Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nem DLC, különálló cím lesz nem?

Naughty Dog tweet:

"We have a new #Uncharted game! Uncharted: The Lost Legacy is a new standalone story chapter. Chloe Frazer and Nadine Ross are back! "

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Standalone DLC.

Live-Die-Respawn

(#3) Logen88


Logen88
aktív tag

Ez tuti vétel lesz. Chloe és Nadine... kíváncsi vagyok, hogy miben "sántikálnak" ezek ketten. :D

The Last of Us is a masterpiece.

(#4) andro93


andro93
aktív tag

Chloe volt az egyetlen karakter, akit hiányoltam az Uc4-ből, és tessék, itt van. Egyébként Nadine szála nem volt lezárva az alapjátékban, kíváncsi vagyok, hogy kapcsolódik egymáshoz a kettőjük története.

(#5) Logen88


Logen88
aktív tag

Most jutott eszembe, hogy az UC4-ben, volt valami napló vagy könyv, amibe Chloe írt, volt benne egy lap, az alján egy Srí Lanka logóval, ez tuti, direkt megjegyeztem. Lehet, hogy megvan a helyszínünk?
Meg nem tudom, hogy mennyire ismeri egymást Nadine és Chloe, vajon miért dolgoznak együtt?

The Last of Us is a masterpiece.

(#6) mad1


mad1
veterán

Drake...marco....marco....marco...Chloe........................................................polohhhh
:DDD

Ne szemetelj ! = Steam

(#7) Prof01 válasza oriic (#2) üzenetére


Prof01
veterán

Remélem ez az a sztori DLC, amit a Deluxe kiadás tartalmaz, mert abban vettem az U4-et megjelenéskor! :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#8) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Lassan végig kéne már vinnem a 4et...itt van a játék nálam pár hónapja :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) gyuromoj


gyuromoj
veterán

India lesz a helyszín és Ganesha Agyarát kell megtalálnia Chloénak. Sokat kell majd vezetni és más lesz a küzdőstílusa mint Drake-nek.
forrás (IGN Hungary)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#10) Prof01 válasza Prof01 (#7) üzenetére


Prof01
veterán

Közben választ kaptam a kérdésemre. Igen, meg fogom kapni! :C [link]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.