Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gyiku


gyiku
nagyúr

vinyot lehet bele rakni?

hüllő

(#2) Heller2 válasza gyiku (#1) üzenetére


Heller2
aktív tag

Szerintem nem!

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#3) Prof


Prof
addikt

Király várjuk. Eközött és az Alcor 2800 között vacilálok.

(#4) ChRiS_RS


ChRiS_RS
aktív tag

Végre, már nagyon vártam! :C Kiváncsi vagyok a bemutatóra. Teszt lesz idővel?

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#5) antikomcsi válasza gyiku (#1) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

A termék honlapja szerint nem.

______________________________

Sajnos LAN csatlakozás ezen sincs.

(#6) ChRiS_RS válasza Prof (#3) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Én is. Bár nem csodálkoznék ha a borításon kívül semmi különbség nem lenne köztük.

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#7) Armagedown


Armagedown
őstag

Légy szives , Pheke , állítsd majd jól be az antennát :))

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#8) csabi94


csabi94
őstag

várjuk :C

chat már nincs ugye? :N

[ Szerkesztve ]

(#9) maláj


maláj
őstag

már ittvagyunk és várjuk a 18:00-át ;]

(#10) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

KÉP, HANG OK!

All→M8

(#11) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Pheke!
Ez az instabilitás csak nálatok van, vagy ez tapasztalható máshol is?

All→M8

(#12) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Mi lessz a hűtendő?? (majd a végén..) múlt héten ezzel harangoztad a hetet!

Ez vs. egy Dvb-t-s tv?? melyik lehet a jobb??

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#13) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Azáldóját de ocsmány a menüje!

(#14) gekkoXT válasza gekkoXT (#13) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Jó, igaz, funkcionális a menü. Elsőre nagyon htpc-sen álltam hozzá.

(#15) Fejlesztő13


Fejlesztő13
tag

Nem csúnya szerintem a menüje, inkább átlagos. TV-t kell nézni nem a menüt.

(#16) ledgeri


ledgeri
nagyúr

mik voltak az USB-s (1. menüpont)méretnél a háromszögek??

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#17) DarkByte


DarkByte
addikt

Már nem azért de tv2 és RTL már azt hiszem másfél hónapja 16:9-ben nyomja :U
A NatGeo pont jó példa lett volna arra hogy a 4:3-mat széthúzza 16:9-re.

[ Szerkesztve ]

(#18) ledgeri


ledgeri
nagyúr

zene menüben voltál!! a médiában!! csak látszott

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19) CarKiller47 válasza DarkByte (#17) üzenetére


CarKiller47
tag

De a TV2 meg az RTL nem kódolta bele hogy az 16:9, hanem csak úgy adja te meg nagyíts bele ahogy akarod.

(#20) DarkByte


DarkByte
addikt

Ez szerintem pont ugyanúgy működik mint a kis tesónál. Record-al vagy az EPG menüből időzítve indítod a felvételt. És ha lestopolod akkor ott lesz ahol elsőnek kerested (Felvételkezelő a neve ha jól emlékszem, de anyámék használják a box-ot, én csak elvétve találkozom vele). Szerintem timeshift-et indítottál elsőnek.

CarKiller47: az RTL az átállás óta küldi vele a képarányt szabályzó jelet (nem emlékszem mi a rövidítése). A tv2 egy ideig ment úgy hogy 4:3-mas felbontásba volt beleszúrva a 16:9 de már tuti hogy az is jól megy. Próbáltam tuner-el is, és otthon is láttam már a HD-90CX-el.

[ Szerkesztve ]

(#21) ledgeri


ledgeri
nagyúr

:O ejj trollok... nincs chat.. :O

Nekem nincs, csak látszott...

Honnan is lehet letölteni a teszt videókat??

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#22) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

.WMV az egyik amit nem ismert fel nem??

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23) ledgeri


ledgeri
nagyúr

amikor kiléptél a médiákból ott látszott valami más fájl!!!!!!!!! azok más mux on vannak

A tesztvideók tól visszafelé

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24) CarKiller47 válasza ledgeri (#21) üzenetére


CarKiller47
tag

(#25) ledgeri válasza ledgeri (#23) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Még megy a felvétel, a TVn!! :Y :Y :Y :Y

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#26) ledgeri válasza ledgeri (#25) üzenetére


ledgeri
nagyúr

NINCS, ok...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#27) ledgeri


ledgeri
nagyúr

:B :P

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#28) ledgeri


ledgeri
nagyúr

nem is kell Chat... :))

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#29) Csabroncka


Csabroncka
addikt

- ezek alapján kódolt adásokat ezzel sem lehet felvenni :U
- a menü barátságos lett.

"in medias res"

(#30) Joci10 válasza ledgeri (#25) üzenetére


Joci10
őstag

A felvett adás mostani megnézésénél nekem is az tűnt fel, hogy nem lett leállítva a felvétel - aki megnézi, az láthatja, hogy a jobb oldalon a felvétel ideje folyamatosan növekszik (vagyis a felvétel megy tovább). Valószínűleg a 'stop' megnyomásakor a timeshift lett bekapcsolva/aktiválva Pheke által, így azért ugrott a felvétel elejére, és kezdte el lejátszani.

(#31) ledgeri


ledgeri
nagyúr

tényleg: a felvételt ,,rögzítő" pendriveon nincs új fájl??

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#32) atomzso


atomzso
csendes tag

Pár kérdés ahhoz, aki már használ(t) ilyet:
A feliratok kezelése milyen? Csak akkor teszi ki, ha egyezik a felirat és a video fájl neve?
A kódolt adásokat is fel lehet venni?
Felismeri a külső USB-s DVD írót?

Előre is köszi

(#33) funkygee válasza atomzso (#32) üzenetére


funkygee
aktív tag

Ez engem is érdekelne, veszi-e fel a kódolt adásokat..

(#34) ViZion


ViZion
félisten

Nah, most próbálom rávenni videó lejátszásra, de nem akarja...
Nekem főleg .avi és .divx van, de semmit nem talál jónak, általában kép nincs.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35) ViZion válasza ViZion (#34) üzenetére


ViZion
félisten

További érdekesség... hogy a bánatba lehet saját sorrendet beállítani? A Favoritokat is csak név szerint rendezi, az átrak semmit nem csinál... Basszus, ha ilyen, akkor az nagy gáz.
Jah, médialejátszója egy vicc, menüben kell kotorni érte, a tartalmat szétválogatja, inkább nehezítve, mint javítva a keresést... OMG.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#36) ViZion válasza ViZion (#35) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, a rendezés megvan... nagyon praktikus, nem tudom ki írja a SW-t ehhez, de az ujjaira kellene lépni ;]
Szal.:
1. minden csatornát favoritba
2. kilép a csatorna beállításokhoz, majd vissza, favorithoz
3. sárga gomb (átrak), majd OK a csatornán
4. fel-le léptetés (számokkal is megy, hurrá)
5. OK. kész... lehetett volna ezt egyszerűbben is azért.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#37) funkygee válasza ViZion (#36) üzenetére


funkygee
aktív tag

Felvételt teszteltél? Lehet felvenni mondjuk olyan adóról ami nincs az alap csomagban ( 7 adó) mondjuk history vagy axn? :U

(#38) ViZion válasza funkygee (#37) üzenetére


ViZion
félisten

Még nem próbáltam, de szerintem lehet. Jelenleg a lejátszással küzdök. Nagyon kevés kodeket támogat, újracsomagolni meg vmiért a Super nem tudja azokkal a beállításokkal...
Most Format Factoryval csomagoltatok, hátha...
Jah, amúgy kép és hang kitűnő, Digi TV után megváltás :)

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#39) ViZion válasza ViZion (#38) üzenetére


ViZion
félisten

Format Factory-val (ingyenes!) AVI magas minőségbe kódolva lejátsza a filmeket...
Ehh, akkor most vacakolhatok a gyereknek egy darabig... :D
Felvételt nem tudom most tesztelni, talán éjjel.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#40) tjb007


tjb007
nagyúr

A tulajokhoz lenne egy kérdésem.
Az AC3 -as hangot tudja kezelni ?

(#41) ViZion válasza tjb007 (#40) üzenetére


ViZion
félisten

avi -ban igen, kulon audio filekent nem probaltam...
Filmeket format factoryval ujrakodolva viszi, felvetelt nem tudom tesztelni, sok a melo... :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#42) tjb007 válasza ViZion (#41) üzenetére


tjb007
nagyúr

Köszi.

(#43) elisha


elisha
tag

Üdv!

Elég sok avim van, főleg sorozatok...
Egyéb formátumom nincs, szóval csak az avik kezelése érdekel.
Melyik az ajánlottabb, az Alcor HD-2800 vagy a WayteQ HD95CX?

Köszi a választ.

Túlterhelt a szerver...

(#44) hemo válasza elisha (#43) üzenetére


hemo
tag

A 95-ös gépet miért nem a 90-essel hasonlitod össze? Még az áruk is kb ugyanannyi..

(#45) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Sziasztok!
Ez a kütyü csak digitális adásra használható?
Mármint rendes kábeltévéről lehet felvenni vele?
A felvétel lenne a lényeg.

Bazinga!

(#46) KőkorSzaki


KőkorSzaki
tag

Ne haragudjatok, de kicsit felhúztam magam, hogy végignéztem a bemutatót (még a Silverlight-ot is beengedtem miatta), még azt örömmel is konstatáltam, hogy igazából pont az érdekelt benneteket is, mint engem: a felvételi képességek, végül viszont nem tudom mennyi idő után sem derült ki erről semmi. Pontosabban úgy tűnik akkor, hogy nem tud felvenni csak timeshiftelni, de nem hiszem el, hogy tényleg ez a helyzet. Van itt valaki, aki meg tudja mondani, hogy akkor
1) tud-e felvenni,
2) számítógépen visszanézhető/szerkeszthető-e a felvett anyag,
3) tud-e fizetős adókról felvenni,
4) tud-e fizetős adókon is timeshiftelni.

Előre is NAGYON köszönöm az infókat!

(Egy kérés: ha lesz még ilyen bemutató, a képarányt tegyétek automatára a boxon és a monitoron is, és úgy nézzétek, mert pont az is érdekes lenne, hogy tweakelés nélkül lehet-e kényelmesen tévézni, vagy a képarány állítást kell a menüben kajtatni folyamatosan. Úgy látom, hogy ez rendben van, de ez sem derült ki világosan, mert volt itt a bemutatóban 16:9, 4:3 PS(!!!), meg egy kis auto is, de pl. a TV (monitor) nem tudom, mire volt állítva, ezt a TV-jén szerintem az emberek 99%-a AUTO-n hagyja).

(És tényleg nem lebecsülni akarom ezt a munkát, mert így is egy sor érdekes dolgot megtudtam és láttam működés közben, de ha csináltok egy listát, hogy mi érdekes, és előre kipróbáltok rajta mindent és a kézikönyvbe is belenéztek, ahol kell, akkor az mindenkinek NAGYON SOKAT segítene).

[ Szerkesztve ]

(#47) ViZion válasza KőkorSzaki (#46) üzenetére


ViZion
félisten

Felvenni tud. Fizetőst is, már amiket próbáltam (HBO nincs, azt nem próbáltam). A felvett motyó fura formátumban van, majd a két ünnep között megpróbálom konvertálni, de alapból PC nem tud mit kezdeni vele. Timeshift is működik, de nem túl kényelmes, sőt, az egész kütyü vezérlése szánalmasan túlbonyolított, nagyon látszik, hogy kína gyerekekkel dolgoztatnak, akik nem hogy TV-t vagy filmet, de még napot sem láttak soha, így fogalmuk sincs mi a praktikus, mi nem, nekik csak X feladat leprogramozása, pipa.
Auto képarány van, egész normálisan működik.
Ha érdekes a téma akkor januárra dobok fel logoutra vmit róla.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#48) KőkorSzaki válasza ViZion (#47) üzenetére


KőkorSzaki
tag

Köszönöm szépen, nagyon hasznos! Sajnos nem túl pozitív, de ez már más kérdés. Lehet hogy mégsem veszem meg, karácsonyra akartam.

(#49) funkygee válasza bluyoo (#45) üzenetére


funkygee
aktív tag

Rendes kábeltévé alatt mit értesz? Analóg adás? Nincs benne analóg tuner, nyilvánvaló. Nem is kell , hogy legyen benne, ez más műfaj. Digitális kábeles adás? Az meg DVB-C szabvány, annak megint nincs köze a DVB-T hez. Amúgyis, úgytudom például upsz nál nem is tudsz olyan set-top-boxot használni, amilyet akarsz: kvázi azt használod, amit kapsz, arról meg hiába felvevős, nem szeded le a dolgokat felvétel után.. Van olyan szolgáltató, ahol megválaszthatod, milyen STB-t használsz a digitális adásukhoz, de ez nagy részben nem igaz ..ha jól tudom.

(#50) bluyoo válasza funkygee (#49) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Igen analóg adás.Videó helyett akartam .........
Körbekérdezgettem itt a fórumokon és most már tudom hogy ezek a kütyük erre nem alkalmasak.Azért köszönöm.

Bazinga!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.