Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Elvileg idén is járni fog egy Legendary lootbox azoknak, akik az event ideje alatt belépnek a játékba. Minimum 1 garantált Legendary cucc van benne.

(#2) saelin válasza Kokzor (#1) üzenetére


saelin
veterán

Engem épp az zavar hogy csak lootbox. Ilyenkor legalább eldurranthatnának valami király eventet, ami eddig nem volt még. Sajnos csak nagyon minimális energiát fektet a Bliz ebbe a címébe.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3) Kokzor válasza saelin (#2) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Ugyanez a véleményem nekem is. A régi játékosoknak már nem elég csak az, hogy jönnek új kinézetek a karakterekhez. Az OW féle workshop is azért jött, hogy valahogy itt tartsa a játékosokat. Mondjuk engem nem hozott lázba.
Valószínűleg idén is újra játszható lesz ennél az eventél minden korábbi event. Új játékosoknak ez jó. Nekem majdnem 600 óra játékkal már kicsit unalmas, hogy nincs jelentősebb újítás. Csak azért nézek vissza az eventekre, hogy 1-2 nekem tetsző darabot megszerezzek.
Ami még probléma, hogy nálunk az OW League tokeneket sem kaphatjuk Twitchről, de pl. a németek meg igen.

(#4) savior


savior
őstag

A cikkben először március 28 van írva, utána pedig június 28. Melyik a helyes?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#5) Kokzor válasza savior (#4) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Május 21.-től tudsz május 28.-ig játszani, a próbaidőszakban. Az eventek 21 óra körül szoktak kezdődni, szóval lehet csak este fele tudsz neki állni 21.-én, ha letöltöd.

[ Szerkesztve ]

(#6) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Valakinek már sikerült letölteni a játékot? :F Nekem csak a Buy Now gomb van ott, nincs semmi Trial vagy ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#7) MaYDaN válasza Hopkins95 (#6) üzenetére


MaYDaN
tag

Szerintem, majd csak az event indulásakor fog élesedni az ingyenes játék is, ami általában este 19-20 órai indulás szokott lenni.

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#8) Kokzor válasza Hopkins95 (#6) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Olyasmit olvastam, hogy konzolokra előtölthető a játék. PC-re még kicsit várni kell, de este már tudsz játszani. Viszont valószínű, hogy nagy váró lesz a belépéshez este. Event első napján általában ez van. Utána már rendeződnek a dolgok.

(#9) Hopkins95 válasza Kokzor (#8) üzenetére


Hopkins95
addikt

Köszi srácok, 9 óra előtt már ott volt a Try gomb és ment a letöltés. :R

Amúgy nem rossz a játék...bár annyira OP-k a hősök, hogy az már-már túlzás. Mikor próbálgattam őket a gyakorlópályán, mindig mondtam, hogy na ez milyen faxa, aztán jött a következő és még erősebb lövése volt pl. vagy még jobb volt valamiben. Rengeteg hős van, mindet ki sem tudtam próbálni. Úgy a felét próbáltam szerintem.

Utána mentem pár kört a Bastionnal és az állványos gépfegyverrel nagyon kentem, mindig TOP player lettem szinte. Aztán rájöttem, hogy az AI ellen játszottunk valódi játékosokkal, mert Easy AI-t írt ki a meccs elején. Aztán kiléptem, hogy keresek automatikusan meccset és toltam tovább a Bastionnal. Volt 1-2 jó köröm, de aztán valamelyiknek az elején a spawnnál állandóan kiszedett a nyilas. Aztán jött a másik pálya, az ott nyertünk, elfoglaltuk a pontot. A következőnél mi támadtunk és a mozgó autót kellett kísérni, na ott a spawnnál beragadtunk szinte és a shotgunos meg a dupla pisztolyos mindig kilőtt. Konkrétan azt csinálták, hogy elbújok a fal mögé, kibújok, elbújok, kibújok. Szerintem néhány hős egyszerűen túl OP...

Nem lehet ennyi karaktert elég jól balanszolni, hogy ne egy oldalú legyen a meccs (tudom a Dicenak 4 osztállyal sem megy ez, de ez most mellékes).

De hangsúlyozom, hogy amúgy nem rossz a játék, szépen fut FHD mediumon(60-70 FPS ami leesik néha 45-ig) a laptopom GTX 950m i5-6200U kombóján(végre egy játék, aminek nem kell bika hardver). Olyan érzésem van kicsit, mintha az Apex Legendset áthoznák egy arena shooterbe és megnégyszereznék a hősök meg a képességek számát.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#10) Kokzor válasza Hopkins95 (#9) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Igen, már 8 kor elkezdődött az event. Lehet, hogy az elején nem lesz könnyű, mert páran ilyenkor jönnek rá, hogy kell nekik egy smurf account. Szóval lehet, hogy elég régi játékosok ellen is játszol néha.
Egyébként amivel könnyebb játszani az a Moira, Brigitte, Mei, Symmetria, Torbjorn, Orisa, Mercy, Lucio. De a többi se nehéz, csak kell egy pár játékóra amire megismered, hogy ki mit tud.
A Moira elég jó. Healelni is tudsz vele, meg dmg-elni is. Az ultimatje meg mindkettőt csinálja. Szóval akár sebzés után tudsz healelni is vele. Vagy a szűk részeken mindkettőt és átmegy a pajzsokon is. Meg hát a Mei is képes csúnya dolgokra. Bal klikkel fagyasztod, mikor megfagy jobb klikkel headshot. Az pedig amikor saját magad rakod egy kis jégtömbbe, az healelel téged. Az ultimate meg megfagyasztja azokat, akik tartósan benne állnak.
Szerintem ezekkel a legkönnyebb játszani, amellett, hogy jók is

Sokszor a meccsek a pickeknél mennek el. Ha nincs tank és healer, akkor nehéz lesz a meccs.

Jó szórakozást a játékhoz. :)

[ Szerkesztve ]

(#11) Kokzor válasza Hopkins95 (#9) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Még ami eszembe jutott, de lehet már észrevetted, hogy meccsben az F1 nyomva tartásával át tudod olvasgatni a karakter képességeit.
A Hero Galleryben meg ha jól emlékszem, rövid videóval be is mutatja a kiválasztott karakter képességeit.

[ Szerkesztve ]

(#12) Kokzor válasza Kokzor (#11) üzenetére


Kokzor
aktív tag

A Hero Galleryben a kiválaszott karakternél Hero Info és az utána megnyíló oldalon a képesség alatt van egy kék nyíl, arra rányomsz és be is mutatja.

[ Szerkesztve ]

(#13) Hopkins95 válasza Kokzor (#10) üzenetére


Hopkins95
addikt

Köszi, na őket még épp nem próbáltam ki. :D De a Mei-t láttam, megfagyasztotta magát. Azt nem is tudtam, hogy healeli magát, ez jó. Csak mondjuk szegény hiába healelte magát, mert utána a turrettel szitává lőttem. Engem csak egyszer fagyasztott le.

Majd ma megpróbálom újra ezzel a kettővel, akiket írtál. :K

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#14) Kokzor válasza Hopkins95 (#13) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Moirával majd ne lepődj meg ha a bal klikk a healed kifogy, lassan újra tud töltődni, vagy amikor jobb klikkel sebzel valakit az is tölti vissza. A jobb klikk sebzés korlátlan. A Moira gömböket eszerint tudod, healként és dmgként is elküldeni. A shifttel meg el tudsz kerülni veszélyes helyzeteket.

Mei ellen azt is lehet csinálni mikor megfagy, Hanzoval oda lősz egy Sonic arrowt és látszik a tömbben, hol a feje. Felhúzod teljesen az íjat és kivárod amíg elmúljon a jégtömb, vagy amikor kinyomja (mert nem muszáj végig benne lenni mei-jel) fejbelövöd. A headshot krit sebzés, de azt már szerintem észre vetted

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.