Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

Több kép a falon, színesebb függöny... pár csetres. Egyébként ha meg neked megfelel, akkor a mások tehetnek valami ;]

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) Busterftw


Busterftw
veterán

Szerintem nem ures, bar az en lakasom minimal stilusban lett megcsinaltatva igy engem pl rettentoen zavar, hogy minden "elol van".
Flakonok egyik sarokba, kabelek ott cafognak, dobozok a polc tetejen, egyeb ketyerek a foldon elszorva.

Mondjuk ez lehet inkabb rendetlenseg, mint a lakas hibaja. :)

Tetszik a fa es szurke parositas, en lecserelnem a fuggonyt es a szonyeget, ehhez igazodva.
Tobb noveny (zoldet) a lakasba, megy a fa szinhez es igy lesz elenk szin is.
TV moge mehet egy LED szalag es elso korben ennyi.

Nalam egyebkent fa, szurke es feher dominal, plusz nehol az eredeti teglafal.

(#3) plevips


plevips
tag
LOGOUT blog

total90: Tervezem lecserélni a mostani képet egy nagyobbra.

Busterftw: igen most nincs épp a legnagyobb rend. :))

(#4) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

krómrúd, amin a gizi vonaglik, az hiányzik csak :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#5) Hieronymus válasza plevips (#3) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nem nagyobb kép kell.
Egy vagy kettő a mostani mellé. Esetleg egy falat színesre festhetsz.
Bútorraktárt ne csinálj a szobából.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#6) Met


Met
nagyúr

Szerintem nincs ezzel gond, ha neked jó akkor másnak a véleménye miért mérvadó?
Szerinted ha valaki bejönne hozzám és elkezdene javaslatokat tenni hogy mitől lenne otthonosabb a lakás mennyi idő múlva repülne ki innen?:)

Ha mindenképpen akarsz valamit módosítani akkor: 1-2 fal más színre, akár a tv mögött hogy kiemelje azt, még képek a falakra stb. amiket írtak a többiek

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#7) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Színes falat szerintem ne, jó ez ami most van, illetve az egész szoba.

Annyi cucc van meg az ami neked szükséges, tehát ez így van rendben.

A dobozok a szekrény tetején érdekes kérdés mindig, de gondolom máshova nem tudod rakni és valamiért kell még.

Asztalon monitor is pluszban gondolom munkához kell, tehát a rendetlenség elfogadható.

Pár virágot bele, lehetőleg földre ami szépen megnő mint egy kis fa, kb. ennyi.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#8) #77646080


#77646080
törölt tag

Nem, szerintem nem üres. Teljesen jó, nekem tetszik. Egyedül a műa. palack "gyűjteményen" akadt meg a szemem, de az nyilván nem állandó tartozék.

Maga a lakás, annak elrendezése, bútorok szerintem rendben van.

(#9) plevips


plevips
tag
LOGOUT blog

Az üdítőket akkor elrakom, ott van egy kis szabad rész, azért pakoltam oda. :))

A monitor csak azért van az asztalon, mert ami a sarokban van gép, még telepítésre vár, majd ha több időm lesz.
A dobozokat is eltüntetem hamarosan, tényleg nem túl szép,hogy ott van.
Tervben van:
* TV mögé és a Monitor mögé USB led szalag.
* TV fölé valami ilyesmi elrendezés: (a jobb oldali az nem)

* Meg veszek akkor még virágokat.

(#10) DonElvis válasza #77646080 (#8) üzenetére


DonElvis
tag

Teljesen egyetértek. Nem kell a lakást telepakolni mindennel, főleg nem, ha a tulaj számára megfelel. Kell az élettér, az üres placc.

Ami nem számít, az nem érdekel

(#11) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Talán egyedül a kanapé feletti fal tűnik üresnek, meg nem illik oda az a kép, nagyon ilyen kötelező jellege van, hogy "legyen ott valami". Amúgy szerintem nem vészes.

(#12) D1Rect


D1Rect
félisten

Növények.

(#13) total90 válasza D1Rect (#12) üzenetére


total90
veterán

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#14) Busterftw válasza szabonagyur (#7) üzenetére


Busterftw
veterán

A rendetlenseg sosem elfogadhato.

plevips:
"Viragok" helyett nezegess a brazil dracenak kozul, ablak mellett sarokban nagyon feldobjak a lakast.
Van sok fele, nekem vastagabb es vilagosabb levelu van, pl mint ez.

(#15) Fáraó


Fáraó
őstag

Sztem itt minden rendben van. Nálam is hasonlóan van berendezve.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#16) F4T4L 3RR0R


F4T4L 3RR0R
csendes tag

Nincs itt ezzel gond. Neked ez így tetszik, ebben érzed jól magad ilyen egyszerű. Egyébként is a szépség inkább szubjektív dolog.
Magamból kiindulva én az egyszerűséget és letisztultságot szeretem. Nekem a lakás egy helyisége akkor harmonikus és szép ha nincs több kettő vagy három domináns színnél. Ezenkívül meg eléggé tisztaság meg rendmániás vagyok (bár ez a dolog gyakorlatilag az egész életvitelemre jellemző). Soha sem szeretem szerte-szét hagyni a ruhákat, ételes vagy italos cuccokat, nálam mindennek megvan a maga helye.

Busterftw: Lakásokba vagy akár irodákba eléggé népszerű és valóban dekoratív növény a Zamioculcas is.

[ Szerkesztve ]

Life is too short to remove usb safely...

(#17) Pete55555


Pete55555
addikt

Építő jellegű hsz helyett én inkább kérdeznék ;]

Milyen típusú/honnan van az a sarok íróasztal? Pont jó lenne nekem :DDD

...Szeretem leracsniztatni...

(#18) plevips válasza Pete55555 (#17) üzenetére


plevips
tag
LOGOUT blog

Képzeld, amikor ide költöztem vettünk egy újat, de valahogy nem fértem el rajta, azt inkább eladtam, és elhoztam otthonról ezt a régi asztalomat. Mivel nagyon régi, már fogalmam sincs hol lett véve, talán még karácsonyra kaptam régebben, de nagyon szeretem, nagyon jó!
:))

(#19) Pete55555 válasza plevips (#18) üzenetére


Pete55555
addikt

:W
Nézegettem már sok sarok asztalt, nekem ide ideálisabb lenne, ha találnék egy olyat, aminek jó az "elosztása".
Na, a tied pl pont jó lenne :DDD

Ebből megint ez lesz a végén, hogy magamnak kell leszabatni, és megcsinálni, mert készen nem fogok olyat kapni, ami pont nekem megfelelő :W

Hogy egy kicsit topikON is legyek: Nem olyan rossz ez a kis lakás egyébként. Talán tényleg 1-2 festmény kép, meg virág feldobná, de így meg kicsit olyan minimalista, szóval szerintem is az a lényeg, hogy neked tetsszen.
Én laktam hasonló elrendezésű lakásban, ott inkább az volt a bajom, hogy a konyha "egyben" volt a szobával, ahogy neked is van. Szerintem ez rémes egy megoldás. Valami üvegfal, vagy mittudomén jó lenne - legalább is nekem jó lett volna, hogy mégis külön térben legyen ahol alszom meg főzünk/eszünk.

(#20) plevips
Jól megy :D
Akkor mondjuk ez más, mert ahogy a fenti irományomból kivetted, nekünk az egész annyi volt kb mint ami neked az eredeti képeken látszott, és nem volt +1 külön szoba.
Mikor először bementem kérdeztem is a főbérlőt, hogy oké, de hol a háló? Erre mondja, hogy hát Ez az! :O

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#20) plevips válasza Pete55555 (#19) üzenetére


plevips
tag
LOGOUT blog

Van külön szoba :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.