Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petipetya


petipetya
nagyúr

"a pestiek kezüket-lábukat törik"

Ahogy az ország többi része is. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Hallom, hogy a szomszéd szobában is felkeltek."
Nagyon vékony lehetett a fal. Én is panelben lakom, de ennél durvább tevékenység kell, hogy meghalljam.
Egyszer voltam Ungváron, a Zakarpatje szállodában aludtunk. Azaz aludtunk volna, de képtelenség volt, a szomszéd szobákból áthallatszott minden, pedig csak beszélgettek.

Nálunk is volt házastársi puffogás néha, de tíz percnél nem tartott tovább a duzzogás. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Egy élmény ilyen hangulatban utazni. Volt benne részem párszor. :D
- Mi a baj?
- Semmi.
- Haragszol?
- Nem.
- Akkor m'ért nem szólsz?
- Csak.
- Megálljunk enni?
- Nekem mindegy.
:D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#4) potyautas válasza Tutu7030 (#3) üzenetére


potyautas
csendes tag

A történetben említett személy tegnap, késő este rám terített egy takarót, és megpuszilt. Azt hitte alszom, de én tudom ám :)
Történt mindez házasságunk 40. évében

(#5) Vakegérke válasza Tutu7030 (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mielőtt elvettem a feleségemet, elmondtam neki, hogy csak kétszer kérdezek, kérek, mondok valamit. Akkor talán nem értette, de nem kérdezett vissza.

Ami az ilyen duzzogást illeti, a második válasz után nem kérdeztem már semmit. Egy idő után kifakadt, hogy ő... Azonnal rávágtam, hogy nem érdekel.
- De hát...
- Mondtam, nem érdekel! Ha meguntad a duzzogást, szólj, de ezt a témát lezártam!
Muszáj volt megértenie, talán kétszer ha előfordult ilyesmi, aztán leszokott róla.

A másik dolog az, amikor időre mentünk valahova. A nők zöme az indulás előtt nem sokkal még a haját szárítja, mikor indulni kéne, akkor még a ruhái közt turkál, és amikor azt hiszi a férje, hogy már mehetnek is, akkor téved.
Ezt is rövidre zártam nagyon hamar.
Az indulás előtt fél órával szóltam, hogy én időben lépek ki az ajtón. Meg is tettem, egyedül mentem.
A következő alkalommal már csak tíz perccel szóltam előre, aztán szia, mentem.
Harmadik eset nem volt.

Tudom, faramuci fazon vagyok, de soha nem voltam hajlandó eltűrni a női praktikát, slendriánságot. Így is jó volt a házasságunk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Tutu7030 válasza Vakegérke (#5) üzenetére


Tutu7030
veterán

Szomszéd faluban hazaért a ház ura, anyuka a tv előtt ült. Szóvá tette, hogy nem lett megkapálva a kertben a paprika, meg kellene csinálni. Zéró reakció volt. Kicsit később megismétlődött a "párbeszéd", hasonló eredménnyel. Ház ura ki, majd egy jó idő múlva vissza. Na, nem kell kapálni, megcsináltam. "Rota" kapával lerendezte az összes paprikát. :D Természetesen a szüreti fesztiválon ki is dobolták, hogy milyen ügyes kertész. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7) Vakegérke válasza Tutu7030 (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem rossz, nem rossz, de nem optimális megoldás. A ház ura önmagát is megkárosította.
Én a helyében kikapcsoltam volna a tévét, és kipenderítettem volna anyukát a paprika ágyáshoz. Ha hisztizik, akkor kilátásba helyezem, hogy valamely kedvenc tárgyát megsemmisítem. Mivel házastársak vagyunk, tudhatja, hogy nem viccelek, és tuti nekiáll kapálni.
Megjegyzendő, odáig nem szabad eljutni, hogy egy kérdés megválaszolatlan marad.

Engem egyszer valaki "kikérem magamnak" embernek nevezett. Tette azért, mert azonnal szóltam mindenért, ami nem tetszett, ami bántó-sértő volt. Egyszerűen nem hagytam, hogy az apróságokból nagy problémák váljanak. Például volt egy kollégám, akinek a "qurva anyád" kötőszó volt. Egyedül én voltam az, akivel szemben nem engedte meg magának.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.