Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) djculture válasza Parci (#298) üzenetére


djculture
félisten

De akkor mi értelme a fórumnak ha nem lehet megbeszélni bármit egy fórumtárssal?
Eddig is sokszor azért priviztünk hogy ne offoljuk szét a fórumot más szakma vagy nem szakmai témákkal. Megértem a helyzetet amúgy de nem sok értelmét látom ennek a megfogalmazásnak.
Legyen egy határ mindenkinek amennyi privátot tárolhat és annyi, ha betelik töröl.

[ Szerkesztve ]

(#302) Parci válasza djculture (#301) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez lesz, ha lesz

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#303) kymera


kymera
senior tag

Üdvözlök minden kedves fórumtársat.

Nem tudom hogy egyedi eset-e az enyém , de tegnap este óta nem tudok privit írni.

Ezt kapom miután beírom a "captcha"-t :

A spam hatékony szűrése érdekében nem lehet korlátlanul privát üzenetet küldeni. Túllépted a limitet, kérünk, várj pár órát

Én megértem az oldal tulajdonosait a technikai problémákat illetően és jelen hozzászólásomat nem is panasznak szánom - de a "kérünk,várj pár órát" számszerűsítve mit jelent ?
Nagyon sok privim van és le is menteném őket ha lenne rá mód majd ezt követően törölném őket hogy ne terheljem az oldalt - de jelen pillanatban nem tudok más módot rá mint a Screenshot Captort - de ez extrém lassú megoldás.

Mivel jelen pillanatban is érintett vagyok pár PH-s csalásban (sajnos károsultként) és rendőrségi ügy is van belőle , így nem tehetem meg azt hogy mentés előtt töröljek mindent.

Minden segítséget szívesen vennék és nagyon szépen megköszönném. (privikre sajnos jelen pillanatban nem tudok válaszolni)

Előre is köszönöm szépen.

Szép estét

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#304) Mr X válasza kymera (#303) üzenetére


Mr X
veterán

A hírben ott van:

FRISSÍTVE: jelenleg 24 órán belül:

maximum ötször lehet elküldeni ugyanazt a szöveget privát üzenetben,
20-nál több usernek csak captcha segítségével lehet írni,
40-nél több usernek nem lehet írni.

(#305) kymera válasza Mr X (#304) üzenetére


kymera
senior tag

Köszönöm szépen a segítséget. :K

Szép estét.

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#306) bambano válasza Parci (#11) üzenetére


bambano
titán

ezen én nem paráznék, elolvasnám a hírközlési hatóság webjén (jelenleg nmhh), hogy nekik mit kell megadni spambejelentésnél, lekoppintanám és nyugodtan aludnék tovább.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#307) Parci válasza bambano (#306) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jogos

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#308) liksoft válasza Parci (#307) üzenetére


liksoft
nagyúr

Érdeklődni szeretnék, mi a legújabb hivatalos verzió?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#309) Parci válasza liksoft (#308) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem értem a kérdést

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#310) liksoft válasza Parci (#309) üzenetére


liksoft
nagyúr

Mi lesz a várható végleges megoldás? Időlimit, darablimit, kódszó, esetleg ezek variációja? Tudom, egy irány valamennyire kialakult, de nem lett még lezárva tudtommal (vagy én maradtam le róla).

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#311) Parci válasza liksoft (#310) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a mostani állapot elég jól működik. amíg nincs okunk rá, hogy változtassunk, nem fogunk.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#312) Winner_hun


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#313) Parci válasza Winner_hun (#312) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, ő az egyetlen kb., akinek gondja van. bazárok tulajainak lesz limit-bővítés.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#314) vatomi válasza Parci (#313) üzenetére


vatomi
aktív tag

Lehet, hogy off a problémám, de nem találok jobb helyet neki. Privátból kitiltottam egy pH! usert és nem találom, hol lehet törölni a fenti tiltást, szóval újra szóba állnék vele. :B Köszönöm a segítséget

(#315) Lenry válasza vatomi (#314) üzenetére


Lenry
félisten

a privát lista legalján vannak a letiltott felhasználók, mellettük ott egy enged gomb

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#316) vatomi válasza Lenry (#315) üzenetére


vatomi
aktív tag

Köszönöm, valóban nem lapoztam a sokadik oldal végére :R

(#317) Rive válasza Parci (#201) üzenetére


Rive
veterán

...ki és miért olyan hülye, hogy nem takarít maga után. :DDD

No, én azért vagyok 'olyan hülye', mert igy ha valaki rámszól, hogy akar valamit, akkor egyből látom, volt-e már valami közös ügyünk, és az miképpen sült el. És ez elég sokszor tud hasznos lenni.

OK, hogy gondot okoz a privát recordok nagy száma, de akkor nem lehetne úgy megoldani, hogy az adattartalom maga megmaradjon? Mittudomén, pl. az egy felhasználótól származó régi üzeneteket egy nagy recordba összetolni.

A lementéssel az a gond amúgy, hogy elveszik a kapcsolat az 'élő' üzenetekkel. Esetleg mentés helyett ha valami 'exportálás' történne, azaz a mentés során a PH! adatbázisába is kerülne egy hivatkozás a felhasználó gépére mentett állományra... Ez persze már nem 'hiteles' de az adattartalom és a kapcsolat megmaradna, és a terhelés egy része is menne a felhasználóhoz a szerverről.

Az a jó itt, hogy nem kell gyökér nélküli 'percembernek' érezni magamat.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#318) Parci válasza Rive (#317) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egyelőre bírjuk. túlbonyolítani sem akarjuk az egészet. majd lesz valahogy. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#319) canniball válasza vatomi (#314) üzenetére


canniball
nagyúr

Erről jut eszembe: ha letiltok egy usert akkor ő kap erről értesítést (ha máskor nem akkor amikor privizne)?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#320) Parci válasza canniball (#319) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#321) canniball válasza Parci (#320) üzenetére


canniball
nagyúr

Köszönöm a gyors választ!

Ezesetben javasolnám hogy ha legközelebb kalapáltok a rendszeren és nem túl bonyolult akkor kerüljön be egy ilyen funkció. :R

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#322) ricogsm


ricogsm
őstag

Sziasztok!

Nézelődtem, lehet elkerülte a figyelmemet. Hogy tudok egyszerre törölni privát üzeneteket?

Üdv

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#323) Ndruu válasza ricogsm (#322) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Jelenleg csak userenként lehet törölni. A privát üzeneteknél a jobb oldali "opciók" oszlop "töröl" gombjára kattinva tudod törölni az adott felhasználóval folytatott teljes levelezést.

Harrrr!!!!

(#324) ricogsm válasza Ndruu (#323) üzenetére


ricogsm
őstag

köszönöm! Kicsit fárasztó számomra. :(

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#325) blackvinyl


blackvinyl
tag

Köszi a kódot :C

Olvasd el (végig) mielőtt privátot írnál. Köszi! http://bit.ly/1e0TBbE

(#326) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"FRISSÍTVE: jelenleg 24 órán belül:
maximum ötször lehet elküldeni ugyanazt a szöveget privát üzenetben,
20-nál több usernek csak captcha segítségével lehet írni,
40-nél több usernek nem lehet írni."

Elnézést kérek értetlenkedésemért.

Én most kaptam először kód ellenőrzést.

Megértem és elfogadom ezt a szabályzást, bár furcsa hogy csak most találtam rá. :)

Ezt úgy kell akkor értelmeznem akkor hogy egy nap alatt max 40 embernek küldhetek üzenetet?

Vagy a pm-jeim között max 40 ember lehet.

Csak mert Jelenleg 492 emberrel beszéltem pm-ben, szerintem simán küldtem 2-3 ezer pmet. Nem gond ha el kell kezdenem törölgetni, csak kicsit hosszú idő lenne. :D

:R

Live-Die-Respawn

(#327) Viktor77 válasza oriic (#326) üzenetére


Viktor77
titán

"jelenleg 24 órán belül"... "40-nél több usernek nem lehet írni."

Szerintem elég világos.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#328) oriic válasza Viktor77 (#327) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Értem. Köszönöm szépen. Megnyugodtam. :) :R

Live-Die-Respawn

(#329) PazsitZ


PazsitZ
addikt

A ph térképes usernél, ez nem fog gondot okozni?

- http://pazsitz.hu -

(#330) biznisz_man


biznisz_man
tag

Na én ezt ma tapasztaltam elsőnek :)
Érdekes, végül lett már rá vmi szankció? Vagy marad így?

(#331) Lasy


Lasy
veterán

a capach kódhoz már úgy hozzászoktam, de meglepett, hogy reggel 6tól 14:30ig elértem a 40 személyt. :Y

Jót nevettem rajta, a függőségem kicsit visszafogta. :D
(egy film ereére.)

+36702778032

(#332) Lasy válasza Lasy (#331) üzenetére


Lasy
veterán

megnéztem egy filmet.
oké.
jött 16 privát üzenet.
6ra válaszoltam.
megnéztem megint egy filmet
De most csak 7re tudtam válaszolni, és már le is tiltott. :W
Biztos jó ez így?
ja és egyik sem tartalmazta ugyan azt.

+36702778032

(#333) Ybron


Ybron
senior tag

Jó lenne ha lehetne keresni a privát üzenetek között, pl értem itt egy adott szóra.
Ahogy a gmail-nál is mikor keresek az üzenetek között és beírom azt a szót amire még emlékszem az adott levelezésből és akkor kidobja azt vagy azokat az üzeneteket ahol szerepel az a szó.
Most is épp keresek ph-n a pü-között. Vettem moddinghoz kábelharisnyát. Ha élne ez a funkció most megspórolnék vele több 100 üzenet átnézését, mert csak beírnám hogy "kábelharisnya" és ki is dobná, persze lehet hogy azóta töröltem vagy törlődött az üzenet, de akkor meg nem keresném feleslegesen.

(#334) Lasy válasza Ybron (#333) üzenetére


Lasy
veterán

belépsz a privihez, és bal felül ha a hardverapron vagy akkor él a kereső.

+36702778032

(#335) Goldwin


Goldwin
aktív tag

Néhány perccel ezelőtt küldtem egy privátot az egyik fórumtársnak, de változtatni szeretnék a szövegén, vagy törölni az üzenetet. Ezt hogy tehetem meg, vagy van valaki, aki meg tudja nekem csinálni? Nem szeretném, ha meglátná az üzenetet!

(#336) canniball válasza Goldwin (#335) üzenetére


canniball
nagyúr

Tudtommal nincs rá lehetőség, mivel a privikre még a moderátorok sem látnak rá.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#337) Goldwin válasza canniball (#336) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Ettől féltem. :O :W

(#338) Ybron válasza Lasy (#334) üzenetére


Ybron
senior tag

ÉS tényleg, de valamiért pont nem dobja ki azt az üzenetet amit kéne.
3 emberrel beszéltem pü-be kábelharisnyáról, kettőt szépen ki is dob és pont a harmadikat nem amit kerestem(amit azóta megtaláltam máshogy).

(#339) west válasza Ybron (#338) üzenetére


west
őstag

Kedves Fórumtársaim!
(Lenti írásom mentes minden sértődéstől. )

Én nagyon szeretem a PH-t és sokat vagyok fent rengeteget levelezek. Főként a Hardveraprón.

Rengeteg üzenetet váltok sok-sok emberrel és várnák tőlem a választ mert kíváncsiak és persze mindig azonnal várják a reakciót.
Pl tegyük fel; levelezek 100 emberrel és blokkolást kapok, akkor olyan időeltolódást szenvedek el, hogy sosem érem utol a válaszokat és érdektelenné válnak a megoldásom iránt,mert megoldják máshol, vagy másként a feladatot, amiben viszont szeretnék időben segíteni.

Mi módon lehet elérni, hogy ne korlátozzon úgy, hogy semmit sem tehetek. Már azt sem tehetem, hogy beírom a kódot. Mert az még nem akkora gáz és még érthető is a léte. Sőt az a része engem is véd a spamoktól, tudom.

Létezik erre megoldás, hogy a kódok beírása mellett folytathassam zavartalanul a levelezést?Akár a Prohardver felületén?

Köszönöm!
West

[ Szerkesztve ]

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#340) west


west
őstag

Bocsánat! Nem Ybron (#338) üzenetére válaszoltam. Kicsit későre jár. Elnézést :B

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#341) canniball válasza west (#339) üzenetére


canniball
nagyúr

Elég régi már ez a topik, nem tudom figyelik-e egyáltalán az illetékesek, szvsz keress egy aktívabbat. ;)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#342) west válasza canniball (#341) üzenetére


west
őstag

Ezt is alig találtam meg :O

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#343) Bjørgersson válasza canniball (#341) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jobb lenne szerintem Parcit, lezsot vagy Kalandort megkeresni priviben. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#344) canniball válasza west (#342) üzenetére


canniball
nagyúr

Javítsuk a PH-t topik Az is elég ha belinkeled oda. Vagy ahogy a kolléga javasolta: privi.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#345) Kalandor válasza west (#339) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sajnálom, ha neked ez problémát okoz ez a helyzet :( nekünk szűk mezsgyén kell egyensúlyozni egy ingyenes, de rendkívül sokak által használt szolgáltatásban az erőforrások megfelelő allokálása, a spammerek, és még sok dolog közt.
Egyelőre ez a megoldás született, ötleteink nekünk is vannak a finomhangolásra, de alapvetően fejlesztésre jelenleg nincs lehetőség.

(#346) west válasza Kalandor (#345) üzenetére


west
őstag

Értem. Aláírásba kiírtam a mail-em. Jobb ötletem nincs a megoldásig. Tudom hogy karitatív jó formán az egész PH! Szóval, ezért köszönet nektek Modiknak-Házigazdáknak és segítő Fórumtársaknak.

Azt tudja valaki közületek, hogy a Privátoknál miért Írja ki a szabad szavas kereső ezt?
"503 - Service Unavailable

Sajnos kérését pillanatnyilag nem tudjuk teljesíteni. Kérjük próbálja újra egy kicsit később.

Unfortunately your request can not be fulfilled at the moment. Please try again later."

Bármit keresek vissza jó ideje ezt írja ki.

Köszi az időtöket;
West

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#347) Bjørgersson válasza west (#346) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Túl sok üzeneted van és lehal tőle a rendszer, szerintem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#348) west válasza Bjørgersson (#347) üzenetére


west
őstag

Upsz :U

Köszi a válaszod!

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.