a jelét ha pl. az igo-t, vagy más gps alapú programot akarok használni, és műholdat sem talál még 30 perc után sem. Ha újraindítom a telefont, akkor utána jó. Tapasztalt valaki hasonlót?

Illetve mennyi az átlagos üzemidőtök?

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#136) (jan) válasza draco31 (#135) üzenetére


(jan)
őstag

Nekem x10 mini pro-n másfél nap.

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#137) Streha


Streha
csendes tag

Imádom ezt a ROM-ot. de lehetséges, hogy ez [link] flash elhetővé váljon?

[ Szerkesztve ]

(#138) Komi15


Komi15
csendes tag

Nagyon király ez a ROM+Kernel páros ez a legjobb amivel eddig találkoztam :R pedig nagyon sokat teszteltem már de ez ver mindent csak így tovább és várom a frissítést :)

(#139) draco31 válasza Komi15 (#138) üzenetére


draco31
veterán

Neked megy normálisan a GPS? Nekem x8 van.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#140) upsyka


upsyka
aktív tag

valaki írta,hogy marketben nem látszik a letöltés ikonba a szöveg..
nos,+1-zni tudok hozzá...
illetve ma találkoztam én is a gps-hibával,bekapcsoltam,igo elindít,de nem jelent meg fönt a műholdkereő ikon és nem is talált jelet,pedig 10 percig kerestettem kint...mind1,újraindítás után egyből ment

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.