Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Ez elég nagynak néz ki.

(#2) Kanczy válasza v!ct0y (#1) üzenetére


Kanczy
veterán

Még szerencse, hogy csak illusztráció... :(((

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3) v!ct0y válasza Kanczy (#2) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hopp tényleg:DDD De attól még nagy.

(#4) Zsom!


Zsom!
tag

Szerintem hazudnak. ;]
Ha már illusztrációk, legközelebb betennétek ezt? Nekem marhára tetszik. :D

(#5) BiP


BiP
nagyúr

Szerintem erősebb lesz majd, mint a 3DS. Pedig a videók alapján az is nagyon durva lesz.
Sőt, nem bánnám, ha futtatná a PS2 játékokat. Szerintem meg lehetne oldani.

(#6) menalcas válasza Zsom! (#4) üzenetére


menalcas
őstag

Most mit mondhatnának ? :DDD
Egyébként nem rossz lenne ha hasonló lenne, mondjuk lenne egy ilyen large kijelzős verzió is ;]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#7) Sonja


Sonja
veterán

Sony Respond To PSP2 Leak

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#8) james001


james001
veterán

új Mortal:2011
új PSP (állítólag):2011
itt készül vmi :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#9) Zsom! válasza james001 (#8) üzenetére


Zsom!
tag

Mi van ha, NetherRealm ad ki egy konzolt ami PSP-t fog futtatni? :DDD

(#10) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

nem csak itt volt fake hanem annó Dreamcast 2-nél is ez egy felfordított kormány XD

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#11) h-yle


h-yle
addikt

Ha csak a mai standard technológiákat nézzük:
Beledobnak egy PowerVR SGX545 valami 600-1000MHz-es procival, meg 256-512 RAMmal, és kész a csodakonzol.
Láthattuk már az id Tech5 és EPIC Citadel techdemókat (amik ráadásul a 535ös chipen futottak) szóval erő és tartalék bőven van a rendszerben egy köv. generációs kézikonzolhoz.

Kijelző lehet mondjuk 854x480, jack, HDMI 720p, touchscreen 3G+WiFI-N miniUSB. Persze nyilván egy csatija lesz amihez nem szabványos Sony kábel kell majd....

A kezelő szerveket meg nemtudom... 2 analóg nem igazán fér el, de jó lenne. Oldja meg a Sony. :)

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#12) Sicilian


Sicilian
addikt

Ajjj, húzom halasztom a vásárlást, de akkor már megvárom az új gépet :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#13) BiP válasza h-yle (#11) üzenetére


BiP
nagyúr

Az előzetes pletykák szerint tényleg közelebb lesz a mobilokhoz, mint a korábbi konzolok, de azért nem ilyen egyszerű. Kicsit hosszabb távra terveznek, és jóval gyorsabbnak kell lennie, mint a mai csúcsmobil - meg ugye a 3ds-t is le kell nyomni :)

(#14) h-yle válasza BiP (#13) üzenetére


h-yle
addikt

Dehogy kell. SGX545 DX10.1-et, meg OpenGL 3.2-t tud... Annál nehogy már jobb kelljen. Ha egy Galaxy S-re optimalizált játékos OS-t tennénk és teljesen kihasználnánk a HW-t is kapnánk egy XBOX 360 szintű grafikát. Azért kézikonzol viszonylatban az már időtálló nem?

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#15) baliii válasza h-yle (#14) üzenetére


baliii
senior tag

Érdekes ez a galaxi s-es elképzelésed, én a helyedben átgondolnám még1szer, miután átolvastam a 2 gép specifikációit :D

(#16) Thome válasza baliii (#15) üzenetére


Thome
addikt

854x480-as felbontáson lehet hogy kitudnának hasonló szintű grafikát hozni belőle, ha tökéletesen optimalizálnák rá! Látok benne rációt, persze majd a 2011-es mobil csúcshardverrel. A jelenlegi csúcsból a 480x320-at lehetne kihozni szerintem. De megoldható lenne, szerintem.

(#17) h-yle válasza baliii (#15) üzenetére


h-yle
addikt

Nyilván költői túlzás volt, de 480p-n azért simán megközelítene egy mai multiplatform játékot. Természetesen akkor, ha jók a programozók. Nézz meg egy átlag PSP játékot, és a két PSP-s GoW-t. Ég és föld.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#18) keIdor válasza h-yle (#17) üzenetére


keIdor
titán

Ráadásul jövőre jönnek a 2 magos ARM Cortex A9-es cuccok is. Meg már van Tegra 2. Simán elképzelhető egy Xbox360-as szint. Még ha nem is a mai cuccokkal, de amik majd hónapok múlva jönnek azokkal szvsz simán!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#19) ldave


ldave
félisten

Eddig egyik kézikonzol se a grafikájával hódított, hanem inkább az ötletes, akár pár perces kikapcsolásra is jó játékaival. Remélem ez így is marad.
Amit én inkább elvárnék a PSP2-től és a 3DS-től is hogy ha már ott lesz az erős hardver a gépben, akkor legyen majd hozzá valami Appstore-szerűség, hisz ezek már tényleg nem csak játékok futtatására képes cuccok lesznek.
Jelen állás szerint az Apple gépei előtt nagyobb jövő ezen a téren, legalábbis a Nintendo még semmi ilyet nem mondott a 3DS-ről...

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#20) jimessor666 válasza ldave (#19) üzenetére


jimessor666
aktív tag

A Nintendo és a Sony is rendelkezik "Store-al",a kérdés már csak az,hogy a Sony hogy gondolja a következő generációt; maradnak az eddig nem igazán jól működő stratégiánál,magyarul jönnek a nagygépes játékok hasonló kivitelezéseivel,plusz egy-egy jó és exkluzív címmel,néha tényleg csili-vili grafikával, vagy, végre észhez térnek és nem teljesen a HW adta lehetőségek kiaknázására teszik a hangsúlyt,hanem ráfekszenek az innovatív és szórakoztató játékok exkluzív készítésére,ahogy azt a Nintendo is csinálja (akár régi Sony-s brand-ek újraélesztésével vagy újak kifejlesztésével).

Meglátjuk mi lesz,az se biztos,hogy a hír igaz,még semmit sem tudunk,meglátjuk,reméljük azért több sikere lesz a készüléknek, mint a mostani PSP Go-nak... :K

私たちに聞いてください。!

(#21) Mazsika


Mazsika
őstag

na hát én azért, még ha meg is jelenik várok vele... de nem bánnám ha jönne, bár eleinte úgyis nagyon drága lenne.. :S

Dáccsika

(#22) k. válasza jimessor666 (#20) üzenetére


k.
őstag

A sony már nyilatkozta, hogy a Go egy kisérlet volt, a jövőben nem tervezik-legalábbis a köv generációban még nem- a lemez nélküli gépeket.
Max ott is az lesz, hogy lesz egy lemez nélküli, meg egy lemezes.

(#23) jimessor666 válasza k. (#22) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Hát,kísérletnek elég meredek lenne ennyi pénzt beleölni egy ilyen gépbe,itt személy szerint már csak az "arigato"-zást látom a dologban (ahogy a hatalmas Go-s akciókban is...),megy a mentegetőzés és a "mentsd a menthetetlent minél kevesebb veszteséggel" magyarul...

A Go a teljes digitális disztribúciót próbálta meg behozni a gamer világba,de erre még nagyon nem állunk készen,én se.

Bevallom; kell a kézzel fogható matéria,nekem nem kell kódkártya a polcra... ;)

私たちに聞いてください。!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.