Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56) kolosszus87 válasza Tulku (#53) üzenetére


kolosszus87
senior tag

Van aki elégedett ennyivel mert nem látta még, mennyivel jobb egy jó külső lejátszóval a képminőség. Tesómnak 4K Philips tv-je van, ő is csak belső lejátszót használ, nála sem akadt semmi, nem volt gondja vele, felületesen nézve elég amit tud, aztán próbából átvittem hozzá a Zidoomat, beállításokon nem változtattunk...egyértelműen látszott, hogy az általános képminőség mennyit javult (színek, mozgás, 24p lejátszás) A belső lejátszók mindig csak a minimumot nyújtják, soha nem is fognak többet. Logikusan belegondolva szinte minden TV gyártó érdekelt lejátszók piacán, LG-től a Panáig mindegyik gyárt jó minőségű BD lejátszókat, médialejátszókat? Mi értelme lenne, ha a tv mindent tudna? Aki törekszik a valódi minődégi élményre az nem fog belső lejátszót használni. Aki megvesz egy drága OLED-et nyilván azért teszi mert érdekli a képminőség, ezért nem tudom megérteni, hogy valaki megvesz egy ilyen képességű tv-t, de utána nem használja ki a benne levő potenciált és belső lejátszóval szórakozik. Mert annál aki vesz egy 55 colos lcd tv-t 150 ezerért, mert arra futja annál megértem, hogy szempont a belső lejátszó...na de egy komoly sok százezres, vagy itt a Pana esetében már milliós Oled-nél???....

Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.