Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Tv


Tv
senior tag

Ótót lehet hajtogatni belűle?

(#52) Celithrandi


Celithrandi
addikt

van tipp, hogy hol lehet itthon rev b beszerezni?
vagy a simához átalakító?
köszi

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4090, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, Lian Li LANCOOL III, LG 34GN850-B, Optoma UHZ66

(#53) BeLucZ


BeLucZ
addikt

Én most vettem egy rev b.-t!
pcgear.hu-ról vettem onnan be lehet szerezni bármi ilyesmi spéci hűtőt!
vegyes érzelmeim vannak kicsit többre számítottam!de azért 60 fok körül tartja a q9550-emet, ami 3825 Mhzre van hajtva 1.45 V-os bios fesszel és prime95-nél mikor mind a 4 magot 100%-on hajtja akkor azért izzad rendesen de 61-62 föl nem megy nagyon, végülis jó eredmény!alapórajelen kb 50 fok fölé se engedi a kicsikét, igaz elég meleg szobában mértem a dolgot!gyanítom a cikk szerzője nem 100%os terhelésnél mérte le a dolgot hosszú időre rakva, mert akkor bizony kúszott volna 60 fok fölé is valamelyest!
de a többi léghűtő ennél is rosszabb teljesitményt nyujtott volna!

(#54) vhunor válasza BeLucZ (#53) üzenetére


vhunor
őstag

1.45V 3,8 GHz-hez elég soknak tűnik... Ne csodálkozz ha 60 fok felett van.

(#55) BeLucZ válasza vhunor (#54) üzenetére


BeLucZ
addikt

Az a baj hogy p35 lapban hajtom és kell neki a fesz!1,3 V a vidje!
3,6ot még kiviszi viddel de 3,8at már nem nem nagyon!
fsbt örülök hogy 450et adhatok neki, sajna ez van pedig azt hittem hogy egy tuningos lap az enyém, asus blitz formula p35, de hát úgy néz ki a yorkfield nem fickándozik benne!

(#56) BeLucZ válasza BeLucZ (#55) üzenetére


BeLucZ
addikt

na jó de csak primeon éri el ezt, mind a 4 mag 100%on pörög és a szobában is meleg van, sztem azt az amdt nem igy hajtotta a cikk írója, amikor 1,46 v-ot adott neki, mert tuti melegebb lett volna mint 60 fok, főleg hogy alacsony fan fordulattal hajtotta

(#57) vhunor válasza BeLucZ (#55) üzenetére


vhunor
őstag

Keress egy Ep45-UD3R lapot :K .

(#58) BeLucZ válasza vhunor (#57) üzenetére


BeLucZ
addikt

hát gondolkodom rajta, mert eléggé elszomorít, hogy ennyi fesz kell neki a 3,8hoz, jó nem ennyit kap pontosan,mert 1,45 van beállitva de a lap droppolja 1,4re idleban, full loadban meg van hogy 1,36ra is visszaveszi, ami még belefér szerintem az egészséges fesz tartományába, de egy jóféle p45 meglehetne a 4 giga is simán sőt...., csak azt hittem a prolima többre képes:D de hát mi várjon az ember egy léghűtőtől, ez is jó eredménynek számít ha azt vesszük

(#59) vhunor válasza BeLucZ (#58) üzenetére


vhunor
őstag

60 fok 1.45V mellett jó érték... Nálam i7-et 4 Ghz-en 70 fok körül tart egy darab 1400 rpm-es ventivel, pedig ott már simán el kell hűtenie 140-150 wattot.

(#60) BeLucZ válasza vhunor (#59) üzenetére


BeLucZ
addikt

neked is megahalemsed van?:)
70 fok az kiba sok sztem!de most le vettem a fűtést kicsit és a 61-62 fokból hirtelen lett 55 fok a real temp szerint:D
szal azért nem mind1 hány fokos szobában méred!

(#61) vhunor válasza BeLucZ (#60) üzenetére


vhunor
őstag

70 fok (magok hőmérséklete természetesen, a kupak 63-65 körül) 4 ghz-es i7 esetében jónak mondható, i7 sokkal jobban fűt mint a quad.

(#62) BeLucZ válasza vhunor (#61) üzenetére


BeLucZ
addikt

hát elképzelhető de azért 70 fok gondolom csak primenál van, természetes használat közben én sem tudok elérni ilyen magas hőmérsékletet!
de most már stabilizálódott volt hogy levitte 52 fokra is, több mint 2 órája megy blendben!

[ Szerkesztve ]

(#63) Gerisz


Gerisz
addikt

Sziasztok!

Van itt valakinek Prolimatech retention Modul AMD-hez?
Érdekelne a pontos mérete!

(#64) kromatika


kromatika
veterán

most találtam csak meg ezt a cikket.köszi.jól jött. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.