Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) frankyZah


frankyZah
csendes tag

Sok Kernel-ROM párost kipróbáltam már a jó öreg X8-asomon, de az ABu a legjobb.
Nem gondolkodtál még rajta, hogy közkincsé tedd az XDA-n?

(#52) punk17 válasza frankyZah (#51) üzenetére


punk17
aktív tag

Igazából az xda színvonala lecsökkent, így nem akarok szenvedni vele.

Egy kis hír a mimmiről:
Sikerült megtalálnom a SystemUI hibáját, már dolgozok rajta :)

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#53) (jan) válasza punk17 (#52) üzenetére


(jan)
őstag

:R :R

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#54) punk17 válasza (jan) (#53) üzenetére


punk17
aktív tag

Nah úgy néz ki működik a státuszbár, megcsinálom a kernelt, utána leteszteled nekem? :)

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#55) (jan) válasza punk17 (#54) üzenetére


(jan)
őstag

naná!

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#56) mbew


mbew
csendes tag

Nagyon jó a rom, nekem még nem volt ilyen gyors és jól használható rendszerem. Köszönöm!
Egy kérdésem van. A fényerő gyakran és jelentősen ingadozik, próbálgattam állítani, de nem jártam sikerrel. Van rá megoldás?

(#57) punk17 válasza mbew (#56) üzenetére


punk17
aktív tag

Én nem tapasztaltam semmi problémát vele. Ha ez nem tetszik akkor a hw_config.sh cseréld erre, az alap MiniCM beállításait tartalmazza. Másold a /system/etc/ mappába és utána állítsd a jogait 644-re, majd restart.

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#58) mbew válasza punk17 (#57) üzenetére


mbew
csendes tag

Köszönöm a gyors választ!

(#59) kNOck


kNOck
csendes tag

arra céloz, hogy az automata fényerőt nem lehet kikapcsolni.. mármint a pipát ki lehet szedni, csak nem ér semmit se.. :)) amúgy nagyon jó rom+kernel, messze a legjobb párosítás az összes közül! :C várom a következő frissítést majd (ha lesz.;)). csak így tovább! ha kicserélem a hw_config.sh-t arra, amit az imént linkeltél, másban eltér majd, mint a fényerő?

SE Xperia X8 Synaptic, 2.3.7 MiniCM7-ABuild v002 + Abu-Kernel-3, OC 844Mhz, Fake-DT, Quadrant 1691 points.

(#60) punk17 válasza kNOck (#59) üzenetére


punk17
aktív tag

Természetesen lesz :DDD
Csak annyiban, hogy nem hardwares lesz a fényerő hanem softwares, így kitudod kapcsolni :)
Bár nekem l4c fényerőfixe hibátlanul üzemel, és sokkal jobban mint az alap MiniCM :P

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#61) kNOck válasza punk17 (#60) üzenetére


kNOck
csendes tag

persze, rendesen működik.. csak engem nagyon irritál, hogy a fényviszonyok miatt más fényerő lesz.:D rendben, várom-várom.. :U

SE Xperia X8 Synaptic, 2.3.7 MiniCM7-ABuild v002 + Abu-Kernel-3, OC 844Mhz, Fake-DT, Quadrant 1691 points.

(#62) kNOck


kNOck
csendes tag

csakhogy gyönyörködhessünk. :DDD

SE Xperia X8 Synaptic, 2.3.7 MiniCM7-ABuild v002 + Abu-Kernel-3, OC 844Mhz, Fake-DT, Quadrant 1691 points.

(#63) bubu126


bubu126
tag

Nagy rom és kernel cserélgető voltam eddig, sok szart (némely valóban az volt) kipróbáltam. De az általad készített kombináció igazán remek, tökéletesen fut a telefonomon, köszönöm a fáradozásodat. Kicsit én is sajnálom, hogy nem teszed fel az XDA-ra, büszkén nézegetnénk a sok silány mű között. :R

Galaxy

(#64) punk17 válasza bubu126 (#63) üzenetére


punk17
aktív tag

Köszi :R
Igazából nincs semmi kedvem a sok troll között szenvedni. Szvsz. tényleg lecsökkent a színvonal xdan, de nagyon. Itt meg mindenki eléri. Aztán meg nem az én érdemem, hanem nAa-é, ő végzett remek munkát, én csak csiszolgatom :)

[ Szerkesztve ]

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#65) bubu126 válasza punk17 (#64) üzenetére


bubu126
tag

"én csak csiszolgatom", de nem gyengén! :K

Galaxy

(#66) eclipse01 válasza punk17 (#64) üzenetére


eclipse01
csendes tag

Nem rossz a U20i re való kerneled! :) Nekem a sima nAa11essel valamiért furcsán ment a market.. nehezen indultak el a letöltések. a tiéddel viszont jó gyors minden :D

egy kis AnTuTu Benchmark kép :) (806Mhz-s procival)

(#67) CPT.Pirk válasza eclipse01 (#66) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ott valami más gond lesz, nAa-val ilyen gondok nem voltak másnál. Amúgy 806-on az Abu kernel nálam 2379 pontot csinált. ;]

Várom a köv kernelét, hogy tornásszam feljebb az értéket. :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#68) punk17 válasza CPT.Pirk (#67) üzenetére


punk17
aktív tag

Már dolgozok rajta :DDD

Mindenkinek megy 800+ a telója csak nekem nem? :O

[ Szerkesztve ]

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#69) CPT.Pirk válasza punk17 (#68) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah fater X8-a, reggel lekapcsolta 1%-on, este be, és simán beindult 1%-os akkuval, ki sem kapcsolt. Elég zsír így. (kikapcsolt bootanimációval)

X10 mini pro-n meg a te kernelednek hála tudtam visszavenni a vezetést az Antutu pontlistában. :K

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#70) eclipse01 válasza CPT.Pirk (#67) üzenetére


eclipse01
csendes tag

Lehet más volt a bibi, de Abu kernelével már nem jelentkezett ez a probléma :D 2379 pont? az szép! :) milyen romot használsz? én MiniCM7-2.2.1-mimmi-t :)

(#71) eclipse01 válasza punk17 (#68) üzenetére


eclipse01
csendes tag

Hát nekem 824 et bír max.. kifagyás nélkül :D

(#72) punk17 válasza eclipse01 (#71) üzenetére


punk17
aktív tag

Nekem 748 a max. Onnantól resi :O

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#73) eclipse01 válasza punk17 (#72) üzenetére


eclipse01
csendes tag

X10 Mini Pro-n vagy X8-on?:D Nekem volt X8-om is.. és nekem is 720-740 közt ment csak max.. utána fagyás/újraindulás volt xD

(#74) punk17 válasza eclipse01 (#73) üzenetére


punk17
aktív tag

Nekem X8 van :)

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#75) eclipse01 válasza punk17 (#74) üzenetére


eclipse01
csendes tag

Már észrevettem, ott van az aláírásodban :) . az is nagyon jó teló. én imádtam :D csak a tuningot annyira nem viseli el mint a mimmi :)

(#76) CPT.Pirk válasza eclipse01 (#70) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ugyanaz a rom van fent. Amúgy 824 még megy nálam is, de ott fagyni szokott. Haver ZTE Blade telója meg 740 körül már fagy, pedig ugyanez a proci van benne.

szerk pléd :DDD

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#77) punk17 válasza CPT.Pirk (#76) üzenetére


punk17
aktív tag

De az csak egy pléd ;] :))

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#78) eclipse01 válasza CPT.Pirk (#76) üzenetére


eclipse01
csendes tag

Az komoly :D a ZTE Blade nekem nagyon nem tetszik :) inkább X8! :D

(#79) CPT.Pirk válasza eclipse01 (#78) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mint teló szép, de se billentyűzete, se vakuja/ledje nincs. Innen kezdve számomra nem alternatíva.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#80) eclipse01 válasza CPT.Pirk (#79) üzenetére


eclipse01
csendes tag

Én maradok a szeretett X10 Mini Pro-mnál :D később csere Xperia Mini Pro-ra :) Tényleg, nem tudtok durvább teljesítményű akksit U20i-be? mert mint tudjuk.. tud enni a kicsike :S

(#81) CPT.Pirk válasza eclipse01 (#80) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

nAa kernlelével 4 óra max fényerős wifis Youtube lejátszást hoztam ki a telóból. Ez az új kernel meg még kevesebbet eszik, szóval nem is fogyaszt olyan sokat a teló.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#82) eclipse01 válasza CPT.Pirk (#81) üzenetére


eclipse01
csendes tag

Az a 4óra tényleg nem rossz . nekem valamivel többet eszik(vagy már haldoklik az aksi:D). wifis facebookozás közbe 2-3 óra alatt megfekszik.. ezért kérdeztem az aksis dolgot..

[ Szerkesztve ]

(#83) CPT.Pirk válasza eclipse01 (#82) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Haver szokta mesélni, milyen vacak az FB alkalmazás, hogy minden fasságot tolna ki a netre a háttérben. Így nem csodálom, hogy merül nálad azzal...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#84) eclipse01 válasza CPT.Pirk (#83) üzenetére


eclipse01
csendes tag

hát igen, mert minden eseményről értesítést küld..szóval elég sokszor használja a netet (még ha a mobilt nem használod akkor is).. asszem leszedem az Opera Mini-t :)

(#85) kNOck válasza punk17 (#72) üzenetére


kNOck
csendes tag

nekem is X8-am van, alapból nAn kernelével 806-ra tudtam húzni, alfs-el is(de csak mert az a max.. -.-), de a tieddel fc, fagyás, resi nélkül megy a 844.:DDD 864 mellett meg időnként van resi,.. :DD

SE Xperia X8 Synaptic, 2.3.7 MiniCM7-ABuild v002 + Abu-Kernel-3, OC 844Mhz, Fake-DT, Quadrant 1691 points.

(#86) kNOck válasza punk17 (#72) üzenetére


kNOck
csendes tag

de van olyan is, akinek ha már 600 felett van, a kép elcsúszik, 700 felett egyből resi.:o

[ Szerkesztve ]

SE Xperia X8 Synaptic, 2.3.7 MiniCM7-ABuild v002 + Abu-Kernel-3, OC 844Mhz, Fake-DT, Quadrant 1691 points.

(#87) korobi


korobi
aktív tag

kiváncsi voltam erre a KSM dologra, így feltettem a romot s a kernelt. volt az elején egy kis nézeteltérésem a rommal, miszerint a2sd-nél ő szépen a swap partíciót kezdte használni. :D
mert hogy nálam épp az jött a fat után. átpartícionáltam, megoldódott.
a swapot is szépen felismerte ezekután magától és használja is.
ram manager használata tényleg szükségtelen, nagyon jól gazdálkodik a rammal.

látom tervben van az "IO Scheduler" állítási lehetőség, az hasznos lesz, legalább nem kell mindíg bemásolgatnom a fájlt a helyére. :)

volna viszont egy gondom, amit eddig nem tudtam megoldani a romodban. ugyebár a névjegyzékben mindegyikhez külön lehet állítani csengőhangot. én azt a 4-5 darabot beraktam a többi közé. de mikor beállítok egy névjegyhez egy akármilyen csengőhangot ( nem csak az enyémet, a romban lévőkkel is ) egyáltalán nem az csörög, :( sőt mégcsak nem is az alapértelmezett. hanem egy teljesen másik... ezt tapasztalta már valaki? vagy egyedi a probla?
bár feltételezem, ez minicm hiba lesz...

volt ezzel gondom korábban is más romoknál de ott megoldotta, hogy bemásoltam a rendszer partícióra a többi közé. no meg ott legalább az alapértelmezett szólalt meg...

ettől eltekintve, eddig tetszik. csak így tovább.

(#88) (jan)


(jan)
őstag

Az IO Scheduler micsoda ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#89) korobi


korobi
aktív tag

úgyveszem észre, elég nagy gond van az ext partíció kezelésével. kikapcsoltam, hogy aksit cseréljek, s utána már nem volt hajlandó felcsatolni az ext partíciót. 20. újraindítás után sem, éjjel fél 1 kor...... :W

[ Szerkesztve ]

(#90) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Várhato a v02b mini pro-ra is?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#91) punk17 válasza CPT.Pirk (#90) üzenetére


punk17
aktív tag

Már van is, csak még nem raktam ki, sry. [link] Igazából a romot is megcsináltam, csak (jan) elfoglalt, majd a visszajelzésére várok.

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#92) frankyZah válasza korobi (#89) üzenetére


frankyZah
csendes tag

Régebben ugyan ebbe belefutottam az nAa romnal is :O

(#93) CPT.Pirk válasza punk17 (#91) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Köszi!

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#94) eclipse01 válasza punk17 (#91) üzenetére


eclipse01
csendes tag

Ha gondolod letesztelem este neked a mini pro-s romot:) (akkor lesz itthon az adatkábelem) nekem elég sok időm van jelenleg.. de akkor már felteszem a 02b-s kernel-t azon tesztelek :D írj privit ha gondolod!.

(#95) punk17 válasza eclipse01 (#94) üzenetére


punk17
aktív tag

Már leteszteltük idő közben, elvileg minden hibát megtaláltunk, holnap repül is fel a mimmis verzió.

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#96) eclipse01 válasza punk17 (#95) üzenetére


eclipse01
csendes tag

Király :) kifogom próbálni :)

(#97) frankyZah válasza punk17 (#95) üzenetére


frankyZah
csendes tag

Közben megjelent az új nAa-12.
Néztem hogy mi változott, de semmi forradalmit nem találtam :)
GITHUB nAa-kernel commits

(#98) punk17 válasza frankyZah (#97) üzenetére


punk17
aktív tag

Hát én kipróbáltam, nem tudtam belépni reocerybe :DDD

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#99) frankyZah válasza punk17 (#98) üzenetére


frankyZah
csendes tag

Én csak a valtozásokat néztem a github-ban :DDD

(#100) punk17


punk17
aktív tag

Felkerült a X10 Mini Pro változat is :)
Köszönöm a segítéget (jan) és CPT.Pirk kollégának :R

[ Szerkesztve ]

Oneplus 3T | Apple iPad Air

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.