Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#98) nyikszi


nyikszi
őstag

Régebben volt Senna-Prost. Prostnak szurkoltam, de sokan Sennának. Voltak allűrjei Prostnak, de agresszióban messze verte Senna.

Schumacher pedig bárki bármit mond, az eddigi legsikeresebb pilóta volt. Nehéz megdönteni a csúcsait. Emlékszem, amikor először ültették be az F1-be és milyen jó időt ment. Már ekkor elkezdtem neki szurkolni, aztán ő lett az ügyeletes kedvenc :) Mivel elég sokáig benne volt az F1-ben, így nem igazán volt hosszú kihívója.

Alonso mindig is idegesített és amikor Kimit kipics@zták a Ferraritól miatta, hát.... Örülök, hogy jövőre megmutathatja mindkettő ki a jobb, mert elvileg ugyanaz az autó lesz alattuk :) Majd Alonso arcára leszek kíváncsi, amikor sorra Kimi elveri :D

Kimivel meg úgy vagyok, hogy jó jó, csak ne inna annyit.

Hamiltonnak első pár futamán szurkoltam, aztán nálam teljesen elvágta magát azzal, hogy agresszív, megmondó emberke lett. Mára talán egy picit lenyugodott, de továbbra is nem szeretem emberke nálam.

Vettel is csinált már nem egy rossz dolgot, de soha nem mutatkozott úgy, hogy ki ha én nem. Jó pilóta, ez nem kérdés. Jó autó van alatta, jövőre meglátjuk mi lesz velük.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.