Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Én ma láttam egy idős bácsit N97-tel, alig bírta felvenni a telefont, szóval már semmin sem lepődök meg.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) Lotusomega válasza plus44 (#1) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Ez jó :DDD
Amúgy meg ezen is rendesen van a fel meg letevő gomb, pedig ez is amcsi, iphoneon például mmiért nem?

(#3) Ricardo


Ricardo
félisten

Ezt az üzenet diktálást kipróbálnám. Vajon mennyire pontos? érdekes dolgok lehetnek, ha valamit félreért.

[ Szerkesztve ]

(#4) hemaka válasza Lotusomega (#2) üzenetére


hemaka
nagyúr

az iphone-on törekedtek almáék a minimal design-ra. szóval lassan csak egy fém téglát kapsz egy nagy kijelzővel :D

(#5) Probber válasza Ricardo (#3) üzenetére


Probber
őstag

Na igen, ezzel még a legbonyolultabb softwarek is megküzdenek.
Biztos, hogy kellően artikulálni kell, ha valami értelmeset akarunk kihozni mondandónkból.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#6) Lotusomega válasza hemaka (#4) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Jogos amit mondasz, de most nem erre gondoltam, hanem hogy ott fordítva vanszoftveresen ugye a felvevő meg a letevő

[ Szerkesztve ]

(#7) littlelion21


littlelion21
addikt

Idősek számára is könnyen használható QWERTY...nekem ez egy kicsit önellentmondás.

(#8) BloodRay


BloodRay
veterán

Érdekes próbálkozás.
Mikor lesz nálunk ilyen diktálós szövegbevitel? :U

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#9) DemonDani


DemonDani
addikt

Call / End :C :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#10) EczkE


EczkE
addikt

Nem tudom, hogy az örgek körében mennyire van szükség egy érintős, qwertys készülékre. :U

Asszem mindenféleképpen!

(#11) .bableWes válasza EczkE (#10) üzenetére


.bableWes
őstag

én nagymamámon csodálkozok, hogy a nokia 3410et sem tudja kezelni, akkor ezt hogy tudná?

de win xp-t ujra tud tenni ;]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#12) Dsert válasza .bableWes (#11) üzenetére


Dsert
tag

Hát nem tudom, de ha lebutiitott a kezelőfelülete gondolok itt arra (pl.: hogy most itt érintsd meg stb...) akkor simán el tudja kezelni az idősebb korosztály is..

LoL :D

[ Szerkesztve ]

(#13) .bableWes válasza Dsert (#12) üzenetére


.bableWes
őstag

igy már jobb, ez eszembe se jutott.

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.