Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #68372224


#68372224
törölt tag

Ha alsóbb kategóriákban is előrukkolnának valami jó ár/érték arányú kütyüvel, még sikeresebbek is lehetnének.
Apple-feeling. :B

(#2) C$abi


C$abi
aktív tag

Jó ezeket hallani, de kár, hogy csak a felsőbb kategóriákra fókuszálnak, az alsóbbakat meg elég rendesen elrontják. Ha ott is ilyen minőségben csinálnának mindent versenyképes árakkal, biztos, hogy kilábalnának.
De ez csak álom lesz, ahogy a nagyobb mértékű marketing is.

(#3) Peet91


Peet91
aktív tag

Ez mindenképp pozitív, remélhetőleg jövőre már nem lesz ultrapixel. Minden más AAA. Egyébként a desire 816 egy kifejezetten pozitív csalódás volt, nem vártam sokat a kopogós műanyag hátlaptól, de nem halálosan rossz, plusz ha dobunk rá egy frankó tokot, remek összképet kapunk kiegyensúlyozott szolgáltatáskínálattal. Remek tepsifüles!

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#4) matteo_szg


matteo_szg
őstag

Hát öhm...máshol nem egészen ezt írják, hanem az igen szigorú költségcsökkentések vezettek odáig, hogy ismét profitot termel a cég. A bevétel továbbra is csökken, illetve nem tudni, melyik készülékből mennyit adtak el pontosan.

jupiiii

(#5) w333


w333
félisten

Szerintem eddig ez az idei év legjobb csúcs telefonja ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#6) randras


randras
veterán

Eladták a Beatset, és ez most jött ki a számokban, senki ne hullasson tehát örömkönnyeket szerintem. :(

(#7) Ádám16 válasza w333 (#5) üzenetére


Ádám16
addikt

Eddig én is így gondolom. Aztán meglátjuk, mit hoz az ősz... :)

(#8) rbertkrl válasza randras (#6) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

A HTC tulajdonában volt a beats ? :Y :W :))

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#9) Szakiii válasza randras (#6) üzenetére


Szakiii
addikt

Tudtommal nem adták el csak lejárt a szerződésük. Pl a hpnak is van velük ha jól tudom még egy évig.

(#10) vicze válasza randras (#6) üzenetére


vicze
félisten

Nem, a Beats eladása előző negyedévbe esett, különben durvább veszteség lett volna az, mivel január február durván alacsony volt.
Q2 is még -10% YoY-ben, talán Q3 már 0-ásd lesz YoY-ben is.

@Szakiii: Eladták, de az ez hosszabb folyamat volt. Tavaly már csak 49%-uk volt benne a régi 100% helyett, Dre-ék folyamatosan vásárolták vissza. Összességében nyereségesen jött ki belőle a HTC.
A visszavásárlást nyilván az Apple deal miatt erőltettek, HTC-nek pedig már nem kellett.

[ Szerkesztve ]

(#11) sanyijedi


sanyijedi
őstag

tetszettek mindig is a HTC mobilok, volt is több.
szurkolok nekik. de az m8-ban kifejezetten idegesít: kamera, 1cm fölösleges káva..
pedig jó lenne.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#12) Flyme


Flyme
senior tag

:C

(#13) babkukta


babkukta
senior tag

:C Juhúúúú! Ideje volt!! :D Még picit csiszolni kell az M8at (más kamera, kisebb káva), és tényleg az egyik legjobb lesz! :) Ha a jelenlegi telefonokat nézem, S5, G3, Z2, M8, akkor kizárásos alapon Z2 vagy M8 lenne a nyertes. Tényleg az egyik legjobb lett az M8, de nagyon nem tetszik rajta az az alsó fekete csík, és a 4 Mp-es UltraPixel se jött be. Ezen remélem változtatnak, és tényleg a legjobb készülék az övéjük lesz!! :K

Üdvözlettel, Tibi

(#14) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Régebben nagyon szkeptikus voltam a HTC-vel szemben mert nagyon drága volt és valahogy nem is jött be, mostanság volt szerencsém több régi ONE szériás telefont (v,x,sima one) a kezembe fogni és már értem mire megy rá és milyen extra szolgáltatásokat ad. Tény hogy sokkal drágább mint amennyit ér..

Finn the human

(#15) vicze válasza babkukta (#13) üzenetére


vicze
félisten

Minek volt ideje? Eddig is nyereségek voltak csak két enyhén veszteséges negyedév volt összesen az utóbbi 5+évben.
A forgalom tovább csökkent YoY-ben.

(#16) #53932800


#53932800
törölt tag

Szèp volt HTC,csak ìgy tovább:DD

(#17) halkow


halkow
őstag

van egy-két jó telója de mikor olvasom hogy nálunk mennyibe fog kerülni ....
ugyanazon tulajdonságokkal szerelt telefont 2-3x drágábban árulnak kiráz a hideg mert semmi nem indokolja a HTC felíraton kívül a túlárazást

Alcatel onetouch idol2s the king

(#18) Krissz1983 válasza randras (#6) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Nem adták el a beats-et mert nem az övék volt csak részesedésük volt a cégben attól váltak meg.

Give them nothing but take from them everything

(#19) Flyme válasza halkow (#17) üzenetére


Flyme
senior tag

Koszonjuk Emese! Ilyeneknek mar magyarazni sem erdemes..

[ Szerkesztve ]

(#20) h4h01


h4h01
senior tag

Eddig jól alakulnak az eredmények..Azért az M8 mellett, ott van a desire 816, és a desire 610 is..De sztem ezen az eredményen még majd jelentősen dobni fog a HTC E8, ha tényleg jóval olcsóbban kínálja az M8 hardverét, csak műanyag köntösben :K

(#21) hue2000


hue2000
tag

grat

Az élet mindig drága

(#22) Forest48 válasza h4h01 (#20) üzenetére


Forest48
aktív tag

Én is azt várom, ha olyqn áron lesz, mint amit rebesgetgek, akkor az egy nagyon jó vétel...lenne most, de mire kijön sajnos már nem lesz annyira. Ha tényleg az s5 vásárlókat szerették volna elcsábítani, akkor már lépni kellett volna, mert megy szépen lefelé az ára és nem lesz akkor difi, hogy gondolkodóba ejtse a laikus magentához tévedt ügyfeleket.

(#23) vicze válasza h4h01 (#20) üzenetére


vicze
félisten

Az E8 nem "lesz", hanem van. Ebben a régióban annyira ne várd a forgalmazását.

(#24) halkow válasza Flyme (#19) üzenetére


halkow
őstag

akkor szerinted megéri azt a +40k-t egy 60k-s árszintű teló esetében grat-grat ....

Alcatel onetouch idol2s the king

(#25) h4h01 válasza Forest48 (#22) üzenetére


h4h01
senior tag

Elvileg már piacon van..Ezen kívül, ha minden igaz, lesz még egy nexus 9 amit a htc fog gyártani szerény kis Tegra K1-es procival, előlapon lévő hangszórókkal, brutál felbontású kijelzővel, szal az is erősen sikergyanús..

vicze1: picit sok az értelmezési hiba..Nem mondtam, hogy még nincs..Azt mondtam, hogy majd a következő negyedéves eredményeket valszeg nagyban fogja befolyásolni az a telefon is (pozitív irányba)..Mellesleg nem várom annyira, ilyet sem írtam le..szal :))

[ Szerkesztve ]

(#26) janeszgol


janeszgol
félisten

Igen, csak úgy nehéz piacot szerezni, hogy a Desire számozottak (300,301,400,500 stb) egyedül a 816 az értelmes. A többi gagyi, túlárazott.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#27) vicze válasza h4h01 (#25) üzenetére


vicze
félisten

Bocsi a hozzászólást már kevertem fejben Forest48-ével.

(#28) Nuada herceg válasza randras (#6) üzenetére


Nuada herceg
őstag

dehogy most jött ki...

Értem a csíziót.

(#29) monti0222w válasza janeszgol (#26) üzenetére


monti0222w
addikt

A 610 se rossz abból is várható jócskán bevétel! egyébbként örülők ennek a hírnek, mert kell az a profit a Htc-nek. :K

(#30) Skorpio.59


Skorpio.59
aktív tag

M8:Gyönyörű telefon, a műanyag dzsungelben egy igazi unicum. Kívűl belül minőség.Csak így tovább HTC.....

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#31) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Innentől csak felfelé :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#32) azopi74 válasza vicze (#15) üzenetére


azopi74
addikt

Csökken a bevétel tovább, az igaz, de folyamatosan lassul a csökkenés üteme. 2013 Q2-ben 70 Mrd TWD volt az árbevétel, most 65 Mrd TWD. Ez mér nem olyan vészes zuhanás, mint ami a korábbi években volt tapasztalható. (2011 Q2: 125 Mrd, 2012 Q2: 80 Mrd, 2013 Q2: 70 Mrd, 2014 Q2: 65 Mrd)
Úgy néz ki, lassan elérik a mélypontot...

(#33) rotobot


rotobot
tag

Sajnos nálam már a kézbevételnél elbukott az M8.
Ez a felülre helyezett bekapcsológomb használhatatlan számomra.
Nem értem miért ezt erőltetik.
Amúgy gyönyörű, minőségi telefon.

(#34) enginev3.0 válasza rotobot (#33) üzenetére


enginev3.0
félisten

Még jó hogy van tap2wake

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#35) #68372224


#68372224
törölt tag

Nálam meg az ultrapixel kamera zárja ki a versenyből... :U

(#36) Luck Dragon

Ha nem is alsó, de közép kategoriába egy hasonló terméket állítanának össze még sikeresebb és stabil lábakon mozdulhatna előre a kedves HTC.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#37) vicze válasza azopi74 (#32) üzenetére


vicze
félisten

Csak arra akartam felhívni a figyelmet, hogy a mélypontot még mindig nem érte el a cég. H1-gyel -16%-nál áll a cég YoY-ban, ami nem jó.(Q2 hagyományosan legerősebb, szóval ott látszanak legkevésbé a problémák) Az eladások tovább zsugorodtak, egyedül a One eladások mennek, minden más szegmens kb. katasztrófa, ráadásul a kínai piacról egyre jobban kikopnak, aminek hosszútávon nagyon nem lesz jó vége. :(
E8 és a 816 remélem fordít ezen a folyamaton.

Egyszerűen dobni kéne az alsó közép szegmenst a fenébe, és csak a közép felsőre koncentrálni, hogy a profit hányadot növeljék. Tudom, hogy ez pl. BB-nél nem működött, de ott a olcsó telók se fognak működni. Az iszonyat igénytelen 310 és 516 modellekkel pedig csak a márka nevét csorbítják. :(

Ettől függetlenül HTC már jó 1-1,5éve stabilan stagnál, nem igazán leng ki semerre, hogy ez most jó-e vagy rossz, nem tudom, csak olyan eléggé semmilyen állapot.

(#38) nagylaci6417 válasza rotobot (#33) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Ha megkérdezhetem mibe zavar? PL engem semmibe.

(#39) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Nem gondoltam volna, hogy sikerül nekik. De örülök neki. :) A csúcskategóriában remek telefonjaik vannak, talán a kamerán kellene javítaniuk, szerintem.

(#40) toeki válasza nagylaci6417 (#38) üzenetére


toeki
senior tag

azért zavarja mert nincs tisztában a telefon által nyújtott funkciókkal...
tap2wake-hez nem kell bekapcsgomb...

(#41) nagylaci6417 válasza toeki (#40) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Jaja☺

(#42) monti0222w válasza toeki (#40) üzenetére


monti0222w
addikt

+1, nem értem a siránkozókat általában nem középen fogja meg az ember a telot és úgy sztem eléri a gombot, de akár kis csúsztatás is mehet!

(#44) halkow válasza #20749568 (#43) üzenetére


halkow
őstag

Nem mindig csak ha nem tetszik az üzlet politikájuk, síránkoznak hogy vesztességgel zárják a negyedévet a telefonjaik árai pedig a magasban...
és csodálkozva figyelik az eladási görbét

Alcatel onetouch idol2s the king

(#45) toeki válasza halkow (#44) üzenetére


toeki
senior tag

nem hallottam még htc-től siránkozós interjút, nyilatkozatot...
megint egy csodás, minden alappal rendelkező kinyilatkoztatást hallhatunk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.