Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Alchemist válasza hobizoli (#444) üzenetére


Alchemist
addikt

Nyilván vígjáték lesz, mert komoly formában ez az elmúlt jó 30 évben fel se merült.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#452) #07746304


#07746304
törölt tag

(#453) klepto


klepto
addikt

Mi történt itt, mintha egy fityesz-szoci csatát olvasnék. :W
Nem kéne megmaradni szakmai vonalon komcsizás, meg kapitalistázás helyett? :F
Szóval, ha még érdekel valakit az eredeti téma, akkor csak úgy halkan jegyzem meg, Kínában már 1 millió HongMeng OS-t futtató telefont tesztel a Huawei [link]
Elnézést, hogy ilyen csip-csup semmiséggel megszakítottam a politikai forrongásokat :B

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#454) pilóta válasza klepto (#453) üzenetére


pilóta
nagyúr

Az tök jó, de remélem valami normálisabb nevet adnak neki, ha elkezdik errefelé is árulni, mert a hong-meng nagyon kici occónak hangzik :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#455) klepto válasza pilóta (#454) üzenetére


klepto
addikt

Két neve van, a HonMeng, amit a napokban jegyeztek be, és az Ark OS. Először arról szóltak a hírek, hogy a HongMeng lesz a kínai, az Ark meg a nemzetközi neve az OS-nek, de máshol meg azt írták, hogy pont fordítva lesz. Bárhogy is, szerintem nem lesz zsákutca mint az MS, vagy a Tizen. Remélem bejön nekik, és jó hardverrel 100%-ban Android kompatibilis OS-el, és komoly webáruházzal fognak még meglepetést okozni a Google-nek (aki már most kapkod a Huawei után, és keresi a kibúvót a Tramp határozata alól).
Én minden esetre kíváncsi leszek rá élőben, és 1 vevőjük tuti lesz :K

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#456) Tetsuo válasza pilóta (#454) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Az teljesen mindegy. Ha elterjed, majd ezt is megszokod, mint az elsőre debilen hangzó "Ablakok"-at.

Én is drukkolok nekik, inkább a kínai titkosszolgálat hallgasson le, mint a 14 Eyes - ha már megfigyelésnélküli opció nincs. :U

[ Szerkesztve ]

(#457) Piszmaty76 válasza Tetsuo (#456) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

+1

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#458) Alchemist válasza Tetsuo (#456) üzenetére


Alchemist
addikt

Ez inkább olyasmi klón, mint a Wine Linux alatt. :)

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#459) csendes válasza klepto (#455) üzenetére


csendes
őstag

Mondjuk a Huawei esete után az sem véletlen, hogy a Samsung is igyekszik a saját alkalmazásboltját életre lehelni. Tényleg egyre szebb, de egyelőre minek?

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#460) zsolt501


zsolt501
nagyúr

[link] Erre lehetett számítani, de ebből Trump nagyon rosszul jön ki az biztos.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#461) Alchemist válasza zsolt501 (#460) üzenetére


Alchemist
addikt

Sajtóközlemény, de nem tudjuk hogy mi van a háttérben.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#462) Tetsuo válasza Alchemist (#461) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

A háttérben az lehet, hogy Trump rájött (elmagyarázták neki): nagyobb a kár, mint a haszon.

(#463) Alchemist válasza Tetsuo (#462) üzenetére


Alchemist
addikt

Az korábban is nyilvánvaló volt, hogy egy háborúban áldozatok vannak... inkább az a kérdés hogy a tervezett stratégiai célokat el lehet-e érni vagy egyáltalán megfelelőek-e ezek a célok.
A Huawei és a feltételezett 5G-s kínai kémkedés egy dolog, az amerikai kereskedelmi deficit, a hazai munkahelyek védelme és a rejtett kínai exporttámogatás pedig egy másik.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#464) Tetsuo válasza Alchemist (#463) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Egy ilyen társadalomban jó megoldás nincs. A rendszer eleve fenntarthatatlan.

(#465) hobizoli válasza Alchemist (#463) üzenetére


hobizoli
nagyúr

amcsik vannak annyira patriotak, hogy akkoris zokszo megvennek a iPhone-t, ha a helyi USA gyartas miatt 100-150USD-vel tobbe kerulne
igy is kilometeres sorokban uknek/allnak erte sorban minden egyes uj modell megjelenese elott, mar 10+ eve

több drón kell ;P

(#466) Piszmaty76 válasza hobizoli (#465) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Erről nekem nem a patrióta szó jut eszembe. Bár a másik is 'ióta'-val végződik... :)

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#467) zsolt501 válasza Piszmaty76 (#466) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Hülyék Paradicsoma (Idiocracy) első percek

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#468) Alchemist válasza hobizoli (#465) üzenetére


Alchemist
addikt

A kínai vagy amerikai gyártás között a különbség filléres az Apple hasznához képest.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#469) Tetsuo válasza Piszmaty76 (#466) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

+1 :DD

[ Szerkesztve ]

(#470) hobizoli válasza Alchemist (#451) üzenetére


hobizoli
nagyúr

[link]

több drón kell ;P

(#471) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[link]

:DDD

nah, és megint ki dölt be a kamillázással...

több drón kell ;P

(#472) hobizoli válasza Geller72 (#178) üzenetére


hobizoli
nagyúr

na ezt nem is lattam...

ez hulyeseg
tudtak ok is, hogy elobb-utobb le fogjak szedni, azert is ment az A12 feljesztese mar akkoriban a Lockhead/SkunkWorks-nel 1959-tol kezdve (U2-t 1960-ban szedtek le a ruszkik) es 1962-ben mar felszallt

egyuleses: A12 - CIA
ketuleses: SR71 - USAF

de azert azt emlitsuk meg itt, hogy a derek elvtarsak a legvedelmi csucstechnikajukkal tizenvalamennyi raketat raverettek arra az egy U2-re, amire egy olyan serulest tudott okozni rajta a kozeleben robbanva, hogy levettek vele vegre, es mar az utja felenel jart igy is
igaz, kozben leszedtek a sajat egyik uldozo Mig vadaszgepuket is faszan, de az a jarulekos veszteseg rovatba kerult...

na meg is van:
idézet:
"A szovjet légvédelem az U–2 közel hétórás átrepülése során MiG–19 és Szu–9 vadászgépekkel több esetben is megpróbálta elfogni vagy lelőni a felderítő repülőgépet, de nem járt sikerrel. Bár Eisenhower kikötötte, hogy tájékoztassák arról, ha a gépeket radarral bemérik és megpróbálják lelőni, az U–2 program bezárásától jogosan tartó CIA ezt nem tette meg, mivel az új felderítő rendszerek elkészülte előtt megpróbálta a lehető legtöbb információt kifacsarni az U–2 repülésekből.
...
A gép nagy repülési magassága miatt az elfogóvadászok nem jártak sikerrel, ám az U–2-re kilőtt 14 db SZ–75 Dvina (NATO-kódja: SA–2 Guideline) légvédelmi rakéta közül az egyik a gép közelében robbant és megrongálta azt. A rakéták az U–2-t üldöző egyik szovjet MiG–19-et is megsemmisítették. A szörnyethalt szovjet pilótának posztumusz jelleggel a Szovjetunió Hőse érdemrendet adományozták, bár a halál okairól nem adtak tájékoztatást.[2] Powers súlyosan sérült gépe Szverdlovszk közelében zuhant le, mélyen a szovjet területeken. Powers ejtőernyővel ért földet. Ezt követően elfogták és letartóztatták"

aztan jott is az A12/SR71 temakor, ami tobbb, mint 5-6x akkora sebesseggel repult es 2x magasabban
na arra nem is volt huszonevig megoldasuk, mert csak toltak a gazkaron egyet es bye-bye volt

azutan meg mar olyan lett a muholdakrol is az optikai felderites, hogy nem is volt ezekre az atrepuleskre szukseg

:DDD :P

több drón kell ;P

(#474) hobizoli


hobizoli
nagyúr

(#475) hobizoli válasza bambano (#193) üzenetére


hobizoli
nagyúr

(#476) hobizoli


hobizoli
nagyúr

ez a korona virus miatti meredeken csokkeno olajar milyen jot is fog tenni majd a CCCP koolajexportra kalkulalt arbeveteleinek meg GDP-jenek.... :DDD

a csodafegyvereik fejlesztese meg rendszeresitese ismet csuszik ezzel is min +5 evet :DDD

:C

több drón kell ;P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.