Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) Jander


Jander
senior tag

Nekem a gondom az a projekttel, hogy jó ideig nem fog rá más megjelenni mint casual indie cucc. Rendkívül jó ötletnek tartom emellett, és biztosan be fog jönni nekik az üzlet, de AAA játék szerintem nem lesz rá, legalább is az első generációra. Ennek okán elég is lesz a Tigra bele...

Persze most szépen hangzik pl. Brian Fargo-tól, hogy "hű de könnyű lesz rá fejleszteni". Igen nyilván egy minecraft-ot, de egy AAA címet nem lehet nagyobb tőke és hosszú idejű fejlesztés nélkül megúszni. Még akkor sem, ha kiesik a kiadó mint öltönyösök hada, hiszen pont ők tartják az ostort sokszor a fejlesztők válla felett...

Mindemellett leginkább a controllerre vagyok kíváncsi, nagyon ajnározzák, de ezidáig a mostani 360 irányítónál jobb nem volt a kezemben. Ránézésre ez a pad nem kényelmesebb, sőt elég picikének is látszott a műanyag prototípus.

Szerk: a specifikációkat olvasva nekem inkább a 8Gb flash ütötte ki a biztosítékot. Azt hogy? Ez csak tovább gyarapítja a gyanúmat, amit a post elején írtam. Én inkább egy kisebb ssd-t raknék bele, vagy legalább egy laptop hdd-t.

[ Szerkesztve ]

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.