Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petipetya


petipetya
nagyúr

"Megszólalásig tökéletes volt. Ha megszólalt, már nem annyira." :D

Kérdés, hogy csak a vallási szekta miatt ábrándult ki a nőből? Apró megjegyzés: a szótár kiegészítés (virtuális billentyűzet) a "nőből" szó helyett azt írta be elsőre, hogy "kőből". Ennek tiszteletére költöttem egy kis versikét:
Annyit látott a nőből,
hogy a szíve vala kőből.

Visszatérve a sztorira, ezt most nem tudom hová tenni. Veled történt meg?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#2) potyautas válasza petipetya (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog (1)

Sokszor még a kitalált történeteket is egyes szám első személyben írom. Öt éve írtam ide egy kalandomat, (Szellemház) amit nem így tettem, mégis rögtön lebuktam.

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szerintem nem szerencsés, ha ifjúkori szerelmét veszi el feleségül az ember. Én például akár a kutyája lettem volna a lánykának, akitől megkaptam az élet legkegyetlenebb mondatát: maradjunk inkább barátok. Ha feleségül jött volna hozzám, feltétel nélkül uralkodhatott volna rajtam, annyira szerettem. Ehhez hozzájárult az is, hogy kemény teremtés volt, irányításra termett. Egy ideig eltűrtem volna neki, aztán amikor elpárolgott a szemem elől a rózsaszín köd, kiegyenesítettem volna a gerincem, de akkor már késő lett volna.
Jobb ez így. Nem szerelemből házasodtam, de természetesen nem hiányzott a szeretet a kapcsolatunkból.

"... tisztelettel közeledett volna a lány felé..."

Megér egy misét. Sofőr voltam, sok céghez jártam. Kedveltek mindenhol, hiszen udvarias voltam, és amennyire szabad volt, bolondoztam. Tisztelettel bántam a nőkkel, viszont volt, aki a tiszteletet lerombolta. Az egyik targoncás a rugalmasságát fitogtatta, mire azt mondta neki (állva) a nő: ha felteszed a lábad a nyakamba, itt helyben lesz*plak. Iránta való tiszteletem úgy pukkant ki, mint egy lufi, de ezt természetesen nem éreztettem vele.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) petipetya válasza Vakegérke (#3) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mi történt, feltette a lábát a targoncás a nő nyakába?

"nincs rá lezsóidő"

(#5) Vakegérke válasza petipetya (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem jött össze neki, hiába erőlködött. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) petipetya válasza Vakegérke (#5) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hahaha. :D

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.