Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sonky


Sonky
aktív tag

Mennyibe fáj egy ilyen?

Egy legenda vagyok.

(#2) PC-Style válasza Sonky (#1) üzenetére


PC-Style
tag

Szia! Meglepődnél mennyire nem fáj egy ilyen... ;) De tegyél rá egy szerinted elfogadható ajánlatot és ha nekem se fáj nagyon, talán oda is adom! Üdv!

(#3) Sonky válasza PC-Style (#2) üzenetére


Sonky
aktív tag

Egy árat kérnék:) :R

Egy legenda vagyok.

(#4) PC-Style válasza Sonky (#3) üzenetére


PC-Style
tag

Mivel nem kívánok vitát nyitni az áráról senkivel, ment a válasz privát üzenetben. Csak megjegyzem, hogy ennél sokkal gyengébb, esetenként leharcolt gépekért is kérnek ennyit itt több száz laptopért... :K

(#5) Sonky válasza PC-Style (#4) üzenetére


Sonky
aktív tag

:R

Egy legenda vagyok.

(#6) PC-Style


PC-Style
tag

Időközben a kijelzőt cseréltem benne. A fényes 1440x900 felbontásút cseréltem ki egy matt 1680x1050 felbontású LG Philips-re. Nagyon Király!!! Hamarosan lesz 3D Mark 2006 teszt is az új kijelzővel, natív felbontáson... :R

(#7) valosgeniva válasza PC-Style (#6) üzenetére


valosgeniva
újonc

priviben egy árat pls.....thx

(#8) Szabesz


Szabesz
őstag

Akku kapacitás nincs elírva?

¯\_(ツ)_/¯

(#9) PC-Style válasza valosgeniva (#7) üzenetére


PC-Style
tag

Elküldve! Üdv!

(#10) PC-Style válasza Szabesz (#8) üzenetére


PC-Style
tag

Nem, nincs elírva. Ha a képeket kicsit jobban megnézed, láthatod, hogy szépen ki is lóg a gépből a benne lévő sok cella miatt. Helyzet az, hogy egy ilyen teljesítményű gép áramot is vesz fel rendesen és a nagy kapacitás ellenére nem bírja olyan sokáig, mint azt várnánk. Nem is arra lett gyártva, hogy fél napokat az egyetemi előadásokon gépelgessünk rajta.

Ez ERŐBŐL DOLGOZIK, nem lendületből... ;)

[ Szerkesztve ]

(#11) Szabesz válasza PC-Style (#10) üzenetére


Szabesz
őstag

Akkor tippre 7200 mAh akart lenni. Az én HP-mben is hasonló kilógós akku van, de ő eldöcög 5-6 órát vele (pedig ő 17"-os) :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#12) PC-Style válasza Szabesz (#11) üzenetére


PC-Style
tag

Jogos! Lemaradt a "h" betű... :B (Javítva) Egy ekkora akkuval egy normál gép tényleg elmegy sok órát. De ne feledjük, hogy ez már nem "vadiúj" és van pár eleme a gépnek, ami az átlagnál többet fogyaszt. Mint Pl. a Robson ram, 7200rpm winyó, 8600M GT MXM 512Mb, nagy (1680x1050) kijelző és nem ledes, hogy csak párat említsek... :R

(#13) NYCHO


NYCHO
csendes tag

Megvan még a masina?

(#14) #40835072


#40835072
törölt tag

légyszi küld el nekem is privátban az árát:R

(#15) PC-Style válasza NYCHO (#13) üzenetére


PC-Style
tag

Megvan még és nem is szeretnék szabadulni tőle... ;) Csak ha találok helyette egy nem gyengébb, de valamivel kisebb készüléket.

(#16) PC-Style válasza #40835072 (#14) üzenetére


PC-Style
tag

Ment a válasz privát üzenetben...

(#17) kexksz válasza PC-Style (#16) üzenetére


kexksz
addikt

Egyelőre csak kíváncsiságból, de nekem is jöhetne az ára, privátban.

(#18) PC-Style válasza kexksz (#17) üzenetére


PC-Style
tag

Önnek is... :K

(#19) ntraxxx


ntraxxx
tag

Szia nekem is kérlek dobj egy árat?! Továbbá hogy van e noti beszámítás (ACER 5315) :D :R

Mindannyiunkban lapul egy közülünk...

(#20) Thunderzolee

Csinos gép!
T9300.. az igen! :R

Kapok én is egy privát árat? ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#21) PC-Style


PC-Style
tag

Mentek a válaszok mindenkinek! És köszönöm a dicséretet! :R

(#22) textr25


textr25
újonc

üdv esetleg egy árat énis kérhetnék PÜ ben :) egyenlöre kiváncsiság :) aztán majd kdierül :P köszi :) :D

:)

(#23) PC-Style válasza textr25 (#22) üzenetére


PC-Style
tag

Hmmm... Megváltam a készüléktől, kb. 2 hónapja. Egy ismerősöm addig rágta a fülemet érte, hogy végül 170K-ért neki adtam. Jelenleg egy Toshiba Tecra M9 áll szolgálatban nálam, miközben keresem az IFL90 méltó utódját... de nem sok sikerrel. Ami csak megközelíti teljesítményben, felszereltségben, felbontásban, megbízhatóságban a mai piacon az a többszörösébe kerül, mint amit rászánnék. Már bánom nagyon, hogy eladtam... :W

(#24) tibi374


tibi374
csendes tag

légyszi küld el nekem is privátban az árát :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.