Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) Geller72


Geller72
veterán

..Hiába építené fel totál saját hw-ből a telefonjait, hiába lenne egy saját play store, saját Android, saját OS akár, a legtöbb fejlesztő nem fog arra (is) fejleszteni csak mert Huawei. És pont ez fog nekik betenni, az SW rész. No Gmail, No Google Play..etc. És itt most egyáltalán nem az ázsiai része számít a dolognak, hanem az, hogy a Huawei eszméletlen sok telefont elad(ott) globálisan, és azok akik eddig ragaszkodtak/függtek az androidtól, androidhoz, azoknak lesz ez igazán nagy érvágás, mondhatni használhatatlan lesz az OS.

Ami biztos, (ez az én véleményem) hogy ha nekem most lenne egy ilyen telefonom, akkor nagyon gyorsan megszabadulnék tőle. Azt olvastam, hogy ez az egész korlátozás a már meglévő (gondolom Google accounttal rendelkező) felhasználókat nem érinti, de vajon tényleg így van e, vagy esetleg véletlenül egy új OS verziónál majd már nem lesz esetleg update?? Valamint mennyire fog ez a része az új, még meg nem jelent készülékekre kihatni, Azzal ha nekem van egy G. accom, akkor nekem mégis lehet majd új Huawei készüléket használnom, vagy sem? Ezek lesznek majd a necces részek. :D. Amit Huawei tulajként esetleg nem várnék meg. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.