Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Qru válasza bitpork (#1350) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:C

#nincsbennetarcsi

(#1352) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

11 óra múlva látható a firkálmány!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1353) Brumi˘ válasza bitpork (#1352) üzenetére


Brumi˘
addikt

Na majd jól megolvassuk a reggeli kávé mellett.

(#1354) atos19881101 válasza bitpork (#1352) üzenetére


atos19881101
senior tag

Plíz linket. :R

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#1355) bitpork válasza atos19881101 (#1354) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nem tudok adni, mert még nincs kint. a Logout főoldalon az OFFtopik kiemeltek között fogod megtalálni elméletileg.

brumi: nem olyan hosszú hogy egy kv-t és reggelit kibírjon :N

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1356) Brumi˘ válasza bitpork (#1355) üzenetére


Brumi˘
addikt

Nem lenézni, mert lassan olvasok. :))

(#1357) bitpork válasza Brumi˘ (#1356) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mongyuk majd az összes fotót feltöltöttem linkbe, uh elméletileg van mit bámulni :) Azt is mongyuk h a képek legnagyobb része ugye, egy bizonyos Camaro-ról készült :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1358) Francia91 válasza bitpork (#1357) üzenetére


Francia91
veterán

Hogy-hogy nem... :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#1359) bitpork válasza Francia91 (#1358) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Szép volt nem mondom, hogy nem. De azért Mágus2 octija is szemre való volt, de mondhatnám a mondit az a6-ot a mazdákat is - és még lehetne folytatni. Pl nekem az MZ-k is nagyon tetszettek ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1360) Brumi˘ válasza bitpork (#1359) üzenetére


Brumi˘
addikt

Na de mágus verdája bent állt eldugva.

(#1361) Francia91 válasza bitpork (#1359) üzenetére


Francia91
veterán

Nem is annyira a szépsége szerintem, hanem európai ember számára a különlegessége
Egy jenki elnézne mellette, ott mindennapos az ilyen jármű, nálunk meg fehér holló kategória az amerikai Muscle Car

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#1362) bitpork válasza Brumi˘ (#1360) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Vót az nyitogatva röndösen! Ha nem szérszámot pakolt ki belűle, akkor vki benne csurgattaja nyálját :K

Francia: Igaz, a szembe szomszéd is hogy megörült neki :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1363) FoBCRaistlin válasza bitpork (#1362) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Na nesze, én meg ott sem voltam. :O

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#1364) bitpork válasza FoBCRaistlin (#1363) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mán hol nem voltál ott? :U Idén eljöttél, tehát csak annyin múlott , hogy felkapsz egy terméskövet a grill alól és nyithatod az összes autót kedvedre :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1365) FoBCRaistlin válasza bitpork (#1364) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

A cikk szerint nem voltam ott :)

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#1366) bitpork válasza FoBCRaistlin (#1365) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ez hol van bele írva? :Y

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1367) FoBCRaistlin válasza bitpork (#1366) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Nem az van benne, hogy ki nem volt, hanem az nincs benne, hogy ki volt :D
:DDD

Szerk.: nem csak online vagyok kemény, de élőben is legalább annyira bunkó :DDD

"Te az milyen olaj a földön?...ABT? :D"

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#1368) bitpork válasza FoBCRaistlin (#1367) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Gondolkodtam h mindenkit fel lehetne sorolni, de az kb olyan lenne mintha név szerint a távol maradókat emlegetném. Az meg óriási lavinát indítana be, mert ugye mindenki arcza nagy és mindenhez is ért, de amikor ezt élőben kell reprezentálni, a tehénszarnál laposabb mindenki és hát online nagyon nagy mellénnyel lehet panaszkodni h ezt meg azt nem szabad mondani mert nekik jogaik vannak , meg különben is :B

MOD

A fotókon ott vagy Luigivel együtt :)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1369) Tsebacsi válasza bitpork (#1368) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Kicsit úgy érzem meg kell védjem a távol maradók egy csoportját:

Nagyon elismerésre méltó, hogy egy ilyet szervezel, küzdesz vele, feláldozod több napod, pénzed, stb. Sokan hálásak is ezért Neked!
Továbbá az is, hogy üszkve nyíltá tetted a bulit, jöhet aki akar. És itt a blama: Ez azzal jár, amit írtál, és ami miatt szerintem kicsit feleslegesen megy a "hiszti". 200+-os érdeklődés, és végül 19+ autó/ember.
Ez egy megszokott dolog, el kéne fogadni, hogy a 200 fele az, amit írtál, jajdejó, csudiszuper, nemjön. A többi meg x százalékos eloszlásban menne, de végül mégsem ér rá (én), és van a megyek-megyek-odacsapok azt mégse (neki csak a szája nagy).
Te viszont az írás szerint majdhogynem egy kalap alá veszed az összes nem megjelentet. Tudom, kinek nem inge, de akkor is bicskanyitogató a lesajnálásod ezek az egyének felé. Persze ez logout, azt ír az ember amit akar, mi szívének bánata vagy öröme.
Nekem nagy szívfájdalmam, hogy nem tudtam elmenni erre, és mindent meg fogok tenni, hogy a jövő heti random talin ott legyek!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1370) bitpork válasza Tsebacsi (#1369) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Tedd azt!
A bicskanyitogatásról meg annyit, hogy egy alkalom lehet véletlen/nem ráérés, de kettő már szándékosság! Ha az én stílusom bicskanyitogató, akkor minek lehet nevezni azt , hogy Te itt véded a véthetetlent tudva a mondjuk azt h Mágus2-ék babát várnak és Ágónak nagyon veszélyes a hosszú autózás, mégis eljöttek, hogy nekem minden megveszekedett fillér számít és lassan a nyaralót is el kell adnunk , de kölcsönkértem a rokkantnyugdíjas szüleimtől csak mert Nektek távol maradóknak meg akartam csinálni ez? Vagy hogy, pl Kiskokó munka után de be tudott ugrani, ahogy kk Eger mellől egy elindulni nem akaró autóval megjelent (és induláskor ott imádkoztak Mágussal h sikerüljön hazaérnie). De ott van phonecat1 is aki defektet kapott odaúton még sem borította az árokba a kocsit és az eseményt. Vagy vegyük tomcsi23-t aki ha reggel és csak szűk egy órára de beugrott, a családi születésnap ünneplés mellett. Vagy vegyük Kalandort, aki a vizsgákra készülve jelent meg szintén reggel?
Komolyan folytatnom kell a sort h elfogadd: ez már nem arról szól h bibibi kié milyen nagy , hanem arról, hogy a ph autós részlegében érintettek nagyobb része érdemtelen ilyen - olyan okokból kifolyólag. És az ok már nem számít csak hogy sok tucat ember PMben megírta h tuti és semmi nem állíthatja meg... aztán csak nem jelent meg.

Zárszónak: akinek nem inge nem őtöcködik.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1371) Tsebacsi válasza bitpork (#1370) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Jó látom érvekkel itt nem győzök, rád hagyom, arra leszel dühös, akire akarsz, csak az a baj, hogy még azt is letojod, aki meg tudja indokolni, éppen miért nem tudott ott lenni, pedig jó lett volna.
Az, hogy másnak sikerül, az öröm-bódottág, de ne legyen már a jóska példa a bélára, mert 2 más emberről beszélünk, mindenkinek közbejöhet valami, ami miatt borul a programja.
Barátom azért mondta vissza a vitorlázást a hétvégére, mert meghalt a felesége Apja, de le is szarhatta volna, hiszen lebeszélt programja volt... Remélem kapisgálod azért...

(nem hordok inget ;) )

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1372) -v- válasza bitpork (#1370) üzenetére


-v-
addikt

Srácok, most mindenféle basztatás nélkül, ha ez nektek ennyi bosszúságot meg negatív érzelmet okoz, tényleg ne szervezzetek talit :U :N én azt hittem ez arról szól, hogy jól érzik magukat az emberek, van egy jó kaja meg le lehet fikázni egymás verdáját ;]
Jóisten adja, hogy nagyobb baja ne legyen az embernek az életben, mint hogy nem mennek el elegen a ph talira :D
Ennyi erővel az is berághatna, aki ott volt, mert pont úgy jön le amiket írtok mágussal hogy soha többet nem mentek, sohat többet nem szerveztek, hogy nem érte meg = amiatt a 20 ember miatt aki ott volt nem érdemes. Ennek is lehet egy bántó olvasata szerintem azok fele akik ott voltak.
Amúgy nem is értem, ki hiányzott nektek annyira? A lenko gyerek a csoda v5-tel, vagy a kornélka a hondával?
Nekem épp autóm sincs, 2x már voltam, most épp nem, a spontán talikra is így szoktam, ha ráérek és van érkezésem kinézek, ha nem nem. Kinek a hiánya vágta ennyire haza a partit de komolyan, írjál már neveket :D

(#1373) bitpork válasza Tsebacsi (#1371) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Sarkítasz mert az állítólagos "érveid" semmik figyelembe véve hogy 1 éve megy a szervezés, hogy mindenhol volt postolva, hogy mások meg tudták oldani.
De semmi baj, az aktivitásoddal és mondandóddal (és mások azonos viselkedésével) már sikerült elég határozottan állást foglalni a témában, nincs szükség a további ragozásra.

(#1372) [rvilike]: azok akik eljöttek mentették meg az egészet és hálás is vagyok nekik. Mg töröm a fejem, hogy ha és amennyiben lesz lehetőségem továbbvinni bármit is, csak meghívásos alapon a már egyszer megjelenteknek lesz csinázva bármi is. HA én csinázok bármit is.
Igen pl lenko. Vagy lehetne sorolni hosszan az autós topikok megmondóembereit akik létezéséből írták az autótartás alfáját és omegáját, de csak a kibertérben valakik. Nagyon hosszú lenne a lista.
Veled kapcsolatban nincs is meg az a csalódottság, mert nem ígértél, és már 2x voltál. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1374) Tsebacsi válasza bitpork (#1373) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Utolsó remélem:

Sarkítok... Oké, megnéztelek volna, ha mind a 200 ember odatolja a kocsiját neked. Akkor lett volna ám buli, az biztos. De neked valahogy nem volt elég a megjelentek társasága, még akartál volna, még-még...

Aki meg tudta oldani, az ott is volt. Én az életemben nemigen tudok 1-2 hétnél előbbre tervezni, mert tudom, hogy valami szar mindig közbejön, ezért csak a legritkább esetben ígérgetek. Itt se tettem, csak talánra mondtam, kaját se kértem. Nem is értem rá, és még soksok más dologra sem fogok ráérni az eljövő hónapokban, pedig dejólenne...

A durcibevágás, hogy csak annak csinálok valamit, aki most ottvolt, meg... Tőlem aztán nem csak azokkal baszol ki, akik nem tudtak elmenni most, hanem magaddal és azokkal, akik mennek a talán majdan következőre.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1375) bitpork válasza Tsebacsi (#1374) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Utolsó?! Amikor ilyen arcátlanul Te jobban tudod nekem mi kellett volna és mit akartam vagy h nekem mi az elég?! Komolyan, ilyet nem szoktam csinálni, de lassan meg kell hogy kérjelek, hogy hátrébb az agarakkal!

Nem sértődöm, csak közöltem, hogy nem lesz több ilyen feltételek mellett. Szándékosan nem mentem bele nevekbe és részletes okokba, erre Te elkezded feszegetni megtetézve azzal, hogy Te mondod meg hogy én mit miért és hogyan gondolok. Jó lenne ha "segítő" észrevétel előtt átgondolnád, hogy mennyi alapja van a részvétel nélküli bármilyen kritikának.
Azt a feltételezésedet meg hogy mi lett volna ha 200+ ember odaállít beszéljük meg akkor amikor megtörténik.
És megbocsáss , de az h én valakivel "kib@szok" csak mert nem fogok előzékenyen utána rohangálni , meg a segge alá tenni minden információt amit önerőből képes lenne különben megszerezni - és ahogy ez volt az elmúlt 4 évben, nevetséges.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1376) Tsebacsi válasza bitpork (#1375) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Muszáj:
"Te jobban tudod nekem mi kellett volna és mit akartam vagy h nekem mi az elég?!"
Nem tudom jobban, csak ez jött le itt a cikkből-kommentekből, de legyek én a szemét, hajrá :D

"Szándékosan nem mentem bele nevekbe és részletes okokba"
Burkoltan belementél, és mikor valaki kikérte magának le lett baszva, hogy ha a jancsi megoldja, ő mértnem... nembaj, megint csak leszek geci bűnbak :D

"Jó lenne ha "segítő" észrevétel előtt átgondolnád, hogy mennyi alapja van a részvétel nélküli bármilyen kritikának."
Megírtad a cikket, állni kéne a kritikát is, mégha ilyen kis fasz senkiházi is írja, mint én, aki ott akart lenni, de nem tudott, és emiatt most kizárod a továbbiakból, mert megsértődtél.

"Azt a feltételezésedet meg hogy mi lett volna ha 200+ ember odaállít beszéljük meg akkor amikor megtörténik." Pff jó legyen...

"És megbocsáss , de az h én valakivel "kib@szok" csak mert nem fogok előzékenyen utána rohangálni , meg a segge alá tenni minden információt amit önerőből képes lenne különben megszerezni - és ahogy ez volt az elmúlt 4 évben, nevetséges."
Mostmár elmúltnégyévezünkis? Magadra vess, ha valaki után rohangáltál, az megint nem annak a hibája, aki nem ment el. Minden infó megvolt, láttam jól, aki eltévedekre hivatkozna vagy egyébre, nincskaja, nincs ott az anyukám, az fasz, azokat le is kell szarni.

Komolyan mondom sértődött gyerek szindrómának tűnik ez egész, mert nem ment el mindenki a szülinapi zsúrra. Majd a kövire, vagy utána. Ha meg nem bírod ki, akkor tényleg meghívásos zárt bulit kell csinálni. De egy relatíve nyilvános buli után pampogni a kis részvételre. Nemtudom bitpork én komolyabb-józanabb embernek hittelek, aki túl tud az ilyeneken lépni.

Jólvan abbafejezem a nyavalygást, remélem a kövi jobban sikerül, úgy ahogy szeretnéd! :R

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1377) bitpork válasza Tsebacsi (#1376) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Megint azzal jössz h neked mi jött le és mit gondolsz. Senki nem kérte a véleményed egy olyan eseményről ahol nem voltál ott sem az azzal szoros összefüggésben történő dolgokkal kapcsolatban

Nem, nem mentem bele. Elé akartam menni az ilyen vitáknak, feltételezve h mindenkinek van annyi esze hogy magába néz és megérti amit írtam. Nem csak tartalmilag de szándék szerint is.

Újfent csak azt kell mondanom, hogy nem kértem az ott nem lévőktől se kritikát, se kommentet.

Minden évben megtettem amit meg kellett tenni. Szó nélkül. Évente energiát és pénzt nem kímélve próbáltam agitálni azokat akik aktívak voltak az autós topikokban. Majd ha letetted ezt az asztalra, akkor kezdj el számon kérni engem aki ezt végigcsináltam, hogy miért hivatkozok rá.

Itt fejezzük be mert nem tudsz érdemben reagálni semmire, csak ismételgeted a beragadt sértődött lemezt. És ott van neked a sok autós topik amiket az ilyen magatartás miatt már én elhagytam, kérlek ott rontsd a levegőt. :R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1378) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Most akkor lesz sz.x vagy nem? :)

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#1379) bitpork válasza FoBCRaistlin (#1378) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Milyen szex? Egy kutya meg egy malac nem szaporodik :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1380) FoBCRaistlin válasza bitpork (#1379) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Attól még lehet próbálkozni :D

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#1381) bitpork válasza FoBCRaistlin (#1380) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Beteg gondolat, már megbocsáss. Mintha egy hondást akarnál vw-re rábeszélni ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1382) Qru válasza FoBCRaistlin (#1380) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:DDD

#nincsbennetarcsi

(#1383) Tsebacsi válasza bitpork (#1377) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

"Újfent csak azt kell mondanom, hogy nem kértem az ott nem lévőktől se kritikát, se kommentet."
Akkor miért kellett a cikket megírni, ha képtelen vagy a kritikát elfogadni? Ezen azért gondolkozz el...

Levegőt rontok? Jó hogy elküldessz nyíltan, ehhez is csak gratulálni tudok, holott ez nem 100%-ig a Te "homokozód"...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1384) bitpork válasza Tsebacsi (#1383) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Olvasni -olvasni -olvasni (Lenin)

És tényleg szépen kérlek ne kötekedj.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1385) Tsebacsi válasza bitpork (#1384) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Sosem kötekedtem csak védtem az igazam, sajnálom, ha neked ez másként jött le. De látom nem csak én kaptam a "jóból".

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1386) tresh válasza bitpork (#1370) üzenetére


tresh
addikt

Milyen vagy meg se említesz pedig 2 alkalommal voltam egy fél időt az már egy egésznek számít ráadásul most a nácczzi wágen is ott volt ;] ;] ;]

Csak viccelek :))

(#1387) bitpork válasza tresh (#1386) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A megjelenés természetes , azon nincs mit kibeszélni :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1388) tresh válasza bitpork (#1387) üzenetére


tresh
addikt

:C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.