Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#236) Cifu válasza Dr. Akula (#230) üzenetére


Cifu
félisten

Ez az igazi rejtély.

Azért ötleteim vannak, feltehetően jobb alkupozíciót jelent reklámfelület-értékesítés terén. Az SG és a PH! e téren összeadódó felhasználószámot tud a tárgyalóasztalra letenni, ami értelemszerűen jó hatással van az kialkudható összeg terén. Ha megnézed, az SG fórumán külön ki van emelve, hogy hány fórumozó van regisztrálva (e pillanatban 355785 fő), hogy ebből hány alreg, hány flémreg, hány aktív, stb., az persze nem ismert, max. megbecsülni tudjuk (mi amúgy azt sejtjük, hogy ebből kb. 5%, optimistább becslés szerint 10% lehet aktív reg). De az tény, hogy ez elég komoly szám ahhoz, hogy egy netes reklámozásban kevésbé otthonosan mozgó reklámozót meggyőzzön.

A másik dolog, hogy az SG eddig is jó részt hírforrásként szerepelt. Tehát az ottani cikkek más híroldalakon jelentek meg. Mikor rákerestem az űrsikló program hattyúdaláról írt cikksorozatomra, kismillió híroldalon találkoztam vele (csak egy gyors google keresés: hirek.animare.hu, propeller.hu, hirekneked.hu, hír.oldal.info, stb.).

Hogy most ezekből van-e bevétele az SG.hu-nak, vagy van-e bármi köze a PH! és az SG összeborulásának, azt én nem tudom megítélni, mivel olyan mélyen vagyok a táplálékláncban, hogy a hátsómon plankton harapásnyomok vannak...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.