Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) tomcsi23 válasza Qru (#645) üzenetére


tomcsi23
veterán

Hehe, itt nyugis közlekedés van ám. ;]

Ez a vontatás, hát csoda, hogy bevállaltad, egyik oldalról sem merném. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#652) Qru válasza tomcsi23 (#651) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Persze-persze azért kellett az új kidörgő is, tudom... ;]

Muszáj volt, alsógyopáros külsőn egy lerohadt Reanult-val mit csinálsz a felgyújtáson kívül?

#nincsbennetarcsi

(#653) tomcsi23 válasza Qru (#652) üzenetére


tomcsi23
veterán

Állagmegóvás volt a fő szempont. :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#654) bitpork válasza Qru (#652) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Pl utána grillezel rajta, de min szalonnát sücc :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#655) Qru válasza bitpork (#654) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Szalonna is necces, csak egy kis Clio... nagyobb a füstje mint a lángja. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#656) MunezXBK válasza Qru (#655) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Akkor kolbit kell füstölni. ;]

(#657) Qru válasza MunezXBK (#656) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Frankón nem voltunk messze tőle mikor már így sem indult be:

mod:

Tudom a feketét testre kellet volna kötni, első körben úgy próbáltuk és úgy sem indult ez a...

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#658) mdani01 válasza Qru (#657) üzenetére


mdani01
aktív tag

Mi baja volt szegény rönyónak? ;]

iPhone 6S SpaceGray

(#659) Qru válasza mdani01 (#658) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az hogy francia lévén a 3F szabály hatálya alá tartozik. :DDD

Amúgy csak akksi gond volt. Ki lett cserélve azóta gurul.

#nincsbennetarcsi

(#660) tomcsi23 válasza Qru (#659) üzenetére


tomcsi23
veterán

Mondjuk a képről pont nem látszik, hogy melyiknek volt baja. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#661) mdani01 válasza Qru (#659) üzenetére


mdani01
aktív tag

Akkor nem olyan nagy a gond :D Majd lesz nagyobb baja is ;]

iPhone 6S SpaceGray

(#662) Qru válasza mdani01 (#661) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nyugi már fent van hahu-n. :K

Tomcsi: Természetesen a Merdzsónak. ;]

#nincsbennetarcsi

(#663) mdani01 válasza Qru (#662) üzenetére


mdani01
aktív tag

Jöhet a helyére egy Doblo :D Fenébe 3F szabály van ;]

iPhone 6S SpaceGray

(#664) kelly416 válasza mdani01 (#663) üzenetére


kelly416
veterán

Azért az eddig említésre nem került harmadik "F"-et nem értem. Mostanra egészen jók. 2000es évjárat felett sokkal kevesebb a baj velük, mint előtte.

(#665) EQMontoya válasza kelly416 (#664) üzenetére


EQMontoya
veterán

Hát a Stilok tudtommal még elég vacakok voltak.

Same rules apply!

(#666) mdani01 válasza kelly416 (#664) üzenetére


mdani01
aktív tag

Puntok se valami megbízható darabok (az más kérdés nekem belsőre 2-esig elfogadhatatlanok). Viszont már Grandet vennék szívesen :)

iPhone 6S SpaceGray

(#667) Qru válasza mdani01 (#666) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Most adtuk el az 1998-as 1-es Punyeszünket. Soha semmi baja nem volt, meg kell hogy védjem. :K

#nincsbennetarcsi

(#668) bitpork válasza Qru (#667) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

De azért megvolt a megemlékezés :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#669) kelly416 válasza EQMontoya (#665) üzenetére


kelly416
veterán

A három F a Ford, Fiat, Francia, ha jól tudom. Mivel a puncis orrdíszű modell Francia, most meg Fiatokról volt szó az előző h.sz-em előtt "Jöhet a helyére egy Doblo", én a Fordra céloztam volna, de ezek szerint nagyon nem voltam egyértelmű. :D
(Amúgy én semmilyen Olaszt sem vennék, nem csak Fiatot.)

(#670) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Üdv!

Úgy néz ki, elmarad a tavi csónakázásom, így lehet azon a szombaton kapok kimenőt asszonypajtástól, és le tudok nézni közétek idegesíteni Bitporkot a hülyeségeimmel és tovább erősíteni a Japán vonalat :DDD

De mivel ez még nem tuti, kajára-piára nem fizetnék be, éheznem meg nem árt. :P

Jól rémlik a Júni 18?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#671) EQMontoya válasza kelly416 (#669) üzenetére


EQMontoya
veterán

Jogos, én nem olvastam rendesen. :)
Fordokkal tényleg nincs olyan sok baj. .

Same rules apply!

(#672) Francia91 válasza kelly416 (#669) üzenetére


Francia91
veterán

Ahhoz képest, hogy mennyire szidják a francia kocsikat, én nem sok negatívat tapasztaltam velük. Szüleimnek egy '94-es Citroen Xantia-juk van (1.6i). 2002 óta van meg, de alig kellett hozzányúlni. A 14 év alatt első féktárcsákat, kézifékhuzalt, valamint 1 pár hidraulikagömböt kellett cserélni benne. 14 év távlatában szerintem nem rossz... Arról nem beszélve, hogy rohadt kényelmes egy autó. Unokabátyám Audi A6-osa nincs olyan kényelmes, mint a Xantia. Mind beltérileg, mind rugózásilag még ma is etalon ez a kocsi szerintem. A kasztnin sehol egy rozsdapötty sem, meg alig kellett hozzányúlni.

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#673) Qru válasza bitpork (#668) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:K

Tsebacsi: Igen, Júni 18.

kelly416: A Punyesznek soha semmi baja nem volt. Pedig volt hogy egy szuszra belevertem 1000 km-t. Egyetlen gubanc volt vele csak az utólag behekkel riasztó időnként meghülyült, aztán ki is dobtunk a francba. Szóval egy ilyen egyszerű szívóbenzinest még ők sem tudnak elrontani. :D

#nincsbennetarcsi

(#674) bitpork válasza Tsebacsi (#670) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Qru mán megaszonta és igen, akkor van. De el kell hoznod a nissant :DDD

(#672) Francia91 : a kényelmet szerintem kár ide keverni, mert embere válogatja. Ex-sógoromnak volt 1.6i xantia kombi és nekem spec 150 km-ként ki kellett szállnom belőle, mert megfájdult a hátam. Azt meg halkan jegyzem meg hogy a pumpás ülésmagasság állító kar a combom hátulját feszt teli helyezte véraláfutással. Sőt, volt nekem Renault 25 is. Azt is kényelmetlennek találtam hosszútávon.
Motorja ment, azzal sem volt kiugró gond,

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#675) Francia91 válasza bitpork (#674) üzenetére


Francia91
veterán

Viszont én mindenképpen W124-est, vagy Audi 100-ast fogok veni :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#676) bitpork válasza Francia91 (#675) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mindkettő nagyon jó választás hobbiautónak :K És nagyon sokáig nagyon hálásak a törődésért.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#677) EQMontoya válasza Francia91 (#675) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ok, de sor5 (Audi) vagy sorhat (Merci) kötelező. :)
Jah, és az ilyenekhez szerintem dukál egy napfénytető.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#678) PAtr0n válasza Francia91 (#675) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ódi 80-as se nem van rosszul összerakva. Ha már ódi. Malacorrú Folslágen nem tetszik? Az is kimegy a világból.
Amúgy Xantia, lehat már meséltem: Ismerősnek se volt baja vele, ugyanúgy 1.6 berzin, 75km-ről jártak be hatvanba dolgozni napi szinten, de egyszer csak a házuk előtt hellószia kigyulladt és szarráégett. Most ezt nem rónám a franciák hülyeségére feltétlen, előfordulhat bármilyen (főleg benzines) ótóval, de na. Ki tudja mi lehetett a baj, és belegondolva a sok elektronika malőrre amit a franciák vétenek, simán lehetett konstrukciós dolog is.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#679) bitpork válasza EQMontoya (#677) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Én anno nagyon szerettem volna egy 560SEC-et, de amit megnéztem...nos szerencsésen túléltem. Kívül gyönyörű volt. A motortérbe behajoltam és megtámaszkodtam a jobb oldali lengéscsillapítónál - ami majdnem kiszakadt a súlyomtól a szép fényezéssel együtt. Uh gyorsan megköszöntem és leléptem. Pedig majd megszólalt az az autó.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#680) EQMontoya válasza PAtr0n (#678) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nyugi, leég a dízel is ugyanúgy. Nem az üzemanyag meggyulladása a lényeges probléma, elektromos tűz esetén kigyullad a mindenféle szigetelés, műanyagok, és az úgy ég, mint a bozót egy hét kánikula után.

Egy turbósított Corolla gyulladt meg nemrég a ringet, a turbó mellett túlzottan átmelegedett valamilyen műanyag szigetelő elem, és lángra kapott. Egy-két perc alatt a műszerfal környéke totálkárra égett, szélvédő repedt, stb. Aztán eloltották, szerencsére jó helyen történt a dolog. De nem kellett a tűzhöz semmilyen üzemanyag.

Same rules apply!

(#681) Tsebacsi válasza bitpork (#674) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Csak Honda, de mással nagyon nem is tudnék menni :)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#682) kelly416 válasza Francia91 (#672) üzenetére


kelly416
veterán

Anyámnak van egy 96-os 1.9D Clio-ja. Én abba toltam bele egy hét alatt 3000Km-t úgy, hogy 4-en mentünk Erdélybe, a jobb egyen csücsülő barátom egész úton a lába közt tartotta a csöves hátizsákot, Húgom meg a pasija hátul nem tudtak egymás szemébe nézni, mert köztük volt két utazótáska... szóval azon kívül, hogy kicsi, semmi baj nincs vele. Ameddig nem lesz elektronikus baja. Na onnantól kapáltak. ;] Ez a baja a Francia autóknak, ha valami villanyosan k*ródik el benne, akkor a szakszerviz is szívesebben vezetékelné újra az autót, minthogy kikeresse a hibát. :DDD

Ugyanennek a Clio-nak egyszer lemerült az akkuja. Előfordul, feltöltöttük, másnapra lemerült. Akku gariba vissza, kiderült, semmi baja. Ment az autó villamosságishoz, két hetet legelt rajta 3 részletben, kiszedett belőle szinte mindent, a gyári riasztóval kezdte, végül csak a gyári riasztó nem került vissza bele (a saját f@szsága miatt, a gyantával kiöntött dobozból tőből csípte le a madzagokat a barom, esélytelen volt vissza tenni, pedig kiszedés után is ugyanúgy lemerült az akku fél nap alatt), azóta sem tudjuk, mi okozta a merülést de egyszer abba maradt és azóta sem jött elő soha.

(#683) Francia91 válasza PAtr0n (#678) üzenetére


Francia91
veterán

Nézegetem a 80-asokat is, azok is tetszenek :)

Na pont a Xantia volt az a típus, amiből kiherélték a felesleges elektronikát, leváltva a Citroen XM-et. Az XM-et nagy újításnak szánták volna, ennek örömére teletömték elektronikával, amivel később csak a bajok voltak.... Aztán rá pár évre jött a Xantia, hogy az XM-et leváltsa, de gyorsan, és ebben már csak annyi elektronikát hagytak, amennyi szükséges. Aztán jött a C5-ös, hogy leváltsa a Xantiát, nos az első szériát ebből is teleelektronikázták, aztán a C5-ös második szériájánál észbekaptak, hogy megint felesleges szarokat pakoltak bele..

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#684) nero1 válasza bitpork (#565) üzenetére


nero1
csendes tag

Sziasztok! Én is jelentkeznék a június 18-i találkozóra Francia91 beszéltem róla, nekem is egy ETZ 250-es gépem van, azzal fogok menni. A kaját most rendeztem, délelőtt a megadott számlán lesz a pénz. :DD

(#685) bitpork válasza nero1 (#684) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Üdv a csapatban! Aztán csak óvatiag a motorral, mert Szeged-Siófok toronyiránt olyan xar amíg átérünk az ország fejlettem felébe, hogy Teddy is sírva könyörög a kíméletért.

MOD

Jelezném, hogy meg is érkezett!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#686) Francia91 válasza bitpork (#685) üzenetére


Francia91
veterán

Szombathelyről jön majd :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#687) bitpork válasza Francia91 (#686) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Dzsíííí, aszittem a világ közepe Szeged és környéke :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#688) Francia91 válasza bitpork (#687) üzenetére


Francia91
veterán

Hát nem... :D

Közben kelly416 fórumtársnak (és szomszédnak) jelezném, hogy én szombat reggel 5.00 felé indulok, és majd 17.00-kor indulok vissza Szegvárra

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#689) EQMontoya válasza bitpork (#687) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ma pl. oda megyek, és innen kurtamessze van. :D
Ráadásul a héten másodszor, belőlem él a MOL.

Same rules apply!

(#690) bitpork válasza Francia91 (#688) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

5-kor?! Bakker nehogy aludjak még amikor megérkezel :DDD

EQMontoya: minden autósból él ;) Soha nem se jelzel időben :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#691) EQMontoya válasza bitpork (#690) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ahogy látom, apóséknál is a notimon fogok távolról dolgozni a hétvégén... :(((

Same rules apply!

(#692) Francia91 válasza bitpork (#690) üzenetére


Francia91
veterán

Bejáratós még az MZ, így nem pályázok vele, majd ha csak be lesz járatva. 700 km kell még bele, a 18-adikával cirka 540 km meg is lesz oda-vissza :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#693) bitpork válasza Francia91 (#692) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

öccéznegyven? Győrön keresztül mész? :Y

EQMontoya: Valamit valamiért :K Ez még mindig nem menti a nem szólást, de kiegyezési alap ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#694) Francia91 válasza bitpork (#693) üzenetére


Francia91
veterán

Még csak a GPS-t nézegettem, díjmentes szakaszokon. Előtte pár nappal átnyálazom pontosabban is az útvonalat :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#695) EQMontoya válasza bitpork (#693) üzenetére


EQMontoya
veterán

Azért a Malátába muszáj volt leugrani egy-két csapolt ipa okán, ha gondolod, jer. :)

Same rules apply!

(#696) bitpork válasza EQMontoya (#695) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

mosszósz amikor már az ágyban döglök készülve a holnapi apósomozásra?! Legközelebb erre jársz akkor egy kv-cigi kombót megejtünk (én sajnos vagy szerencsére nem iszok alkoholt)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#697) EQMontoya válasza bitpork (#696) üzenetére


EQMontoya
veterán

Én meg nem dohányzom, kivéve néha egy kis djarumot vagy vízipipát. :)
Szóval megosztjuk.

Same rules apply!

(#698) raczger válasza raczger (#570) üzenetére


raczger
őstag

1 hétig tudtok még jelentkezni a pulled porkra, eddig úgy néz ki, hogy csak 6 adagot csinálok :U

Ez biztosan, hogy később lesz kész, mint a bitpork féle oldalas, kb valamikor a délutáni órákban, 3-4 körül, persze ez függ attól, hogy mikor sikerül majd elkezdeni (mindössze 8 óra kell a húsnak).

[ Szerkesztve ]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#699) Francia91 válasza raczger (#698) üzenetére


Francia91
veterán

Én ma utalok, a délután folyamán :B

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#700) kelly416 válasza raczger (#698) üzenetére


kelly416
veterán

Nice. Jó kis munka. :R

Én lehet, elviszem közben a családot a strandra, ha nagyon unatkoznak, de én vissza megyek majd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.