Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #04430080


#04430080
törölt tag

Most majd gyárthatnak Epic store exkluzívokat :))

[ Szerkesztve ]

(#2) hhenry válasza #04430080 (#1) üzenetére


hhenry
őstag

Várjuk őket :DDD

(#3) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nagyon helyes...
arról nincs infó, hogy az 1 év letelte után steamen is elérhető lesz?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4) hhenry válasza - = Zk = - (#3) üzenetére


hhenry
őstag

Jobb a steam? :F

(#5) CJ4567 válasza hhenry (#4) üzenetére


CJ4567
veterán

Igen, úgy kb. mindenben, mint az Epic Games Store.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#6) oriic válasza - = Zk = - (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyéb áruházakat mondanak, nyilván nem Originre teszik fel, hanem jön Steamre. :DDD

Live-Die-Respawn

(#7) hhenry válasza CJ4567 (#5) üzenetére


hhenry
őstag

Összeségében én is azt szeretem a legjobban de az ezer féle kliens :W

(#8) #04430080 válasza hhenry (#4) üzenetére


#04430080
törölt tag

Egyszerűbb lenne, ha a fejlesztők lehetővé tennék saját weboldalukon a vásárlást, majd a játék letöltését. De nem, mert inkább szivatják DRM -el az embereket + lemondanak a nyereségük egy részéről.

(#9) CJ4567 válasza hhenry (#7) üzenetére


CJ4567
veterán

Ne is mondd, Steam-en van a játékaim nagy része, Uplayen csak a Siege-et játszom, Origin az Apex Legends, és ha akarok, a BF-ek miatt van telepítve (jó, van ott Burnout Paradise Remastered is), a Horizon 4 meg csak Windows Store-on van fent. :W

No Sana No Life

(#10) negyven2


negyven2
veterán

Pluszban a Remedy Control-ja és az Obsidian The Outer Worlds-je is Epic Store exclusive lesz

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#11) Wesder válasza oriic (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Meg MS Store ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) hhenry válasza CJ4567 (#9) üzenetére


hhenry
őstag

Nekem is ezek vannak de még van valami az most nem jut eszembe :(

(#13) RudY válasza Wesder (#11) üzenetére


RudY
addikt

:C :DDD

(#14) #54072192 válasza oriic (#6) üzenetére


#54072192
törölt tag

Kell a fenének Steamre, jöjjön GOG-ra :D

hhenry: Ott nem a klienssel van a legnagyobb gond... például legutóbb azért kellett magyarázkodniuk, mert a Steamből gyűjtöttek felhasználói adatokat saját maguknak. Állítólag csak a barátlistát kémlelik, de azt API-n keresztül is megkapnák, és több adatot gyűjtöttek ennél. A Valve is vizsgálja. [link]

(#15) Carlos Padre válasza #04430080 (#8) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#16) kwzatz válasza negyven2 (#10) üzenetére


kwzatz
őstag

Kíváncsi vagyok, hogy ez az 1 éves exkluzivitás hogyan fog működni a gyakorlatban. 1 év után teljes áron jelennek majd meg a Steamen? Csak mert szerintem úgy kb. a kutya nem fogja már akkor venni, hiába várta arra a platformra, így gyanítom, még gyorsabban fog esni az ár, mint egyébként. (szerintem amúgy még többen fognak kivárásra játszani mint eddig, az első év általában úgyis kb. fizetős bétateszt :D )

[ Szerkesztve ]

(#17) oriic válasza negyven2 (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És tényleg. Eskü én úgy emlékeztem, hogy ezekről már volt szó korábban. o.O

Live-Die-Respawn

(#18) negyven2 válasza oriic (#17) üzenetére


negyven2
veterán

Epic Games At GDC 2019

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#19) #54072192 válasza kwzatz (#16) üzenetére


#54072192
törölt tag

Szerintem 1 év alatt nem fog annyit süllyedni az áruk, hogy Steamen olcsóbban jelenjenek meg. Biztosan nem 60 eurós játékok lesznek, meg majd kapnak azonos mértékű leárazásokat.

(#20) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Hogy micsoda?! :Y :C

Ha ezt tudom, akkor nem veszem meg Playstationre. Végül is nem baj, szerintem így is meg fogom venni még egyszer PC-re!

A másik kettőt még nem játszottam egyáltalán, úgyhogy jöhetnek azok is!

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#21) wolfman


wolfman
veterán

Bár nem játszottam egyikkel sem, nem ismerema történeteket se,de a visszajelzések alapján örülök a híreknek. Ezután is hasonló minőségű címeket várok PCre.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#22) hhenry


hhenry
őstag

Gondolkodtam,hogy megvegyem ps-re de ebből így pc lesz

(#23) oriic válasza negyven2 (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, közben olvastam, de úgy tűnik, hogy korábban már sejtettem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#24) Honzi


Honzi
senior tag

Csak egy évet kell várni. :DDD
Nem is értem miért nem perelik az epicet mert bármiféle engedély nélkül turkál a privát adatokban.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#25) VikMorroHun válasza wolfman (#21) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

A Heavy Rain kiváló, a Beyond Two Souls jó játék interaktív mozi kategóriában. A Detroittal még csak 1-2 órát játszottam, de nagyon tetszik. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#26) btf


btf
aktív tag

A Heavy Rainnel szerintem sok PC-s álma vált valóra.

Én anno PS3-on toltam + megvan PS4-re is, erősen ajánlott Interaktív film. :)

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#27) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Komolyan, csupa jó hírek jönnek így 2019-ben eddig a PC-seknek. A Microsoft bejelenti a Halo-t PC-re...Age of Empires 2 Remastered úton van... aztán a Quantic Dream ezeket...aztán a hardver árak elég normálisak most(kopp kopp)...ezt már csak olyasmivel lehetne tetézni, ha bejelentenék idén a Read Dead 2-őt PC-re. :))

Ennek fényében kicsit bizakodóbb vagyok idei E3-al is! :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#28) hhenry válasza Hopkins95 (#27) üzenetére


hhenry
őstag

RDR2 még jönne akkor már valóban egy szavunk nem lehetne

(#29) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Mi a... Ez tényleg az év híre, szenzációs!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#30) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Na ezek kellenek is,ha malacperselyt kell is törni hozzá :DDD :C

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#31) hhenry válasza Csapoati (#29) üzenetére


hhenry
őstag

És még csak március...

(#32) kwzatz válasza #54072192 (#19) üzenetére


kwzatz
őstag

Mostanában a legnagyobb címek is 2-3 hónap alatt vannak féláron, szóval erre azért nem fogadnék.

(#33) core i7


core i7
addikt

Hál Istennek :)

(#34) b.


b.
félisten

Nem mintha az lenne a legfontosabb hogy mire jön, hisz ezek mindegyike remekmű és eddig konzol exkluzív volt. Inkább örülni kellene neki. mindhárom játék nagyon minden szempontból. Nekem a kedvencem a Heavy Rain.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#35) #54072192 válasza kwzatz (#32) üzenetére


#54072192
törölt tag

Például a Heavy Rain felkerül 30-40 euróért, ami lassan kap egy 25%-os leárazást. Aztán felkerül Steamre is ugyanannyiért, és onnantól mindkét boltban kapja majd a nagyobb akciókat. Ezeknél nem hiszem, hogy 2-3 hónap után már féláron lennének, persze majd kiderül.

b.: Vannak akiknek fontos, hogy a játékhoz hova kell regisztrálni, főleg akkor, ha nem értenek egyet az adott cég dolgaival és módszereivel.

(#36) Wesder


Wesder
félisten

Facebook-on sírnak hogy hogy meri ezt tenni a kiadó. Szànalmas ez az önzés.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37) hhenry válasza Wesder (#36) üzenetére


hhenry
őstag

Én is láttam nevetséges :N

(#38) bulikavagyok válasza Wesder (#36) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Miért, a mondvacsinált konzolháború, illetve az óvodások aki vívják nem szánalmasak?! :F

ON: Amúgy a Detroit remek játék, a kedvencem a tavalyi évből. Jöhetne Xboxra is, h minél több emberhez eljusson.

[ Szerkesztve ]

(#39) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

én azért kíváncsi lennék egy Uncharted, hogy nézne ki egy modern PC-n :DD

(#40) Wesder válasza bulikavagyok (#38) üzenetére


Wesder
félisten

De az is, csak nem értem hogy egyeseknek miért fàj ha màshol is lehet jàtszani egy adott jàtékkal.

Hellblade és Nier:Automata is lett, ez is csak pénz kérdése innentől.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41) #54072192 válasza Wesder (#40) üzenetére


#54072192
törölt tag

Mert ha lassan a PS-exkluzívokból is multiplatform címek lesznek, akkor miről fog majd szólni a szájkarate?

(#42) GegeWarrior válasza Csapoati (#29) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Majdnem, de az majd a Red Dead Redemption 2 Pc-s bejelentés lesz :D nálam legalábbis :) Eddig mondjuk tényleg ez a hír az :D

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#43) b. válasza #54072192 (#35) üzenetére


b.
félisten

Az ilyen hozzáállás aki nem tud örülni semminek ez a tipikus megkeseredett magyar valóság. Örülni kell nekik mert remek játékok tényleg AAA kategóriás címek.Ha jól tudom az első kettő az még talán PS3 ra jött de lehet tévedek.
Akinek nincs PS4 otthon az jól jár ezekkel ha csak ezek miatt a címek matt regisztrál be arra az oldalra tök mindegy mi az.Ez egy remek hír, mondom ezt PS4 pro tulajként.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#44) Wesder válasza #54072192 (#41) üzenetére


Wesder
félisten

Semmiről mindenki mindenkivel jàtszik mert crossplatform. Ennyi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#45) wjbhbdux válasza kwzatz (#32) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Epic Store nem támogatja a sale funkciót :DDD

/s

(#46) #54072192 válasza b. (#43) üzenetére


#54072192
törölt tag

Ha az én véleményemet kérdezed, akkor tökmindegy, az Epicre nem regisztrálok be. Nem érdekel, ha ott is van, az viszont igen, ha csak ott van. Az Epic kemény pénzeket költ arra, hogy csak ott legyen, csak náluk. Nincs ebben semmi "megkeseredett magyar valóság", hacsak nem hiszed, hogy a neten minden hasonló véleményt magyar írt, vagy hogy a tiédtől eltérő vélemény már megkeseredett.
Azért sem venném meg, mert nem támogatom azt, hogy rá akarnak kényszeríteni egy olyan szolgáltatás használatára, ami nekem nem felel meg. Ha megveszem az Epicen, akkor ennek mind tapsolok. Ha megveszem Steamen (vagy ahol elérhető), akkor az Epic ellen döntöttem.

Remek hír, hogy jön Steam-re is, mondom ezt főként GOG-osként.

(#47) k-adi


k-adi
nagyúr

A lényeg, hogy most érkezik a Detroit: Become Human mellett a Heavy Rain és a Beyond: Two Souls is! :C :C :C

Mindhárom játék valós döntésekkel, többféle befejezéssel, mozi élmény. Csak ajánlani tudom, hirdessétek az igét, hogy minél több ember átérezhesse az igazi interaktív mozis élményt. :))

(#48) k-adi válasza #54072192 (#46) üzenetére


k-adi
nagyúr

úgyis letorrentezik sokan amik csak epic-esek és single only (pl Metro Exodus)

(#49) hhenry válasza k-adi (#48) üzenetére


hhenry
őstag

Én is torrentezni fogom :DDD

(#50) #54072192 válasza k-adi (#48) üzenetére


#54072192
törölt tag

Mondjuk az jó nagy hülyeség, mert akkor meg nem az az üzenet, hogy ne legyen exkluzív, hanem hogy nem hajlandóak fizetni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.