Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) oriic válasza Wesder (#36) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Milyen kiadó? :D

Live-Die-Respawn

(#52) kwzatz válasza b. (#43) üzenetére


kwzatz
őstag

"Akinek nincs PS4 otthon az jól jár ezekkel ha csak ezek miatt a címek matt regisztrál be arra az oldalra tök mindegy mi az."
Persze, pozitív, hogy jönnek PC-re. Mondjuk aki 9 évet tudott várni pl. egy Heavy Rainre, annak szerintem menni fog a 10. is, ha véletlenül Steamre szeretné majd a játékot "keserű magyarként". :D

(#53) #85552128 válasza #54072192 (#50) üzenetére


#85552128
törölt tag

Az "üzenet" az, hogy nem hajlandóak egy butább szolgáltatásért fizetni. Főleg ugyanannyit. Lehet, hogy az Epic beéri kevesebb jutalékkal, de mi ebből semmit sem látunk. Metro Exodus is ugyanúgy 60 EUR, viszont maga a platform amin árulják nevetségesen kezdetleges.

[ Szerkesztve ]

(#54) ted_tris válasza #54072192 (#14) üzenetére


ted_tris
tag

Na gog aztan tenyleg...
Draga, fatengelyes.
3 eve mukodik de meg mindig borzaszto.

#47 kozep kategorias vhs elmeny 0 jatekkal, olyan elvezeti faktorral mint egy higfosas.
Ngy szarok a jatekaik.
Alintellektuel gyokersegek.

[ Szerkesztve ]

"learatjuk a pálmát.."

(#55) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Halo után ez is... mi folyik itt gyöngyösön? :D :Y :R
Már csak MGS összes kéne ;]

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#56) Wesder válasza oriic (#51) üzenetére


Wesder
félisten

Fejlesztőket akartam írni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#57) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Igazán elmehetne már az Epic Store a p*csába. Nem exkluzívokkal kellene boltot csinálni görény módon, hanem jobb szolgáltatásokkal mint amit a Steam tud, meg alacsonyabb árakkal.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#58) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Sok sikert a Netease-hez. Ne legyen igazam,de a következō 3-4 évben ezzel a 3játékkal fognak haknizni, azután shutdown...

Life, Uh, Finds A Way

(#59) janeszgol válasza [Prolixus] (#57) üzenetére


janeszgol
félisten

+1.
Ha csak ott lesz kapható, akkor bérlek valakitől egy PS4et a játékokkal együtt inkább. Én a kártyaadataim biztosan fel nem tűntetem egyszer sem azon a vackon.
Vagy nyitok egy webkártyát és majd azon keresztül fizetek.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#60) janeszgol


janeszgol
félisten

Találtam egy találó mondatot, amit igaznak érzek. Gondolom olvastátok fát fácsén.

"Milyen érdekes h a Steam csökkentette a warezt, míg most az Epic pont növeli."

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#61) oriic válasza janeszgol (#59) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valakinek nagyon kell steamre, akkor sajnos várnia kell 1 évet.

Live-Die-Respawn

(#62) janeszgol válasza oriic (#61) üzenetére


janeszgol
félisten

Én várok. :R

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#63) Shepard válasza kwzatz (#52) üzenetére


Shepard
tag

Addig a Steam-es maximum kajabál otthon Jason után. :D

(#64) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Én azt nem értem, hogy milyen hülye licensz szerződést kötött a Sony, hogy ha a Detroit még 1 éve sem jelent meg, de már viszik máshova?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#65) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Felháborítónak tartom, hogy PS-en kívül megjelenik másra is. Én mikor megvettem a játékokat, azt hittem, hogy ez csak a mi exkluzívunk. És ha tudtam volna, hogy kiadják PC-re is, és ne adj isten Xbox-ra is, akkor biztos nem támogattam volna ezeket a fejlesztőket a pénzemmel. Elmehetnek a búsba! Remélem bulikavagyok, wesder, és a többi boxos "haver" eljutott eddig az olvasásban mert ezt direkt az ő szívatásukra írtam csak. Most nem írok ide smile-t mert akkor előre látható lenne, hogy ezt csak poénnak szántam. De egyébként itt lenne egy röhögő smile helye.

Komolyra fordítva a szót. Örülök, hogy a PC-sek is megtapasztalhatják ezeknek a játékoknak az élményét. Mert bár a Fahrenheit révén volt már PC-re hasonló játék, de azóta sok víz lefolyt.. Én tavaly játszottam végig mindhármat, a Heavy Rain annyira nem jött be, de a Beyond és a Detroit kiemelkedő alkotások. És igen, interaktív filmek.

Egy dologra viszont nagyon kíváncsi leszek. Ugye most lejárt a QD exkluzív szerződése a Sony-val. Kíváncsi leszek, hogy romlanak e majd a játékaik minősége ezután. Természetesen úgy gondolom, hogy nem fognak. De ha igen, akkor legalább majd kapunk egy "jelet", hogy mit is jelent a Sony "kontrollja" egy játék fejlesztése alatt. Kíváncsi vagyok, hogy a Sony exek azért e ilyen jók, mert a Sony egyszerűen csak hagyja nyugodtan dolgozni a fejlesztőket, vagy bele is folynak a munkába, esetleges iránymutatásokkal.

Érdekes ez az Epic Store-os rinya is. Tényleg ennyire rossz? Az oké, hogy a keresés csak most került bele, ez gáz. De egy store-nak szerintem nem kell annyi funkció mint mondjuk a steam-nek van. Működjön, legyen stabil, lehessen letölteni, azt csá..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66) janeszgol válasza .LnB (#65) üzenetére


janeszgol
félisten

Miért kell szívatni a boxos haverokat? Na mindegy is, a fontosabb: biztonságos is legyen az a bolt. Nekem nincs bizodalmam az Epicben.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#67) .LnB válasza janeszgol (#66) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mert ha már úgy is azt gondolják rólam, hogy egy büdös gyökér PS bérenc vagyok, akkor adok is nekik hozzá alapot. :D Egy részük majd érti a poént, akik meg nem, azoknak a véleményét meg úgyse tudnám már befolyásolni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#68) l.skywalker válasza janeszgol (#66) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez csak ugratás, és szerintem jó, hogy a fórumon nem csak számokról és értékekről van szó, hanem vannak haveri hülyéskedések is ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#69) janeszgol válasza l.skywalker (#68) üzenetére


janeszgol
félisten

Ja, haveri ugratás. Az más. :)
Sajnos egyre ritkábbak az ilyen haveri ugratások, legalábbis ahol járok. Néha úgy érzem, egy zugfalusi késelődre is úri hely ahhoz képest, mint ami itt folyik. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#70) hombre[EU] válasza .LnB (#65) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem véletlenül hívják a keleti EA-nek a befektetōt. Már a Bungie játékából kiderül majd,hogy komolyan gondolják és rámennek a minōségre,vagy csak pénz-generátornak használják a stúdiókat. A Bungie elōnye,hogy már dolgozott hajcsárok alatt és tudnak jó iparosmunkát készíteni.

Life, Uh, Finds A Way

(#71) .LnB válasza hombre[EU] (#70) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudjátok mi lett volna atom durva, ha a QD-t a Goggle beállítja a Stadia mögé. Na ha ezt bejelentették volna a keynote-on, tuti leestem volna a székről (főleg mert ágyban fekve néztem. :D ). Vajon a Google bealudt? Vagy be sem próbálkoztak a QD-nél?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#72) oriic válasza .LnB (#71) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs annyi penze. :DDD

Live-Die-Respawn

(#73) .LnB válasza oriic (#72) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja tényleg, hogy ez eszembe sem jutott. Szegény Google, francért nem indítottak egy Kickstarter gyűjtést erre, összedobtuk volna nekik. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#74) Kupszi


Kupszi
aktív tag

Egyértelmű az Epic store, több marad a zsebbe a fejlesztőknek mint a steamen.

Hiába jobb a steam, a haszon mindenek felett áll. Ne a saját véleményünk alapján legyünk. Az Epic lassacskán fogja szipojozni a jobbnál jobb tartalmakat.
Ha játékkiadó lennék én is ezt részesíteném előnybe. Nekem se tetszik az Epic store, de el kell fogadnunk hogy most a világ erre tendál.

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#75) hombre[EU] válasza .LnB (#71) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha a Google okos volt akkor már 2-3 éve Stadia exeken dolgoznak valahol...

Life, Uh, Finds A Way

(#76) .LnB válasza hombre[EU] (#75) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez érdekes felvetés. Én úgy látom/gondolom, hogy a Google nem tervezi komolyan ezt a Stadia dolgot annyira rég óta. Olyan érzésem van, mintha fogták volna az infrastruktúrájukat, aztán ráhúzták volna a Stadia köntöst. Az AMD kicsit besegített, ezen kívül találtak ki pár feature-t amivel a Stadia alá bevonható más Google-s szolgáltatás is, és ennyi. Szerintem ezt az egészet 2 éve kezdték. És akkor még saját játékokról szó sem volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#77) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Igen,ezért írtam,hogy ha okosak voltak :) Szerintem se lesz hosszú életū. Olyan saját tartalmat kellene mutatniuk,amit nagyon nehéz vagy nagyon drága likálisan számoltatni, de a felhōben megoldható. Amire azt mondhatják,hogy: tessék itt van,más nem tudja megadni

Life, Uh, Finds A Way

(#78) zseko


zseko
veterán

"érkezik PC-re, Epic Games Store-ba (1 évig csak ott lesz elérhető, utána egyéb áruházban is) a Detroit: Become Human, a Heavy Rain és a Beyond: Two Souls is."

Na akkor majd egy évvel később veszem meg.

HR24.hu

(#79) Televan74


Televan74
nagyúr

+1 kliens.A steam,Uplay,Battlenet,Origin és a GOG mellé települni fog a következő is.Nem zavar,mivel csak akkor futnak mikor elindítom a játékot.Nincs auto start.

Én nem is nagyon reméltem hogy ezek a címek el fognak látogatni PC -re.Most hogy itt vannak csak azért ne vegyem meg,mert nem Steam -re jelent meg.Nálam ez nem kizáró ok.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#80) nubreed válasza janeszgol (#59) üzenetére


nubreed
veterán

Azt hiszem valamiről meradtam de itt már többen utaltak valami olyasmire, hogy az Epic lenyúlt vagy visszaélet adatokkal, ha jól veszem ki a szavaitokból. Valaki tudna valami konkrétabbat mondani vagy linkelni, hogy mi volt?

ON: Amúgy meg örülök, hogy jön ez a játék PC -re is.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#81) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Akkor majd megjelenés után egy évvel visszatérünk rájuk. :D Ha Metro esetében kibírtam, akkor szerintem itt sme lesz gond. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#82) #54072192 válasza ted_tris (#54) üzenetére


#54072192
törölt tag

Fatengelyes? :F
11 éve működik, és semmi gond vele. Pontosan azt csinálják, amit ígértek, kliens és DRM nélkül használhatók és menthetők le a játékok. A többi körítés (Galaxy, cloud save, profilok, fórum, achievementek, stb) csak extra. Az árakat pedig nem a GOG határozza meg, hanem a fejlesztő/kiadó. Sokan úgy gondolják, hogy a DRM-mentesség felárat érdemel, ez van.

Szaby59: Nem, ebből csak annyi látszik, hogy érdekel a játék, de nem fizettél érte. Hogy ezt mivel indokoltad meg a fórumon, azt senki sem nézi.

nubreed: #14-ben linkeltem egyet. A kliensük elkezdte begyűjteni a Steamből (szintén a kliensből, nem a szolgáltatásból) a felhasználó néhány adatát, amire egyrészt nem kértek és kaptak engedélyt, másrészt alapesetben privát adatok. Az Epic erre azt mondta, hogy csak a barátlistát nézik, és csak akkor töltik fel, ha engedélyezed (de addigra begyűjtötték már). Mellette ott vannak a telepített játékok, és hogy melyikkel mikor és mennyit játszottál. Ez például tökéletes arra, hogy eldöntsék, a jövőben melyik fejlesztőknek fizessenek megint jó sokat, ha elég nagy az érdeklődés Steamen. De ha keresgélsz még, akkor találsz egyebeket is, amik miatt magyarázkodniuk kellett már, vagy hogy random emberek kapnak értesítést, hogy megpróbálnak belépni a fiókjukba, esetleg hogy a support mennyire nem ér semmit.

[ Szerkesztve ]

(#83) Wesder válasza .LnB (#65) üzenetére


Wesder
félisten

Ne erölködj... Értelmesebb vagy te ennél jóval hogy azon bosszankodj hogy jön PC-re is.:K
Ha csak a mondandód első fele maradt volna itt, akkor is levàgós hogy nem komoly.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#84) .LnB válasza Wesder (#83) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát most utállak. :(
Na nem is. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85) Wesder válasza .LnB (#84) üzenetére


Wesder
félisten

Egyébként jó volt. Az Xbox kiadàs meg innentől pénz kérdése, bàr amekkora f#sz az MS szerintem nem fog élni a lehetőséggel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#86) nubreed válasza #54072192 (#82) üzenetére


nubreed
veterán

Ez durva, nem kicsit. Már kezdtem megbarátkozni a gondolattal, hogy az X számú kliens mellé egy újabbatt kell majd telepíteni, kikerülhetetlen lesz, de ez most teljesen elvette a maradék lelkesedésem. Pedig engem pl. a Genesis Alpha One nagyon érdekelni, és ugye az is EPIC exkluzív. Ez az adatlopás még most is megy, vagy felhagyot ezzel a gyakorlattal az EPIC?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#87) Kokzor válasza .LnB (#65) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Sajnos az Epic Store tényleg annyira rossz. Egy 200 Megabyteos Fortnite updatet 20 perc alatt szed le és telepít. (500 megás internettel) A többi nagy store másodpercek alatt tölti le ezt azt adatmennyiséget és gyorsan is telepíti.
De amúgy én örülök, hogy PC-re is jönnek majd. Még akkor is, ha az elején csak az Epic Storeba.

[ Szerkesztve ]

(#88) RudY válasza Wesder (#83) üzenetére


RudY
addikt

Már ő se a régi, ilyenek ezek a celebek, idővel elkopnak. :DDD
Kell keresni egy ifjú titánt, akit lehet ütni-vágni. :D

(#89) .LnB válasza RudY (#88) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#90) #54072192 válasza nubreed (#86) üzenetére


#54072192
törölt tag

Elvileg átalakítják a klienst. Mondjuk az minimum elgondolkodtató, hogy anno egyik kliens és szolgáltatás körül sem volt ennyi vita és probléma. Persze, sokan sírtak, hogy nem Steamen lesz fent az új NFS, meg nem dobnak kártyát, de ennyi. Itt meg volt már adatgyűjtés (ami miatt megvádolták őket, hogy Kínába megy a Tencent miatt), gyanús bejelentkezési kísérletek (szivárgás), support ami nem segít, stb.
Nagyon fapados volt az egész eddig, az emberek Redditre és Steamre (!) jártak a játékokról beszélni, nem volt offline mód, és még mindig olvasni olyat, hogy néha nincs refund akkor sem, ha elvileg lehetne.
Nem minden aljasság a részükről, például láthatod, hogy összegyűjti a telepített programjaid listáját, de ezt a Steam is csinálja.

(#85) wesder: Kihagynák ezeket a játékokat? Ha megkeresik őket, szerintem tuti lecsapnak rájuk, azért nem valamilyen indie platformerekről beszélünk :) Hanem interaktív filmekről.

(#91) Kokzor válasza #54072192 (#90) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Az én Epic fiókomba is nem egyszer akartak belépni. Hetekig jött az email róla.

(#92) Wesder válasza #54072192 (#90) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt nem tudom. Én azért féltem azokat, akik harakirit fognak elkövetni, ha esetleg Xboxra is jön.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#93) .LnB válasza Wesder (#92) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Durva sokk lenne, felérne egy olyan drámai, lelki összeomlással számomra, mint mikor Goku meghalt (elsőre). De ő legalább később feltámadt!!! :D

(#94) wesder

Pont ez az, hogy nem fogják. Ez örökké ott lesz. :( Goku legalább feltámadt. De a Detroit sose támadna fel azok után. :O
:D

Na jó ebből most elég. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#94) Wesder válasza .LnB (#93) üzenetére


Wesder
félisten

Szóval kiadjàk Xboxra, aztàn meg visszavonjàk?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#95) Carlos Padre válasza .LnB (#65) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát ez az Epic store arról szól, hogy a PC gamer társadalom mennyire nem toxic, inkább nyitott és nagyon is befogadó, és egyáltalán nem arról, hogy sztímes vagyok, megszoktam már a szart, nincs is igényem másra, úgyhogy dögöljön meg minden és mindenki más, beleértve a Playstationt is, akinek többre/másra van igénye. Hívható steam supremacy-nak.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#96) zseko válasza #54072192 (#90) üzenetére


zseko
veterán

azért nem valamilyen indie platformerekről beszélünk :) Hanem interaktív filmekről.

Hát én filmért nem fogok fizetni 15e-et az fix :) Ki nem állhatom, mikor folyamatosan videót kell néznem holott elvileg játékot vettem.

HR24.hu

(#97) Lord Myn


Lord Myn
senior tag

:C Gondolkodtam egy PS4 vásárlásán ezek miatt, de így nem kell (Fahrenheit és az Omikron nagy kedvenc!), azt hiszem első napi vásárló leszek... (már úgy hiányzik 1-2 igazán jó, történet orientált, single player játék, ahol az audiovizuális dolgok is rendben vannak).

"War does not determine who is right - only who is left."

(#98) #54072192 válasza Kokzor (#91) üzenetére


#54072192
törölt tag

Honann tudják az email címet? Mert nem mindenkinek szivárgott ki korábban. Azt tudom, hogy a kikerült címekkel fiókokat regisztrálnak random nevekkel (mondjuk vnv8Y5hgMTyE47QF néven).

wesder: Ja, olvastam már ilyet, hogy akkor lenne Xboxra is játék? Hajjaj :)

Carlos Padre: Hát sok Steam fanboy van, ez tény, de ez éppen nem arról szól, hanem hogy az Epic szar. Mondjuk ha nem vásárolnának maguknak exkluzivitást (tehát a jó sok PC-s bolt közül többnél is lenne), és nem kényszerítenének embereket magukhoz, az sokat segítene. Tudod, hogy kiktől nem olvasni amúgy sok baromságot? A Switchesektől és az Xboxosoktól. Hmm-hmm.

zseko: Ezeknél nem átvezetők vannak, hanem nagyon alaposan animált helyzetek. Egyszerű játékmenet összetett történettel, QTE-vel. A Beyond például egynek nagyon jó, de utána nem sok értelme van újrajátszani, mert alig lehet eltérni a megadott vonaltól. Azt hiszem 1-2 helyszín változhat.

(#99) Rozisoft_Bp


Rozisoft_Bp
tag

Ez az a játék amiről olvasva életemben először megfordult a fejemben, hogy kellene egy konzol. Most már kivárom a PC-s megjelenést... :)

(#100) Kokzor válasza #54072192 (#98) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Nem tudom, hogy honnan tudják. Mondjuk miután sorozatban küldte az Epic az emaileket, már változtattam jelszót.
Sok mindent mondjuk nem találtak volna a fiókomon. Meg is néztem volna annak az arcát, aki ennyit próbálkozott, de semmit se talált. :D
Elvileg az Epic blokkolta a belépési kísérleteit.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.