Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-04-25 12:14:54

LOGOUT.hu

Mi is ez a Pebble? Röviden: a mai összes okosóra úttörője. ;)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84) zdanee válasza BalanceR (#77) üzenetére


zdanee
őstag

Igen, nekem a napi 100+ értesítéssel, az RSS olvasással és az időjárás-figyeléssel együtt megy az 5-6 nap.
A csatlakozással nincs gondom, ami fontos, hogy a Pebble app (vagy amelyik appot használod helyette az értesítésekhez) az fusson. Nem kell elindítani, csak engedni kell neki, hogy a telefon bekapcsolásakor automatikusan elindulhasson (rákérdez). Ha használsz taskkillert (ne használj), akkor ott is be kell állítani kivételnek. Az óra teljesen jól megvan magában is, mutatja az időt, az appok, amik nem internethez kötöttek működnek, stb. A bt kapcsolat amúgy nem folyamatos, a telefon pár percenként egy handshake-t küld, hogy megmaradjon a párosítás, de ilyet az óra is tud kezdeményezni, mondjuk ha egy RSS appot elindítasz, akkor hogy lekérje az adatokat. A távolsága teljesen jó, strandon a parttól 30 méterre is ment (telefon a táskában), lakásban nincs is olyan pont, ahonnan ne látná. A visszakapcsolódás is automatikus, a következő handshake-el megtörténik. Plusz a legtöbb óralapban választható funkció, hogy rezegjen egyet, ha megszakad a kapcsolat (azaz ottfelejtetted a mobilodat a bárban).
A szíj teljesen szabványos, akármilyen 22mm-es szíjat rárakhatsz, akár otthon is. A kijelző elvileg karcálló, nekem egy pakoláskor sikerült azért megkarcolni amikor odacsaptam véletlenül egy betondarabnak, plusz a kezemben lévő 20 kiló rajta volt. Nem látszik különösebben, aki odafigyel a holmijára, annak nem lesz ennyi gondja sem vele. Biciklin még nem próbáltam, de mivel nem kipattintható, hanem a szíj rendesen rajta van, ezért azzal próbálkoznék (vagy valami vastagabb hengerre fogni a kormányon). Van amúgy egy nagyon jó kis app biciklizéshez, igaz én kiránduláshoz gyalogosan használtam:

@Blindmouse: A CPU itt is szinte végig alszik, mp-enként egyszer ébred fel, ha másodpercmutatós számlapot használsz, amúgy percenként (CPU megszakítás vezérli a RTC-ből).

[ Szerkesztve ]

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.